زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۱۲:۲۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

طریقه استفاده ازقطره iVERMEKT

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #1
طریقه استفاده ازقطره iVERMEKT
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.سهره بنده بدنش کک وکنه داره رفتم داروخونه یه قطره بهم دادبه اسم IVERMEKT
فقط بهم گفت هرسه ماه یه قطره بریزپشت گردنش الان ازدوستان خواهش میکنم کسی اگه ازاین قطره استفاده کرده نتیجش روبگه اینکه آیابرای پرنده ضررداره یانه اگه ازقطره بیفته توچشمش چپشم پرنده آسیب نمیبینه چون میگن خیلی قویه ممنون
۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۷:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 19
سپاس‌ها: 319
1096 سپاس گرفته‌شده در 326 ارسال
ارسال: #11
RE: طریقه استفاده ازقطره iVERMEKT
همونطور که دوستان گفتن محیط پرنده و قفسش باید کاملا تمیز باشه.
یه روش طبیعی و سنتی پیشنهاد میکنم.تنباکوی دوتا سیگارو توی وان سهره خالی کن و بعد از یه روز تنباکو رو جدا کن و آب واسش بزار تا آبتنی کنه.موفق باشی
امضای ahoora_3
نقل قول:
عمل کننده باش نه پیرو اعمال
۱۳۹۲/۱۱/۲۴، ۰۵:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

lisans barq
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 42
29 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #12
سلام
من از یه سهره باز شنیدم اگه 2cc از این دارو رو با یک لیتر اب مخلوط کنن و بزنن به قفس و پرنده جواب میده.خودم ازمایش نکردم به خاطر خطری که شنیدم داره.استید میشه راهنمایی کنن که این کار شدنیه یا کسی قبلن از این روش استفاده کرده.
۱۳۹۳/۰۷/۱۲، ۱۰:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #13
سلام
پرويكسور فقط براي داخل ني پلاستيكي و زير پنه به دانه داخل چال استفاده ميشه. براي ضد عفوني قفس بهتره از موادي چون الكل رقيق شده يا جرمي سايد استفاده كرد.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۷/۱۴، ۰۸:۰۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 7
7 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #14
دوستان جرمی ساید ضد عفونی کننده ست برای ضد عفونی بهتره اسپری نانوسیل تهیه کنید که ترکیبات نقره هستش و عالی جواب میده،داروی آیورمکتین رو کنه موثره و میزان کم بر روی شپش برای شپش بهتره از پودر های موضعی استفاده کنید هیچ مشکلی ندارن برای قفس و ظروف ترکیب یک در هزار دلتامترین یا سایپر مترین تهیه و با آب پاش سمپاشی کنید.یه روش دیگه هم هست که خطرناکه و بهتره ذکر نشه
درود
۱۳۹۳/۰۹/۰۲، ۰۷:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohsenb150 ، meisam_th1980
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #15
سلام:
اگراسپری نانوسیل بخرید که شامل محلول رقیق شده است.هم گرون تموم میشه وهم موارد مصرفش که روی محلول نوشته یه چیز دیگه شامل موارد زیره.
مواردمصرف:

برای ضدعفونی زخمهای جلدی ومخاطی دامها(تب برفکی).

ضدعفونی سم گاوها(عفونتهای سم).

ضدعفونی بندناف گوساله بعد ازتولد.
ضدعفونی دست ولباس کارکنان.
واگر محلول غلیظ تهیه بشه خطراتی داره که خود شرکت ذکر کرده:

1- هنگام کارکردن با محلول غلیظ (100%) به شرایط مندرج در برچسب روی محصول توجه شود.
2- هنگام کار با محلول غلیظ از دستکش و عینک ایمنی استفاده نمایید.

3- در صورت تماس نانوسیل غلیظ با پوست یا هر غلظتی از نانوسیل با چشم، بلافاصله محل تماس با آب فراوان شستشو داده شود.

4- ظرف محلول اصلی بطور عمودی حمل و نگهداری شود.

5- ظروفی که جهت تهیه محلول های نانوسیل استفاده می شود منحصراٌ جهت تهیه نانوسیل قرار دهید.

6- هرگز محلول خارج شده از ظرف یا گالن اصلی را به آن بازنگردانید.

7- نانوسیل را با محصولات دیگر مخلوط ننمایید.

8- دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید.

9- در جای خنک و دور از مواد قابل احتراق نگهداری نمایید.

10- در صورتیکه محلول نانوسیل خالص به صورت اتفاقی خورده شود باید مقادیر فراوان آب ولرم به شخص خورانده شود و ضمن عدم تحریک شخص به استفراغ به سرعت به پزشک مراجعه گردد.

ولی جرمی ساید اگر توسط پرنده خورده بشه ویا مستقیماً روی اون بپاشید خطری نداره حتی در سالنهای پرورش پرندگان وطیور بصورت مه پاش استفاده میشه ویه لیتر محلول غلیظ اون8300تومنه.
۱۳۹۳/۰۹/۰۲، ۰۷:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 7
7 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #16
هیوا جان قصد جسارت نداشتم ولی چون 9 ساله داروخانه دارم خواستم یاد آوری کنم.برای ریشه کنی نیوکاسل تو محل نگه داری کبوترها بهترین جواب رو از نانوسیل گرفتم.جرمی ساید یک محلول نسبتا ضعیف و عمومیه که در مرغداری ها به عنوان ضد عفونی مقدماتی استفاده می شود .نانوسیل بسیار تخصصی تر و بی خطر می باشد (در حالت رقیق) البته منکر اینکه جرمی ساید ضد عفونی خوبی هست نیستم اما حالت صابونی که میده یک ذره حالت مطلوبی ایجاد نمیکنه
۱۳۹۳/۰۹/۰۲، ۱۰:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، mohsenb150 ، mohsenb150 ، محمدمهدی ، meisam_th1980
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 39
20 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #17
با شلام
من از این دارو واسه سهره و قناری استفاده میکنم و آشیانه پرنده هام خدا شکر از وقتی استفاده میکنم هیچ شپشکی سمت پرنده های من نیومده ،فقط باید مواظب باشی این دارو خیلی قوی هست و برای انسان هم میتونه مسمومیت ایجاد کنه ،پشت گردن پرنده سمت راست بزنی بهتره یک قطره فقط ،برای آشیانه چند قطره کف ظرف بعد روش پنبه دونه ها هرچیزه دیگه که مورد استفاده هست بزارید
۱۳۹۴/۱۲/۲۲، ۱۲:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان