زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۸، ۰۸:۳۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناری موزائیکی من

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #1
عکس قناری موزائیکی من
اینم عکس قناری موزائیکیم لطفا نظر بدید ممنون

عکسهای نر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسهای ماده

لطفا نظر بدید
۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 51
83 سپاس گرفته‌شده در 31 ارسال
ارسال: #2
RE: عکس قناری موزائیکی من
سلام دوست عزیز
قناری های خوشکلی داری خیرشون رو ببینی:basa (159):
۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۷:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #3
قناریهای زیبایی داری یاشار جان،خدا برات نگهشون داره عزیز،
انشاا... من هم چند وقت دیگه به جمع نگه دارندگان قناری موزاییکی میپیوندم:basa (135):
مزاحمت میشم برای پرسیدن چندتا سوال یاشار جان.
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۲۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۷:۳۴ ب.ظ)risk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
قناری های خوشکلی داری خیرشون رو ببینی:basa (159):

سلام

ممنون

(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۲۹ ق.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قناریهای زیبایی داری یاشار جان،خدا برات نگهشون داره عزیز،
انشاا... من هم چند وقت دیگه به جمع نگه دارندگان قناری موزاییکی میپیوندم:basa (135):
مزاحمت میشم برای پرسیدن چندتا سوال یاشار جان.

سلام

مرسی در خدمتیم داداش
انشالاه موفق باشی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط yashar_lotfi.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۰۴ ب.ظ)yashar_lotfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا نظر بدید

باسلام

خیلی خوشکلن انشااله خدابرات نگهشون داره.میخواستم بپرسم اینها جوجه دست خودتونه و تا بحال ازشون جوجه هم گرفتین یا نه؟؟

موفق باشید

:basa (160):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۸:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi ، sasy111
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۸:۵۷ ق.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۰۴ ب.ظ)yashar_lotfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا نظر بدید

باسلام

خیلی خوشکلن انشااله خدابرات نگهشون داره.میخواستم بپرسم اینها جوجه دست خودتونه و تا بحال ازشون جوجه هم گرفتین یا نه؟؟

موفق باشید

:basa (160):

سلام
اره جوجه های خودم هستن پدر و مادرشون رو 240 تومن خریدم البته این رنگ نر وماده موزاییکی خیلی کم هست از یه دوست که قناری وارد می کرد خریدم خیلی موزائیکی داشت اما این دو با هم فرق میکردن اورده بودشون واسه خودش منم به زور ازش گرفتمش قول دادم جوجه گرفتم پدر و مادرشون بهش بفروشم خیلی خوب جوجه میکنن 5 تخم رو بار میارن قابل شما نداره حمید جان
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۱:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان