زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۸:۲۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

طریقه استفاده ازقطره iVERMEKT

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #1
طریقه استفاده ازقطره iVERMEKT
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.سهره بنده بدنش کک وکنه داره رفتم داروخونه یه قطره بهم دادبه اسم IVERMEKT
فقط بهم گفت هرسه ماه یه قطره بریزپشت گردنش الان ازدوستان خواهش میکنم کسی اگه ازاین قطره استفاده کرده نتیجش روبگه اینکه آیابرای پرنده ضررداره یانه اگه ازقطره بیفته توچشمش چپشم پرنده آسیب نمیبینه چون میگن خیلی قویه ممنون
۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۷:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #2
RE: طریقه استفاده ازقطره iVERMEKT
سلام.دوست من منو چندتا از دوستان استفاده کردیم و نتیجه گرفتیم ولی دوسته عزیزم دهنباز برا سهره قناریش استفاده کرد و با فاجعه مواجه شد .من این ایرانی که تو داروخونه دامپزشکی هست رو تایید نمیکنم ولی ایورمکتین شرکت بیوتکنیکه مخصوص پرنده گان زینتی هست رو استفاده کردم عالی بود البته همون ایرانی رو هم استفاده کردم جواب داد ولی چون برا دوستم بدجواب داد دیگه تصمیم گرفتم استفاده نکنم.
درضمن در مورد این دارو مفصل بحث شده.سرچ کنید لطفا
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط علیرضا پوریان.)
۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۷:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #3
ممنون دوست عزیزبابت راهنمائیتون بخداخیلی سرچ کردم نتونستم تواین سایت این موضوع روپیداکنم والاتایپیک جدیدنمیزاشتم فقط یه سوال ضررش برای پرنده چیه؟واینکه اگه توچشم بره ضررداره .یه سهره دارم که هرکاری کردم جونوراش ازبین نمیرن این داروروپیشنهاددادن بازم تشکر
۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۱۲:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #4
اول تو بخش قناری سرچ کن.چرا تو چشمش بره ضرر داره فقط یه قطره پشت گردن با دست یا فوت کردن پرهارو کنار بزن یه قطره بنداز تمام فقط یکی دو روز بعدش آب بازی نده.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۰۱:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، پدربزرگ ، صابر395
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #5
با عرض سلام تو بخش قناری تو قسمت معرفی داروها ی قناری یه پست هست به نام نظر سنجی در مورد عوارض داروها ومکملها مفصل در موردش بحس شده ولی خیلی سریع بخوای برات بگم در مواردی دیده شده عدم تعادل میگیره که روی سهره بیشتر دیده شده زخم ویا حساسیتهای شدید پوستی در موارد خیلی کم واز روی بی توجهی مرگ هم داشته من پیشنهاد نمی کنم ازش استفاده کنی بگیر نگیر داره از همین پودر های آبتنی بگیر مخصوص پرنده های کوچک هست اگه از محصولات لاتک یا تابرنیل استفاده کنی خیلی بهتره
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۰۲:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #6
باعرض سلام خدمت دوست عزیزم(دهنباز).دوست عزیزازاین پودرهاخیلی استفاده کردم بهم اسپری پیشنهاددادن اونم استفاده کردم دوباره موثرنبودگفتن پودرcopex بگیراونم استفاده کردم البته ناگفته نمونه این کپکس خیلی بهتربودولی بایدسه روزاستفاده بشه اونم سه روزرواستفاده کردم همش روازبین نبرده گفتن این قطره رواستفاده کن حقیقتش دلم نمیادسهرم روبگیرم ازش استفاده کنم .حتی گفتن باجوش شیرین آبتنیش بده اونم موثرنیست.لامسب توبدنش پیله بسته اگه راهکاری دارین ممنون میشم بهم بگین
۱۳۹۱/۱۲/۰۱، ۰۱:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۱/۱۲/۰۱، ۰۱:۰۰ ق.ظ)صابر395 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باعرض سلام خدمت دوست عزیزم(دهنباز).دوست عزیزازاین پودرهاخیلی استفاده کردم بهم اسپری پیشنهاددادن اونم استفاده کردم دوباره موثرنبودگفتن پودرcopex بگیراونم استفاده کردم البته ناگفته نمونه این کپکس خیلی بهتربودولی بایدسه روزاستفاده بشه اونم سه روزرواستفاده کردم همش روازبین نبرده گفتن این قطره رواستفاده کن حقیقتش دلم نمیادسهرم روبگیرم ازش استفاده کنم .حتی گفتن باجوش شیرین آبتنیش بده اونم موثرنیست.لامسب توبدنش پیله بسته اگه راهکاری دارین ممنون میشم بهم بگین
سلام
اين لينك مربوط به سوال شماست با دقت بخوانيد به اميد خدا نتيجه مي گيريد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۲/۰۱، ۰۷:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، محمد جلالی ، صابر395
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #8
سلام
محل نگهداری پرنده شما باید خیلی مستعد تکثیر شپش باشه وگرنه هر کدوم از این داروها میتونه بدن پرنده را پاک کنه...اما اگه محیط الوده باشه فایده ای نداره چون دوباره به پرنده حمله میکنن...اول اتاق یا محل نگهداری پرنده را با اسپره و حشره کش و ضدعفونی کننده ها باید پاک کنی...شکافها و درزها را ببندی و دیوار یا قفسه نگهداری باید قابل شستشو و تمیز کردن باشه یا لااقل بشه پاکش کرد ...به نظر من مداوای پرنده به تنهایی کفایت نمیکنه مشکل محیط را اول حل کنید...موفق باشی
۱۳۹۱/۱۲/۰۱، ۰۶:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #9
ازهمه دوستان عزیزی که منوراهنمائی کردن کمال تشکررودارم خیلی ممنون دم همگیتون گرم که به فکرهمه اعضا انجمن هستین .سپاس
۱۳۹۱/۱۲/۰۸، ۱۲:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 74
61 سپاس گرفته‌شده در 30 ارسال
ارسال: #10