زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۵:۰۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

طرقه من؟

*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #1
طرقه من؟
با سلام خدمت عزیزان از بزرگان واساتید طرقه باز خواهشمندم بگن طرقه من نره یا ماده؟ با تشکر.
۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۴:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: طرقه من؟
(۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۴:۵۹ ب.ظ)عمادذر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت عزیزان از بزرگان واساتید طرقه باز خواهشمندم بگن طرقه من نره یا ماده؟ با تشکر.

سلام ماده ماده است لطفا کف قفس این بیزبون رو یه کم ..........
۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۶:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۴:۵۹ ب.ظ)عمادذر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر نر میاد
ماشاالله به این همه نظافت
۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۸:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #4
آقا قفسی که طرقه رو گذلشته بودم توش موقتی بود داشتم نظافت میکردم قفس خودش زیر پاش موکت انداختم باز هم از دوستان گلم معذرت میخوام که با قفس خودش عکس نذاشتم براتون.فقط منو از این سر در گمی نجات بدین طرقم کتون خوره ولی تا حالا خوندنشو ندیدم حدود 5 روز پیش خریدمش.لطف کنید نظر بدین.با تشکر:basa (101):
۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۹:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۰۱/۰۴، ۰۹:۰۳ ب.ظ)عمادذر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا قفسی که طرقه رو گذلشته بودم توش موقتی بود داشتم نظافت میکردم قفس خودش زیر پاش موکت انداختم باز هم از دوستان گلم معذرت میخوام که با قفس خودش عکس نذاشتم براتون.فقط منو از این سر در گمی نجات بدین طرقم کتون خوره ولی تا حالا خوندنشو ندیدم حدود 5 روز پیش خریدمش.لطف کنید نظر بدین.با تشکر:basa (101):

مادست جوجه است شک نکن والسلام
۱۳۹۱/۰۱/۰۵، ۰۹:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان