زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۴، ۰۹:۰۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکسهایی از قناری های خودم nideri

*
کاربر انجمن

اعتبار: -4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 20
25 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #1
عکسهایی از قناری های خودم nideri
با سلام خدمت دوستان عزیز
این هم عکسهای قناریهای خودم میخواستم نظرتون درباره قناریهام بدونم و به نظر شما کدوم ها رو با هم جفت بزنم و قیمتشون چنده به نظر شما./
ماده
نر
نر ماده
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۰۷، ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۸/۰۷، ۱۲:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، iliya ، soren_kiana
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #2
RE: عکسهایی از قناری های خودم nideri
درود دوست عزیز: قناریاتون خوبن مخصوصا طلایها ولی یه سوال. چوب که براشون گذاشتی فکر کنم که فلزیه درسته؟ و یه مقدار هم به قفساشون اهمیت بده من وقتی که قفس کهنه بشه حتما رنگش میکنم. امید وارم که ناراحت نشی دوست عزیز.چون فلزش که زنگ میزنه برای قناری زیان داره.موفق باشی.
۱۳۹۰/۰۸/۰۹، ۰۲:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: اهواز قناری ، nideri ، soren_kiana ، langarood
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #3
میله نشیمنگاه رو با یه شاخه چوبی عوض کن
پاهای قناری ها رو هر شب با پماد آ د چرب کن وضعیت مناسبی ندارن
در مورد قیمت و جفت زدن هم بهتره جنسیت قناری ها رو ذکر کنید
۱۳۹۰/۰۸/۰۹، ۰۳:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nideri ، iliya ، langarood
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 57
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #4
باسلام خدمت دوست گرامی واساتید محترم
به نظر من هم شما قناریهای خوبی دارید مخصوصا طلاییه.ودر تایید فرمایش دوستمون باید عرض کنم استفاده از فلز به نظر من هم مناسب نمیباشد شمابهتر از چوب ویا نشیمنگاه پلاستیکی که در تمام مغازه های پرنده فروشی موجود میباشد خریداری واستفاده نمایید. .ضمنا در مورد نظافت قفسها ورنگ کردن آنها من به شخصه هیچوقت قفسهامو رنگ نمیکنم چون قناری ها معمولا عادت دارند به همه چیز نوک بزنند خدای نکرده اگر کوچکترین تکه رنگی را ناخواسته بخورند قطعا ایجاد مشگل خواهد شد.به همین دلیل معمولا از قفسهای استیل استفاره می شود.ضمنا پای یکی از قناریهای شما احتیاج به چرب کردن داره وناخنهای دیگری نیاز به کوتاه کردن .درمورد قیمت قناریهاتون هم باید عرض کنم قیمت قناری در هرجایی متفاوته .انشاا....همواره موفق وپیروز باشید.
۱۳۹۰/۰۸/۰۹، ۰۳:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nideri ، soren_kiana ، langarood
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #5
با سلام

دوست عزیز ماشااله قناری های سرحال وخوش رنگی داری میتونی سیاه سفید رو با طلائی بندازی تا هم جوجه های سیاه سفید وهم ابلغ طلائی وهم طلائی ویاشاید سفید بدن.در ضمن پاهای اون طلائی اولی رو حتماچرب کن وگرنه قارچش زیاد میشه.ودر مورد قیمت هم نمیشه قطعی قیمت داد چون بقول دوستمون هر شهر یه قیمتیه ولی در کل میشه گفت از حدود 40 هستن تا 50 یا 55 تومن

موفق باشی
:a (18):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۰۹، ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط hamid@line.)
۱۳۹۰/۰۸/۰۹، ۰۴:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nideri ، soren_kiana ، majid*h ، langarood
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #6
درود دوستان: دوست عزیز آقای پیروز بخش با نظر شما موافق هستم. ولی اگر قفس رو خوب رنگ بکنی و خوب هم بزاری خوشک بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد من خودم سالهاست که این کار رو انجام دادم و مشکلی پیش نیومده البته قفسهایی که من از ایشون دیدم فکر کنم باید کلا عوض بشه....
در مورد پای قناری های ایشون من این تجربه رو از دوست خوبم حمید آنلاین کسب کردم با آب ولرم پای قناریرو خوب شسته البته قبل ازاین کار باید قفس و چوب رو تمیز کرد، بعد از شستن پای قناری تمام قسمتهایی که قارچ داره رو با پماد آ.د آغشته میکنیم و با دستمال کاغذی پماد های زیادی رو پاک میکنیم که خدای نکرده قناری به چشم خودش نماله. این کار رو باید چند روزادامه داد تا تمام قارچهای پای قناری از بین بره. موفق باشید.
۱۳۹۰/۰۸/۱۰، ۰۸:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان