زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۶:۵۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

طرقه های من

*
کاربر انجمن

دیپلوم
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 279
327 سپاس گرفته‌شده در 148 ارسال
ارسال: #1
طرقه های من
سلام و درود
طرقه خودم
لطفا نظر یاتون نره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط legend.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۱:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Hamed Baratzadeh
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #11
RE: طرقه های من
سلام دوستان این طرقه منه اسمش هاشم هست Emo_im_laughing  Emo_im_laughing
یک سری فیلم و عکس ازش دارم براتون میزارم ببینیدش.این پدر سوخته عاشق قنده ینی فقط کافیه قندون ببینه دیگه خدا رو بنده نیست نمیدونم براش بده یا نه فقط میدونم با قند خر میشه Emo_im_smirk
با خودم که اوکی اوکی هست با بعضیا که تا حالا ندیدتشون لجه خودشو میزنه به در و دیوارقفسشم گندس تا میتونه میزنه تا جایی که آخرش فقط از خستگی بالاشو باز میکنه نشون میده میخواد بپره خخ
ولی الان آوردمش بیرون یکم بیحاله نمیدونم چرا وقتی پرواز میکنه کج میپره قبلنا عین عقاب میپرید,الان 10 ثانیه ای میشینه فک کنم بالش ضرب دیده(اگر کسی میدونه چیکارش کنم بگه)
کسی میدونه نره یا ماده پیش 2 . 3 نفر بردم گفتن نره
اینا عکساشن:

این یدونم فیلمشه فقط لینکشو میزارم برای اینستاگرام هست:
۱۳۹۳/۱۰/۲۴، ۰۳:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #12
سلام
به نظر مياد نر باشه.نگفتيد سنش چقدر هست  اگر جوجه امساله به نر شباهت داره .اگر نر باشه حتما بايد تا الان بخون يا حداقل ريزخواني كنه.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۰/۲۵، ۰۹:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Saeed Zamanfar
*
کاربر انجمن

ارسال: #13
آهان آره هیادم رفت اینارو بگم آخه آوردمش بیرون دیدم کج میپره عصبی شدم,همیشه میاد بیرون فرز و سره حاله اون موقع نبود,
والا اینو از باغ پرندگان درست خرداد بود خریدم اون عکسی که دهنش رو باز کرده غذا بدم مال همون موقع هست که خریدم اگر اونجا 1 ماهش باشه تا الن فکر کنم الان 8,9 ماهش باشه.
اولا ینی 3 یا 4 ماه پیش ریز خونی میکرد وی الان فقط جیک بلند و دراز,از نظر یاد گیری هم روزانه 10 تا 12 ساعت براش صدای قناری بلبل هزار دستان و سهره میذارم(هنوزم میزارم).
خودمو که میبینه یا صدامو میشنوه یه جیکه بلند و طولانی میکشه منم یه تیکه قند اندازه ماش بهش میدم کلی قر کیف میشه.
به نظرتون این بخون میشه یا نه؟
۱۳۹۳/۱۰/۲۵، ۱۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #14
راستی یادم رفت اینم بپرسم قفسش چطوره؟
اولا ازین کوچیک معمولیا بود دیدم خیلی ستمه تو اون باشه رفتم نئوپان خریدم اینو درست کردم خیلی گندس اینقدر خوب و گندس که هوس کردم اونو بندازم بیرون خودم برم توش Emo_im_tongue_sticking_out
۱۳۹۳/۱۰/۲۵، ۱۱:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #15
سلام
اين قفس نيست .قفس بايد جوري باشه كه پرنده بتونه اطراف خودش را ببينه.روزهاي آفتابي ببرش تو حياط يه جا ميخش كن تا با نشاط بشه.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۰/۲۷، ۰۷:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Saeed Zamanfar ، Basem Poshtiban
*
کاربر انجمن

10 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #16
Saeed Zamanf نوشته است:آهان آره هیادم رفت اینارو بگم آخه آوردمش بیرون دیدم کج میپره عصبی شدم,همیشه میاد بیرون فرز و سره حاله اون موقع نبود,
والا اینو از باغ پرندگان درست خرداد بود خریدم اون عکسی که دهنش رو باز کرده غذا بدم مال همون موقع هست که خریدم اگر اونجا 1 ماهش باشه تا الن فکر کنم الان 8,9 ماهش باشه.
اولا ینی 3 یا 4 ماه پیش ریز خونی میکرد وی الان فقط جیک بلند و دراز,از نظر یاد گیری هم روزانه 10 تا 12 ساعت براش صدای قناری بلبل هزار دستان و سهره میذارم(هنوزم میزارم).
خودمو که میبینه یا صدامو میشنوه یه جیکه بلند و طولانی میکشه منم یه تیکه قند اندازه ماش بهش میدم کلی قر کیف میشه.
به نظرتون این بخون میشه یا نه؟

سلام من خودم سه تا طرقه دارم یکی نر و دو تا ماده.. این طرقه شما ( هاشم) به احتمال قوی ماده است. چون شکل ماده های من است و جیک بلند می کشه.
۱۳۹۴/۰۳/۱۰، ۰۵:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان