زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۶:۲۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

شیوع بیماری عفونت روده در لرستان

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
شیوع بیماری عفونت روده در لرستان
با سلام خدمت دوستان عزیزان من از چند تا از دوستان تو شهرستان درود شنیدم که عفونت روده شایع هست وجای نگرانی داره اولا میخواستم بدونم توشهر های شما چه طور دوم اینکه علائمش چیه رنگ فضله حیون چه رنگی وچه حالتی برای پرنده پیش میاد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۱:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: @EBI@
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 64
110 سپاس گرفته‌شده در 33 ارسال
ارسال: #2
RE: شیوع بیماری عفونت روده در لرستان
سلام دوست عزیز من 3تا سهره دارم که تو تراس نگهداری میکنم و توی 10 روز هر 3تاشون پشت سر هم پف میکردن و فضله ابکی سفید که فکر کنم همون علائم بیماری عفونی گوارش دارن من با شربت( مترونیدازول )دارم درمان میکنم از دوستان و اساتید محترم میخوام اگه میتونن کمک کنن ممنون
۱۳۹۱/۰۲/۱۱، ۱۰:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #3
RE: شیوع بیماری عفونت روده در لرستان
باسلام منم دقیقا همچین مشکلی بایکی از سهره هام و یک جفت از قناریام دارم سهره که آب رنگی نمیخوره مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشته باشه مجبور شدم تو استکان ابتنیش ۴قطره انرو سدیم بریزم الان خوب شده غذا هم خوب میخوره ولی صداش در نمیاد قناریارو هم با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درمان کردم یه عطاری هم میگفت بهشون جوشانده هویج بده برا اسهالشون من که امتحان نکردم ولی هویج رنده شده به غیر از دان بشون میدم
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۲/۱۲، ۰۲:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان