زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۲:۳۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکسهایی از سهره های رضا قلی زاده

**
عضویت ویژه

m.s
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1506
287 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #1
عکسهایی از سهره های رضا قلی زاده
سلام به همه دوستان عزیز چند عکس از جوجه سهره نر کرمانیم که از تو لک در اومده و صاف کرده رو براتون میگذارم امیدوارم مورد پسند واقع بشود (عکسهای جوجه سهره ماده ام به محض اماده شدن خواهم گذاشت)
شرایط تو لک :
طبق راهنمایی جناب استاد هیوا لک طبیعی استفاده کردم یعنی روزانه 1 ساعت افتاب سر صبح یک روز در میان ابتنی هر روز نصف شصتی هویج حبه شده به اندازه شاهدانه ریز دونشم غذای اصلی شاهدانه ریز کافشه متوسط 7 دونه دون تیغ و بیسکوییت مادر به همراه بادام خورد شده  گهگاهی از میوه ها هم از انجیر سیب گهگاهی خیلی کم موز از سبزیجاتم بیشتر کاهو برگ خرفه استفاده کردم البته هر روز یکی از این میوه یا سبزیجاتو می دادم 
شرایط بعد از لک :
طبق راهنماییهای دوستان فعلا فقط شاهدانه ریز به علاوه هفته ای یکبار هفت تخم گهگاهی دون تیغ به همراه هر روز یک میوه یا سبزی که تو خونه باشه بهش می دم + هر روز یک ساعت افتاب سر صبح +ابتنی 
لازم به ذکره که از همان ابتدا زیر دهن صدای سی دی شماره 2 اموزش سهره که توی سایت هست گذاشتمش که روزانه تقریبا یک ساعت ریزه خونی داره 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۰۱، ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط gholizadeh.)
۱۳۹۳/۰۸/۰۱، ۱۲:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #11
RE: عکسهایی از سهره های رضا قلی زاده
سلام:
تشخیص نر وماده سهره کرمانی به مراتب سختتراز سهره معمولیه.مگر اینکه توی این سن دیگه نخونه .در سهره کرمانی نقاب از چشم رد نمیشه بلکه یه خط باریک قرمز به طرف انتهای چشم میره.اون زمانیکه شما عکس سهره رو گذاشتی سنش حدود2ماه بود وحالتهاش مثل ماده بوداما حالا گل انداخته ومن گفتم تیپش به نر میخوره اما از طریق خوندن بیشتر میشه تشخیص داد.یکی از دوستان من یه سهره کرمانی داره که سیبیلش کاملاً سفیده ولی مست میخونه.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷، ۰۶:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #12
با سلام آقا این سهره نره
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۹/۰۸، ۰۴:۵۸ ق.ظ، توسط سیدمحمد شریفی.)
۱۳۹۳/۰۹/۰۸، ۰۴:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، محمدمهدی ، meisam_th1980
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #13
سلام
به نظر من به دو دليل احتمال ماده بودنش زياده : 1- نقاب زير نوكش خيلي باريكه 2- گلش يعني همون يك خط به انتهاي چشم هم نرسيده. من ماده كرموني ديدم شانه به شانه نر دهن بلند ميزنه جوري كه همه فكر مي كنن نره اما من تا ديدمش به صاحبش گفتم مادست طرف مي خواست به جاي نر قالب كنه.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۹/۰۸، ۰۹:۱۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: gholizadeh ، meisam_th1980
**
عضویت ویژه

m.s
ارسال: #14
سلام دوستان این صدای سهره نرم هست که عکسشو گذاشتم البته پای جفت اگه صدای قیس در کنارش شنیدید صدای مادش هست 
ممنون میشم نظرتونو بگید(اگه این لینک جواب نداد لینک پست بعدی رو واسه دانلود انتخاب کنین)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۳/۲۴، ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط gholizadeh.)
۱۳۹۴/۰۳/۲۴، ۱۰:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

m.s
ارسال: #15
سلام دوستان این صدای سهره نرم هست که عکسشو گذاشتم البته پای جفت اگه صدای قیس در کنارش شنیدید صدای مادش هست 

ممنون میشم نظرتونو بگید
http://s3.picofile.com/file/8193597350/s_kermani_gholizadeh.mp3.html
۱۳۹۴/۰۳/۲۴، ۱۰:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #16
سلام
دهن جالبي نداره. زير دهن قناري بوده ؟
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۳/۲۴، ۱۱:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

m.s
ارسال: #17
نه جناب بخشی  زیر دهن سی دی  از دهنهای توی سایت بوده اما تو خونه قناری ام داشتم 
۱۳۹۴/۰۳/۲۴، ۱۲:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

m.s
ارسال: #18
سلام دوستان دوتا فیلم کوتاه از جفت سهره ام که عکسهاش توی این موضوع گذاشتم
1- اولین تخم جفت سهره ام شنبه 7تیر 94 گذاشته (تا حالا 3تا گذاشته)

2- خوابیدن ماده سهره توی لانه اش 
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۴/۰۹، ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط gholizadeh.)
۱۳۹۴/۰۴/۰۹، ۱۰:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #19
سلام
به شما تبريك ميگم .شما جز اولين نفراتي هستيد كه تونستيد ماده كرماني را جفت بزنه. لطفا از تجربتون براي ما بگيد .
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۴/۱۰، ۰۹:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

m.s
ارسال: #20
شما لطف دارین جناب بخشی از راهنمایی های شما و جناب استاد هیوا وسایر دوستان که توی سایت گذاشته بودین استفاده کردم
روزانه نیم تا یک ساعت تا قبل از جفت توی قفس کوچیک سر صبح افتاب گرفتند
از نظر تغذیه تا قبل از جفت غذای اصلی شاهدانه غذای کمکی هفته ای یک.تا دوبار هفت تخم میدادم وگهگاهی هم به مقدار کم دون تیغ و کافشه
از نظر میوه ها به تناصب فصل میدادم سیب پرتقال هویج انجیر خرما.. از نظر سبزی هم کاهو برگ خرفه سبزیای دیگه رو خوب نمی خوردن
ولی همیشه حداقل هر روز یک میوه یا سبزی رو میدادم
زمان اماده شد. یعنی بعداز نوک سفید کردن هم توی قفس قناری جفت کردم با دوتا لانه یکی بیرونی یکی هم داخل قفس که خودم درست کردم به علت کارم یه15روزی خونه بابام اینها بودن بعد اوردم توی خونه ی خودم حدود 15تا بیست روزم طول کشید تا ماده شروع به گرد کردن لانه کرد (یعنی حدود اول تیر )دیگه کمتر برای افتاب گرفتن بیرون بردم چند روز یکبار میبردم
از نظر تغذیه زمان جفت غذای اصلی یعنی شاه دانه+ معجون جناب هیوا +گهگاهی تخم مرغ +میوه وسبزی
دو نکته در پایان لازم بگم که این جفت سهره هام توی دو تا قفس کوچیک مجزا تقریباهم زمان گل انداختن ودر کنار هم نگهداری شده بودندو بالا اومدند پس باهم غریبه نبودن
نکته دوم اینکه اینها چه زمستان چه الان که تابستان داخل خونه نگهداری شدند پس در کنار من وهمسرم رام شدند پس ترسی از انسان نداشتن و درضمن با نور طبیعی یعنی غروب به خواب و با طلوع بیدار میشدند
امیدوارم مفید فایده قرار گیرد
۱۳۹۴/۰۴/۱۰، ۱۱:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان