زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۹:۳۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناری هام و نظر دوستان

*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #1
عکس قناری هام و نظر دوستان
سلام به همه دوستان این عکس دو تا از جوجه های بهار من هستن نر 10 ماهه و ماده 11 ماه دارد چون در حال آماده شدن هستن و همزمان با کل گله آماده نشدن وقت و مکان رسیدگی را ندارم قصد فروششون را دارم لطفا حدود قیمت را بیان کنید
از بابت کیفیت ببخشید
ممنون
نر سوخته سرخ

ماده تو سرخ

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط ehsantaghavi2007.)
۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۰:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 171
73 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #31
RE: عکس قناری هام و نظر دوستان
درسته قیمتها بالا رفته و در استانها متفاوته ولی دیگه نه اینجور که قناری 100-130تومنی 300-400 بیارزه . قیمتها رو مگه کی بالا میبره ؟ بنده و شما هستیم که موقع خرید زیاد پول میدیم.همین انجمن خیلی عضو داره و هر عضوی هم حداقل 3-4 رفیق عشق باز داره . کافیه عضوهای 2-3 انجمن , قناری با قیمتی که بیش از ارزشش باشه رو پیش دلالها و پرنده فروشیها نخریم . اونوقت میبینی که اگه پائین نیاد , حداقل قیمت ها هرکی هرکی بالا نمیبره
درسته با دیدن عکس نمیشه رو قناری قیمت گذاشت ولی حدود قیمت رو با 2-3 تا عکس از یک قناری میشه تشخیص داد
خوبه دوستان همین انجمن عکس قناریهاشون رو گذاشته بودن واسه فروش و زیرش قیمت گذاشته بودن....
۱۳۹۲/۰۴/۲۴، ۰۹:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #32
سلام مجدد
دوستان گرامی...بنده در فاصله اسفند 91 تا خرداد 92 تقریبا هر هفته توی بازار خلیج چرخیدم و با خریدارها سر و کله زدم. چیزی که توی این چند ماه متوجه شدم این بود که طول قناری حتی در قیمت نژادهای کم ارزش معمولی هم تاثیر گذاره. این تاثیر از 10 تا 50 هزار تومان در رسمی ممولی شروع میشه و همراه با افزایش قیمت پایه ، افزایش پیدا می کنه. اما نظر من اینه که طول هیچ چیزی رو نمیشه از روی عکس تخمین زد. مگر این که یک مقیاس با طول مشخص ( مثلا یک خط کش ) در کنار سوژه توی عکس باشه. همین قناری سفید که الان صحبتشه اگه 9 سانت دم داشته باشه میشه رسمی بلند کلاس C و اگه 8 سانت دمش باشه میشه سوپر. حالا به نظر شما کدومشه؟ 9 یا 8؟ یا بیشتر یا کمتر؟ من که نمی تونم قطعی بگم. شما بگید و بگید از کجا فهمیدید.
ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۲۴، ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط رضا کریمی.)
۱۳۹۲/۰۴/۲۴، ۱۰:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: omid jalilian ، مسعود میرزالو
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #33
به نظر من دمش به 9 نمی رسه و از روی تجربه این حرف رو می زنم.
حالا امید جان می تونن دم رو اندازه بزنن و اعلام کنن.
۱۳۹۲/۰۴/۲۴، ۱۰:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: رضا کریمی
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #34
با سلام
قناری زیبایی هستش مبارکت باشه !
به نظر من هم از روی عکس نمیشه به ارزش واقعی قناری پی برد ولی حدودی میشه قیمت داد .
خودم عکس از قناری گرفتم ، به یکی از دوستان که قناری شناس واردی هست نشون دادم با اطمینان میگفت قناری کشیده و با ارزشیه در صورتیه که نه سوپر بود نه کشیده بلند ، رسمی نسبتاً درشتی بود ولی توی عکس خیلی بلندتر و زیباتر از واقعیت نشون میداد .
۱۳۹۲/۰۴/۲۵، ۰۲:۱۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #35
سلام
اينجا توي شهر ما اين قناري را كمتر از 250 نميدن.سفيد رسمي معمولي را ميگن 180.جوجه سفيد رسمي معمولي2ماهه 80.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۲۵، ۰۷:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #36
دوستان ببنید همینطور که نوید و رضای عزیزم گفتن باید قناری رو دید و نظر داد من الان فقط عکسو دیدم ویه نظر دادم ولی اگر این قناری سوپر باشه همون 150 تا 200 هستش ولی هر چی هست مبارکه صاحبش باشه و جوجه های زیبا برای فصل جدید ازش بگیره .
۱۳۹۲/۰۴/۲۵، ۱۰:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: omid jalilian ، رضا کریمی
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 45
135 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #37
سعی کنید پرنده خانگی خرید کنید چون مطمعن تره و ارزونتر...قناری مست گرفتم با قیمت رویایی
واقعا ازشش رو هم داره چون پرنده یک دسته ...
۱۳۹۲/۰۴/۲۵، ۱۲:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #38
با درود به همه دوستان.
ممنون كه نظر دادين. راستيتش اينجا جمعه ها يه بازاري داره تا حدودي شبيه آزادگان شما. من اين قناري رو از يكي از كساني كه قناري هاش رو واسه فروش آورده بود خريدم كه بعدا" فهميدم دوست و همكار سابق پدرم بوده. اين قناري اينجا تو پرنده فروشي اگه باشه خيلي بيشتر از حرفهاست.
نويدجان ممنون ، دمش رو با همون روشي كه تو سايت آموزش داده بودين اندازه گرفتم دقيقا" 8 سانتيمتر بود. طي چند روز آينده چندتا عكس ديگه ازش مي ذارم كه دوستان بهتر ببينند و راحت تر نظر بدن. دوتا سئوال دارم: 1- خود فروشنده مي گفت يكسر يوركه. نظره شما چيه؟ 2- از همين نسل بازم داره -رنگهاي طلايي و سفيد- مي خوام برم سراغش و ازش بازم بخرم. نظر شما چيه؟
۱۳۹۲/۰۴/۲۵، ۰۳:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: رضا کریمی
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #39
سلام
همونطور که گفتم دم این قناری به 9 نمی رسه , با کمی تجربه و دیدنه بیشتره قناریها میشه به راحتی تخمین زد دم قناری رو حتی از روی عکس.
امید جان من چیزی از یورک درش نمی بینم , اگر با همین استیل و مشخصات ماده هم داره بگیر.
۱۳۹۲/۰۴/۲۵، ۰۶:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: omid jalilian
*
کاربر انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #40
با سلام و درود به همگي دوستان. خوشحال مي شم نظرتون رو در مورد اين قناريم هم بدونم. (رنگ ، استيل، نژاد و ...)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط omid jalilian.)
۱۳۹۲/۰۷/۲۲، ۱۱:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مسعود میرزالو ، hamid@line

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان