زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۳:۵۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناریهای رسمیم(آهویی سفید.سفید.سبز)fazlog

کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #1
عکس قناریهای رسمیم(آهویی سفید.سفید.سبز)fazlog
امید وارم دوستان نظر بدن

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۰۵، ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط fazlog.)
۱۳۹۰/۰۸/۰۵، ۰۱:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #11
RE: عکس قناریهای رسمیم(آهویی سفید.سفید.سبز)fazlog
(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۱:۲۲ ب.ظ)fazlog نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این قناری یکسر سبز رو که عکسشو گذاشتم همونجور که گفتم میخوام با اون سفیده جفت کنم...اما با وجود اینکه سفیده مست شده...قناری ماده سبزه مست و آماده نمیشه...نه بیماری داره نه شپشک...تغذیه خوبه...چربی هم نداره اما نمیدونم مشکلش چیه...یکی کمک کنه..مولتی ویتامین هم میدم...آب تنی هم میدم....کمک کنید لطفا...خسته شدم ازش دیگه
یک بار دیگه این سوالو پرسیدم اما متاسفانه نتیجه ای نگرفتم....قناری در ظاهر سر حال سر حاله و اصلا مشکلی نداره....همه چیش از خواب و خوراک و فضله تا محل نگهداریش کاملا نرماله

باسلام

fazlog عزیز ناراحت نباش و عجله هم نکن و خسته هم نشو چون میدونی که صبر داشتن در نگهداری و پرورش قناری یکی از ارکان مهمه و بعضی قناری ها زود آماده میشن و بعضی هم دیرتر من خودم پارسال دو سه تا از قناری هام آماده نشدن و هیچ ثمری ندادن ولی خوشبختانه امسال آماده شدن و جفت هستن و تخم یا جوجه دارن. بعضی سال ها بوده که من هم به خاطر همین عجله کردن و دیر آماده شدن قناری هام فروختمشون ولی بعد خیلی پشیمون شدم چون مثل اونا گیرم نیومد. پس صبر کن انشااله بزودی آماده میشه.

موفق باشی

:basa (30):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۸:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog ، ayhn
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #12
با سلام
شاید این مطلب بتونه کمک کنه
راهکارهای تازه در مورد اماده کردن قناری ماده
1ـ دادن مكمل های غذای مناسب 2ـ هریك روز درمیان دادن تخم مرغ همراه باكنجد وویتامین .توجه درهر دوهفته یك بار قناری را دردست گرفته وبه منظور جلوگیری از چاق شدن وتجمع چربی اضافی قناری را مورد معاینه قراردهید. درصورت بروز چاقی باید حتما اقدام به لاغری آن بپردازید هفته ای یك بار دادن برگ كاهو دربرگهای كوچك وفسفری رنگ یعنی زیر1سانتی متر وهفته ای یك بار هم دادن كاسنی یا عرق كاسنی بسیار مفید می باشد .به منظور پاكسازی كبدی .میتوانید از سیب رنده شده و آب گرفته وهمینطور هویج رنده شده آب گرفته شده (تفاله) تركیب نموده ودر اختیار ماده قناری بمنظور بالا بردن متابولیسم (سوخت وساز) بسیار مفید است (هفته ای یك بار) ـ گرما ی مكان زندگی كمی باید بالا باشد . نكته مهم در آماده ساختن ماده قناری این است كه ماده قناری را بطور انفرادی در قفس نگهداری می نمایید وقفس نرها در بالا وقفس ماده در پایین باشد تاماده قناری مبادرت به جنب وجوش نماید وبال بال زده(ملخك ) وجیرحیر كند . باحركت زیاد از حد وتغذیه خوب ماده بطور حتم آماده میشود.
۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۱۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: risk ، fazlog
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #13
سلام
دوست عزيز يك راه هست كه كسي بهش توجه نمي كنه من امسال براي يك ماده كه سال اولش بود و آماده نمي شد امتحان كردم اونم
تغيير دما و مكان

قناري ماده رو ببر يك اتاق كه دماي پايين داره بين 22 تا 25 طوري كه صداي نر رو بشنوه تقويتش كن بعد از 2 روز بيارش كنار قفس نر 1 ساعت بذار باشه بعد ببر تو يك اتاق با دماي 26 الي 29 حتما ماده رو تقويت كن توجه كن اگه اتاق رو هم عوض نكردي يك ميخ نباشه تغيير مكان هم به قناري بده
تجربه نشون داده با تغيير دماي محيط قناري تغييراتي تو رفتار و حركتش مشاهده مي شه مخصوصا جوجه قناري هايي كه رو نمي يان.
امتحان كن مواظب هم باش دما زياد پايين نياد نتيجه رو هم به ما بگ
و.
موفق باشيد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۲۸ ق.ظ، توسط King_Hearts.)
۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، yashar_lotfi ، fazlog ، ayhn
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #14
سلام
با برکت باشن آقا
من از اون ابلغ ها بیشتر خوشم اومد و ران پای قناری سفیدت زرد رنگه , خیلی جالبه
۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #15
سلام قناری های زیبایی داری خیرشو ببینی

موفق باشی
۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: -5
سپاس‌ها: 213
39 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #16
درود دوست عزیز .قناریات زیبا هستن.و برای آمده شدن قنار یماده ویتامین e بده آماده میشه
۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۰:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
ارسال: #17
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۵۵ ق.ظ)محمدگلشن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با برکت باشن آقا
من از اون ابلغ ها بیشتر خوشم اومد و ران پای قناری سفیدت زرد رنگه , خیلی جالبه

مرسی دوست من....ممنون از توجهت...پرهای ریز دور رونش زرده...به نظر میاد که رونش زرده
۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۱:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
ارسال: #18
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۲۵ ق.ظ)King_Hearts نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزيز يك راه هست كه كسي بهش توجه نمي كنه من امسال براي يك ماده كه سال اولش بود و آماده نمي شد امتحان كردم اونم
تغيير دما و مكان

قناري ماده رو ببر يك اتاق كه دماي پايين داره بين 22 تا 25 طوري كه صداي نر رو بشنوه تقويتش كن بعد از 2 روز بيارش كنار قفس نر 1 ساعت بذار باشه بعد ببر تو يك اتاق با دماي 26 الي 29 حتما ماده رو تقويت كن توجه كن اگه اتاق رو هم عوض نكردي يك ميخ نباشه تغيير مكان هم به قناري بده
تجربه نشون داده با تغيير دماي محيط قناري تغييراتي تو رفتار و حركتش مشاهده مي شه مخصوصا جوجه قناري هايي كه رو نمي يان.
امتحان كن مواظب هم باش دما زياد پايين نياد نتيجه رو هم به ما بگ
و.
موفق باشيد

دوست من حتما نتیجه رو خبر میدم...مرسی ار راهنماییهای همتون...اما این تغییر دما به نظرت باعث پر ریزی نمیشه؟
۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۲:۲۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
ارسال: #19
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۱۹ ق.ظ)nazmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
شاید این مطلب بتونه کمک کنه
راهکارهای تازه در مورد اماده کردن قناری ماده
1ـ دادن مكمل های غذای مناسب 2ـ هریك روز درمیان دادن تخم مرغ همراه باكنجد وویتامین .توجه درهر دوهفته یك بار قناری را دردست گرفته وبه منظور جلوگیری از چاق شدن وتجمع چربی اضافی قناری را مورد معاینه قراردهید. درصورت بروز چاقی باید حتما اقدام به لاغری آن بپردازید هفته ای یك بار دادن برگ كاهو دربرگهای كوچك وفسفری رنگ یعنی زیر1سانتی متر وهفته ای یك بار هم دادن كاسنی یا عرق كاسنی بسیار مفید می باشد .به منظور پاكسازی كبدی .میتوانید از سیب رنده شده و آب گرفته وهمینطور هویج رنده شده آب گرفته شده (تفاله) تركیب نموده ودر اختیار ماده قناری بمنظور بالا بردن متابولیسم (سوخت وساز) بسیار مفید است (هفته ای یك بار) ـ گرما ی مكان زندگی كمی باید بالا باشد . نكته مهم در آماده ساختن ماده قناری این است كه ماده قناری را بطور انفرادی در قفس نگهداری می نمایید وقفس نرها در بالا وقفس ماده در پایین باشد تاماده قناری مبادرت به جنب وجوش نماید وبال بال زده(ملخك ) وجیرحیر كند . باحركت زیاد از حد وتغذیه خوب ماده بطور حتم آماده میشود.

گفتین تفاله بدم یاد یه موضوعی افتادم...اولا اینکه این کارو همیشه میکنم...و یه راه کارم دارم...و اونم این که دوستان میتونن با آب میوه گیری هویج و سیب رو آب بگیرن و آبشو نوش جان کنند و تفالشو که خیلی عالیه(نه خیلی خشکه و نه خیلی آب دار) و نمیخواد با دست آبشو بگیرین با تخم مرغ پخته رنده شده قاطی کنن خیلی عالی میشه......از رنده کردن راحتتره..بعد از رنده هم دیگه نیازی نیست با دست بچلونیدش..و در ضمن هم خودتون(که مهمترین)و هم قناری هر دو سود بردین...امتحان کنین جواب میده...تفاله اضافه هم تو نایلون فریزر بریزین و تو یخچال میشه تا 2/3 روز برداشت
۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۱:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
ارسال: #20
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۰:۳۴ ب.ظ)mih62 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست عزیز .قناریات زیبا هستن.و برای آمده شدن قنار یماده ویتامین e بده آماده میشه

دوست من شما ویتامین ای خاصی مد نظرت هست؟؟اگه هست ممنون میشم بگی
۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۰۹:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان