زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۰، ۰۳:۱۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکسهایی از نمایشگاه قناری قم اردیبهشت 90

*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #1
عکسهایی از نمایشگاه قناری قم اردیبهشت 90
عکسها را با موبایلم گرفتم به خاطر کیفیت کم از همه دوستان عذرخواهی میشود........

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط برف زمستان.)
۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۰۸:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 140
272 سپاس گرفته‌شده در 101 ارسال
ارسال: #2
RE: عکسهایی از نمایشگاه قناری قم اردیبهشت 90
با سلام به دوست عزیز
با تشکر از عکسهایی که گذاشتی میشه اگه اطلاع از قیمتشون هم داری ( نژادهای مختلف ) که در نمایشگاه بودن ذکر کنی
۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۱۰:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

ارسال: #3
(۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۱۰:۱۴ ق.ظ)canary.q نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوست عزیز
با تشکر از عکسهایی که گذاشتی میشه اگه اطلاع از قیمتشون هم داری ( نژادهای مختلف ) که در نمایشگاه بودن ذکر کنی
سلام
نژادهایی گه عکس گرفتم: جیبوس....کشیده بلند....فر (ایتالیایی)....و رسمی بلند
قیمتها خیلی بالا و از واقعیت بیشتر بود.....و متاسفانه تک فروشی کم بود ....هر پرنده ای (رسمی بلند و جیبوس و کشیده بلند)که در حد خوب به بالا بود قیمتش میلیونی بود....به نظر من حداقل 20 تا 50 درصد بیشتر از واقعیت بازار قیمت گذاشته بودن....البته نژادهای رنگی و گلاستر و جیبر هم بود که من نپرسیدم
خوش باشین
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط برف زمستان.)
۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۱۰:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: iliya ، canary.q ، Animal Planet ، langarood
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #4
درود دوستان :من خودم از نمایشگاه دیدن کردم پرنده های خوبی اونجا بود ولی ولی ولی قیمتها خیلی بالا بود.و تک فروشی هم خیلی کم .البته مکانی که برای نمایشگاه تدارک دیده بودن خیلی کوچک بود و نمی شد سر حوصله و با دقت پرنده ها رو دید خیلی شلوغ و جا خیلی کم. امید وارم که مدیران برگذاری این نمایشگاه برای سالهای آینده مکان بزرگ تر و جادار تری تدارک ببینن.از همه اساتید که در بر پایی این نمایشگاه زحمت کشیدن تشکر میکنم.
۱۳۹۰/۰۴/۰۸، ۰۳:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 19
8 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #5
ولی بهتره که اگه کسی از اعضا از این نمایشگاه ها دیدن می کنه همراه با عکس قیمت هاروهم بزنه که برای کسایی مثه من که موقعیت رفتن به این نمایشگاه هارو ندارن مفیدتر باشه بازم از عکسا ممنون
۱۳۹۰/۰۴/۰۹، ۰۴:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، langarood ، پدربزرگ
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 48
سپاس‌ها: 655
1270 سپاس گرفته‌شده در 355 ارسال
ارسال: #6
لزومی نداره کسی قیمت رو بگه
کافیه شما قیمتی که خودتون روش میذارین رو در عددی بین 5تا 20 ضرب کنین :D
دوستان اگر کسی میخواد عکس از قناری بگیره ، قبل از گرفتن عکس ، در قفس رو باز و بست کنید یا ناخن انگشتتون رو خیلی آروم بکشین به میله های قفس ، در امتداد طول
تا قناری های خواب بیدار شن و استیل اصلیشون مشخص شه
این جوری در حق خیلیاشون اجهاف نمیشه
مثل قناری های جیبوس ها که خواب تشریف دارن
۱۳۹۰/۰۴/۱۰، ۰۹:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: برف زمستان ، langarood ، پدربزرگ
*
کاربر انجمن

ارسال: #7
سلام
دوستان گل: اونجا هزاران قطعه پرنده بود و توی هر قفس بیش از 10 قطعه .... پرنده ها اتیکت قیمت ندارند و هر کسی یه قیمتی گذاشته این که گفتم 20 تا 50 درصد(ضرب در 1.2 الی 1.5) بیشتر یعنی اینکه اگه یه جیبوس طلایی خوب از نظر من 600000 قیمت داره اونجا بین 750 تا 1 میلیون و حتی بیشتر قیمت گذاشته بودن....قیمتی که اول به مشتری میگن با اونی که توافق میشه شاید یکمی تفاوت داشته باشه البته برای گل فروشی نه تکی....مثلا من برای یدونه جوجه لیمویی کشیده بلند حاضر بودم 700 بدم ولی طرف میگفت 1میلیون و 100 و کمتر نمیداد..................
واقعیت اینه که من عکسهای زیادی گرفته بودم البته با دوربین یکی از دوستان همکار که با من بود ....اینایی که اینجا گذاشتم داخل موبایل خودم بود و توی شلوغی جمعیت گرفتم.....عکسها ی دیگه فعلا پیشم نبود .....از این بابت بازم عذرخواهی.... در همه قفسها گیره و پلمپ پلاستیکی داشت و نمیشد بازو بسته کرد....کشیدن انگشت به قفس ایده خوبیه ولی اون پرنده ها مال من نیستن.....یه مطلب دیگه اینکه 90 درصد این پرنده ها جوجه هستند بخصوص جیبوسهای توی عکس و هنوز استیل کامل نمیگیرند و بیشتر تمایل به خواب دارند و در بین اونا پرنده بیمار یا پف کرده هم متاسفانه وجود داره بر ای همینه که خرید قناری از نمایشگاه کار هر کسی نیست و باید تجربه داشته باشی....بازم از نظرات خوب دوستان ممنون حتما اگه عکسهای بهتر دستم رسید تقدیم دوستان قناری و طبیعت میکنم .....:a (18):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۴/۱۰، ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط برف زمستان.)
۱۳۹۰/۰۴/۱۰، ۰۳:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان