زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۶:۲۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناری من بدون رنگ دانه طبیعی طبیعی

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #1
عکس قناری من بدون رنگ دانه طبیعی طبیعی
سلام به دوستان

لطفا نظر بدید    
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۰۳، ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط yashar_lotfi.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۳، ۰۵:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 320
767 سپاس گرفته‌شده در 103 ارسال
ارسال: #2
RE: عکس قناری من بدون رنگ دانه طبیعی طبیعی
(۱۳۹۰/۱۰/۰۳، ۰۵:۴۵ ب.ظ)yashar_lotfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

لطفا نظر بدید
سلام خدا برات نگهش داره و زیادش کنه...اگه هم رنگدونه بهشس میدادی چیزی از ارزشش کم نمیکرد تغذیه با مواد رنگی یه کار حرفه ای و خاصه مخصوصا" توو خارج از ایران
۱۳۹۰/۱۰/۰۳، ۰۵:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi ، hamid@line
*
کاربر انجمن

ارسال: #3
بله حرف شما متین

اما من قناری هامو با چیزهای طبیعی خوش رنگ می‌کنم

مثل فلفل دلمه ای‌‌ یا هویج
۱۳۹۰/۱۰/۰۳، ۰۵:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #4
با سلام به دوست خوبم : قناري شما بسيار خوشرنگ و زيباست . اين نشان از تجربه شما در يكنواخت نگه داشتن رنگ قناري داره
اميدوارم از تجربيات تغذيه طبيعي شمادر ادامه اين موضوع استفاده كنيم.
با ارزوي موفقيت
۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۷:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 21
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #5
آره واقعا خوشرنگه و خوشکله چی بهش میدی میشه راهنمایی کنی منم سرخ دارم ولی اینقدر خوشرنگ نیست این عکس سرخه منه!

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۷:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
(۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۷:۵۸ ق.ظ)salar712 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره واقعا خوشرنگه و خوشکله چی بهش میدی میشه راهنمایی کنی منم سرخ دارم ولی اینقدر خوشرنگ نیست این عکس سرخه منه!

سلام دوستان از نظر همتون ممنونم

قناری شما هم خوش هیکل خوش تیپ قبل از هر کاری چوبه قفستو پایین بیار اینجوری که بالا گذاشتی قناری از سقف قفس می‌ترسه
باعث می‌شه حالت نشسته رو چوب وایسه حتما چوبتو پائین بذار در راستای‌ ابخوریش

واسه اینکه قناریت خوشرنگ بشه هفته ۵ بار واسش تو ظرفهای نیم گرد متوسط هویچ تازه رنده کن اینجوری قناری بیشتر از هویچ میخوره
این کارو همیشه انجام بده حتی وقتی‌ تو لک رفته باشه تا رنگش پررنگ بشه همیشه هویچو بهش بده اگه فلفل دلمه ای‌‌ قرمزم گیرت بیاد بهش بده اما بهترین راه هویچه اینکارو بکنی قناریت خوش رنگ میشه موفق باشی

راستی ابتنی واسش خوبه کمک می کنه زودتر رنگش پر بشه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط yashar_lotfi.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۱:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: salar712 ، سیدمحمد شریفی ، hamid@line ، shams
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۱:۲۶ ق.ظ)yashar_lotfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۷:۵۸ ق.ظ)salar712 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قناری شما هم خوش هیکل خوش تیپ قبل از هر کاری چوبه قفستو پایین بیار اینجوری که بالا گذاشتی قناری از سقف قفس می‌ترسه
باعث می‌شه حالت نشسته رو چوب وایسه حتما چوبتو پائین بذار در راستی‌ ابخریش

واسه اینکه قناریت خوشرنگ بشه هفته ۵ بار واسش تو ظرفهای نیم گرد متوسط هویچ تازه رنده کن اینجوری قناری بیشتر از هویچ میخوره
این کارو همیشه انجام بده حتی وقتی‌ تو لک رفته باشه تا رنگش پررنگ بشه همیشه هویچو بهش بده اگه فلفل دلمه ای‌‌ قرمزم گیرت بیاد بهش بده اما بهترین راه هویچه اینکارو بکنی قناریت خوش رنگ میشه موفق باشی

با سلام و ادب به دوست خوبم :
به نظر من دادان اينقدر هويچ و فلفل دلمه اي كه شما ميفرماييد. ايا باعث مشكل براي سيستم گوارشي قناري نخواهد شد؟
با احترام
۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۲:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi ، majid5633
*
کاربر انجمن

ارسال: #8
(۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۲:۲۴ ب.ظ)katbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۱:۲۶ ق.ظ)yashar_lotfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باعث می‌شه حالت نشسته رو چوب وایسه حتما چوبتو پائین بذار در راستی‌ ابخریش

با سلام و ادب به دوست خوبم :
به نظر من دادان اينقدر هويچ و فلفل دلمه اي كه شما ميفرماييد. ايا باعث مشكل براي سيستم گوارشي قناري نخواهد شد؟
با احترام

سلام خدمت استاد گرامی

باید خدمتتون عرض کنم هویچ هیچ تاثیری روی سیستم گوارشی قناری نداره من این کارو 8 ساله انجام میدم اما فلفل دلمه ای زیادش باعث اسهال میشه
۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #9
سلام دوستان

اینم عکس جوجه امسالم رنگش طبیعیه هنوز جوجست

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hesam-63 ، saeednikzad ، hamid@line ، Mohammad Karol ، meysam1
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #10
واقعا قناریهات خوشگلن.
اما کاری که شما انجام میدی من تا حالا ندیدم و نشنیدم که کسی هر روز این مقدار هویج جلوقناریاش بزاره،نظر اساتید در مورد این روش چیه؟
امضای saeednikzad
استاندارد جهانی قناری فرم بدنی خاص

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۰۴:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان