زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۳:۱۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

علت سبز شدن وکثیف شدن اب طرقه

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 3
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
علت سبز شدن وکثیف شدن اب طرقه
ممنون میشم منو راهنمایی کنید علت کثیف شدن وجلبک بستن جای ابخوری طرقه ام درعرض چهار روز از چیه هیچکس نتونسته منو راهنمایی کنه و علتش رو بفهمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۸، ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط jjtaker.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۸، ۰۲:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

ارسال: #11
RE: علت سبز شدن وکثیف شدن اب طرقه
ممنون از راهنماییتون ولی جالب اینجاست که یه قفس طرقه هم بغلدستش هست ولی جای ابخوری اون کثیف نمیشه بعدش هم جای ابخوری را با هم عوض کردم ولی باز هم نشد بخاطر همین هم سوالم رو اینجا مطرح کردم به نظر شما از دهن طرقه نیست
۱۳۹۱/۰۵/۳۰، ۰۱:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #12
(۱۳۹۱/۰۵/۳۰، ۰۱:۳۷ ق.ظ)jjtaker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنماییتون ولی جالب اینجاست که یه قفس طرقه هم بغلدستش هست ولی جای ابخوری اون کثیف نمیشه بعدش هم جای ابخوری را با هم عوض کردم ولی باز هم نشد بخاطر همین هم سوالم رو اینجا مطرح کردم به نظر شما از دهن طرقه نیست
با سلام
خود ظرف شیشه ظرف اب بعد از استفاده مدت طولانی بخاطر استفاده از فرچه یا اسکاج سیمی روی شیشه خط دار شده و با تعویض نکردن اب و نور خورشید به اصلاح جلبک میزنه و تمیز کردن اینگونه ظروف هم فایده ای نداره باید ظرف اب کلا تعویض شود این مورد رو تو دوران کودکی تو ظرف اب قناری های پدرم دیده ام با تشکر
۱۳۹۱/۰۵/۳۰، ۱۱:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

ارسال: #13
من همون ظرف ابخوری را برای یکی دیگه از طرقه ها استفاده کردم ابش تموم شد ولی اصلا کثیف نشد
۱۳۹۱/۰۵/۳۱، ۰۴:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان