زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۴:۲۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس سهره من

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #1
عکس سهره من
سلام

اینم عکس سهره من که 1 میلیون خریدمش

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۹:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #11
RE: عکس سهره من
(۱۳۹۱/۱۲/۰۷، ۱۰:۰۶ ب.ظ)ehsantaghavi2007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۱۲/۰۷، ۰۹:۱۴ ب.ظ)ha_med نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میشه پاسخ بدید آقا یاشار معذرت قصد جسارت ندارم . اما خیلی ها ادعای داشتن سهره های گرانبها میکنن . اما سهره فقط و فقط دهن و سبکش قیمتشو معلوم میکنه . موفق باشی

ببخشید دوست عزیز این صحبت شما بسیار غلط هست سبک سهره تنها یک ویژگی برای قیمت آن هست هیکل.کشیدگی.بلندی صدا.ذات.رنگ و... واسه قیمت سهره معیار هست
موفق باشید

منظور منم از دهن همون صدا و سبکش این دوتا قیمت سهره رو مشخص میکنند مواردی که گفتین برا قناری اهمیت داره گیرم سهره ای بلند . هیکلی به قول شما باشه . تا صدای خوب سبک خوبی نداشته باشه به هیچ دردی نمیخوره . و کاملا در اشتباه هستین موارد رنگ بندی و هیکل به درد قناری میخورن . مثال میارم . یک طوطی وقتی حرف میزنه میلیونی قیمتشه . یک خروس لاری وقتی میدون میزنه میلیونیه . قناری رسمی بلن . فر و ...... پول قشنگی و هیکلشون و به صاحبشون میدن. یک سگ نگهبان خوب ظاهرش ملاک نیست گیرایی و درندگیش مهمه . و خیلی موارد دیگه و سهره ای که صدای منقطع . آهسته . و بدون سبک داشته باشه ارزشی نداره و فقط وقت تلف کردنه . خیلی ها هم ادعای داشتن بهترین سهره رو میکنن که واقعا گوش خراشه صداشون مثال از اول تا آخر یه جیک و میگیرن . نه تنی نه بم نه زیر نه قلیانی و نه صدارو چرخ میزنن و ....... نظر بنده و اکثر دوستانم که خارج نت هستن و حد اقل سابقه اشو 30 الی 40 سال سهره بازیه همینه .
۱۳۹۱/۱۲/۰۸، ۰۴:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، مجتبی شمس
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #12
در خدمتتون هستم آقا احسان. ولی یک سهره به قول شما بلند یا کشیده وقتی از دهن خوبی برخوردار نباشه ارزش سهره تازه گیر رو هم نداره. و هنر همینه از خاک طلا ساختن یک سهره وحشی و تازه گیر و به سهره با ارزش تبدیل کردن . و خیلی ها هستن از همین 15 تومانی ها با گذشت وقت و هزینه سهره های بینظیری میسازن که از لحاظ جثه خیلی کوچیکن . موفق باشین
۱۳۹۱/۱۲/۰۸، ۰۹:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #13
سلام.جهت اطلاع دوستان بگم دوست عزیز جناب یاشار لطفی بنا به دلایلی خیلی وقته به انجمن سر نمیزنن و در خدمتشون نیستیم.تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۱۴، ۰۱:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان