زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۳:۰۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

علت ناآرامی طرقه دستی در برخی از ساعتها در قفس و راه حل آن؟از پاسختان کمال تشکررا دار

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
علت ناآرامی طرقه دستی در برخی از ساعتها در قفس و راه حل آن؟از پاسختان کمال تشکررا دار
علت ناآرامی طرقه دستی در برخی از ساعتها در قفس و راه حل آن؟از پاسختان کمال تشکررا دارم
۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #2
RE: علت ناآرامی طرقه دستی در برخی از ساعتها در قفس و راه حل آن؟از پاسختان کمال تشکررا دار
سلام دوست من
چند تا عامل باعث این کار میشه
1- افتادن قفس
2- ترس از گربه
3- بی توجهی به طرقه و کمتر سرکشی کردن از آن
4- در دست گرفتن طرقه
5-تعویض قفس طرقه
6- وحشت از صدای دلخراش
7-بودن در کنار طرقه ای که وحش باشه (هروقت اون طرقه خودش رو به قفس بکوبه این هم احساس ترس میکنه )
حالا ببین با کدام یک از این موارد طرقه شما روبرو بوده
۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۰:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: derik_best
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #3
RE: علت ناآرامی طرقه دستی در برخی از ساعتها در قفس و راه حل آن؟از پاسختان کمال تشکررا
باسلام منم ی طرقه داشتم مرغ مینا بهش نوک زد وحشی شد تا اینکه ی مدت بهش گشنگی دادم رام شد
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۰:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: derik_best ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #4
علت ناآرامی طرقه دستی و راه حل آن؟
سلام 
طرقه ای ک تقریبن از یک ماهگی پیش ما بود و خیلی راحت تو خونه پرواز میکرد نزدیک دو هفته است خود بخود وحشت میکنه و موقع پرواز میخوره به سقف خونه. همه چی رو بررسی کردم. از خیلی چیزا میترسه .حوله جارو و ... ولی بیشتر وقت ها نه صدایی هست نه حرکتی ولی، یهو یه جیغ کوچولو میزنه عمودی میپره میخوره به سقف بعد انقدر نزدیک سقف پرواز میکنه ک صدای خوردن بال هاش به سقف شنیده میشه. نگرانی من از اینه ک خودش رو از بین ببره چون دفعه ی آخر یه کم خون اومد سرش و دیگه پرهای کاکلش ریخته.
متاسفانه نمیدونم عکس رو چجوری آپلود کنم تا بهتر توضیح بدم.
طرقه ی آرومی بود.قفس رو دوست نداره عاشق برنجه و صبح ها حسابی با هر کی باهاش حرف بزنه شادی میکنه و یه صداهایی در میاره. گفته بودن جنسیتش نره ولی با اینکه حدودی 5 ماهشه طوق مشکی نداره
اگه راهنمایی کنید چکاری میتونم براش انجام بدم خیلی ممنون میشم
۱۳۹۶/۰۷/۰۹، ۰۹:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان