زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۲:۵۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

شستن دانه ها

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 144
55 سپاس گرفته‌شده در 28 ارسال
ارسال: #1
شستن دانه ها
سلام دوستان
2روز پیش دانه مخلوط خنک خارجی خریدم وقتی خواستم استفاده کنم دیدم پر پرو گرد و خاکه حالا درست یا غلط شستمش بعد از 5 دقیقه شد چسب جلا سنج:a (10)::a (26):1 روز تو افتاب گذاشتمش جونه زده بعضی دانه ها چی کار کنم به نظرتون فاسد شده بزارم کامل خشک بشه ضرری واسه قناریام نداره؟
ممنون

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۷/۲۵، ۰۷:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 488
375 سپاس گرفته‌شده در 143 ارسال
ارسال: #41
RE: شستن دانه ها
(۱۳۹۴/۱۰/۱۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ)mn_746 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
در مورد ویرکن اس خواستم بگم که فوق العاده عالیه من پارسال تو کل جوجه کشی 22 تا تلفات جوجه داشتم ولی امسال تو لون اول فقط 30 تا تلفات داشتم اولش علتشو نمیدونستم  بعد فهمیدم دچاره نقطه سیاه شده بودن دیگه داشتم کلافه میشدم  که شکر  خدا یکی از دوستام ویرکن اس بهم معرفی کرد بعد استفاده تلفاتم تا الان به صفر رسیده ،از دامپزشکم  در مورد این دارو پرسیدم گفت حتی اگه تو آبشونم بریزه بخورن اشکالی نداره

سلام لطفا نحوه استفاده رو هم بفرمایید.
امضای mohsenb150 << آیا آن روز رسد که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ >>
۱۳۹۴/۱۰/۱۹، ۰۷:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 13
25 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #42
RE: شستن دانه ها
سلام
نحوه مصرف ویرکن اس
یک قاشق چایخوری تو دو لیتر آب ،با این حال خودم وقتی میخوام به وسایل و دیوار بزنم رقیق ترش میکنم ،بسته بندیش 55000 تومنه به بسته های کوچکترم تبدیل میکنن 3500 من گرفتم ،دکتر گفت تاریخشم بگذره میشه استفاده کرد مشکلی نداره ،امیدوارم موفق باشید
۱۳۹۴/۱۰/۱۹، ۰۲:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohsenb150 ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان