زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۰، ۰۹:۱۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

علت شکستن ناخن های جیبر

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
علت شکستن ناخن های جیبر
با سلام و عرض خسته نباشید به اساتید ارجمند بنده یک عدد جیبر (سفید -طوسی) دارم . ناخن هایش کج و کوله در می اومد و خیلی بلند میشد و من چند بار با هزار بسم ا... و غیره با ناخن گیر اضافه هاشو زدم . ولی الان انگشتهای یه پاش ناخن هاش از ته (از قسمتی که از گوشت پا درمی آیاد) شکسته (ناخن نداره) و یه پای دیگه اش یه انگشت اش این جوری است و به سختی رو میله می مورنه و نمی تونه تکون بخوره ولی از لحاظ سلامتی عمومی به نظرم مشکلی نداره . بنده چیکار کنم تا مشکل ناخن هاش حل شه . ممنون از راهنمایی های ارشمند
۱۳۹۱/۰۷/۰۷، ۰۱:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #2
RE: علت شکستن ناخن های جیبر
سلام
قناری جیبر پاهای بسیار حساسی داره و بهتره خیلی کم توی دست بگیرینش چون خیلی زود پاهاش میشکنه.
اگر براتون امکان داره عکس بگیرید از پای قناریتون تا بهتره بشه راهنمائی کرد.
۱۳۹۱/۰۷/۰۷، ۱۱:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #3
RE: علت شکستن ناخن های جیبر
(۱۳۹۱/۰۷/۰۷، ۰۱:۳۸ ب.ظ)ham-far نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض خسته نباشید به اساتید ارجمند بنده یک عدد جیبر (سفید -طوسی) دارم . ناخن هایش کج و کوله در می اومد و خیلی بلند میشد و من چند بار با هزار بسم ا... و غیره با ناخن گیر اضافه هاشو زدم . ولی الان انگشتهای یه پاش ناخن هاش از ته (از قسمتی که از گوشت پا درمی آیاد) شکسته (ناخن نداره) و یه پای دیگه اش یه انگشت اش این جوری است و به سختی رو میله می مورنه و نمی تونه تکون بخوره ولی از لحاظ سلامتی عمومی به نظرم مشکلی نداره . بنده چیکار کنم تا مشکل ناخن هاش حل شه . ممنون از راهنمایی های ارشمند
با سلام
کمبود کلسیم و تغذیه نا مناسب باعث بوجود امدن این مشکل میشه از کف دریا و پوسته تخم مرغ استفاده شود و به تغذیه بیشتر رسیدگی شود تا نیازهای پرنده برطرف شود با تشکر
۱۳۹۱/۰۷/۰۸، ۱۲:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، عمادذر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان