زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۳:۱۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناری گلاستر

مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #1
عکس قناری گلاستر
تاریخ تهیه : 1391/8/16

۱۳۹۱/۰۸/۱۶، ۱۰:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دانشجوی دکتر
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 39
75 سپاس گرفته‌شده در 26 ارسال
ارسال: #11
RE: عکس قناری گلاستر
(۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۹:۰۴ ب.ظ)ayhn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۸:۳۱ ب.ظ)alireza.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
من شدیداً به این نوع از قناری‎ها علاقه دارم و دوست دارم یک جفت ازشون رو داشته باشم. اما متأسفانه تجربم برای خرید کمه و نمیدونم که می‎تونم برم بازار و یک جفت خوبش رو خریداری کنم یا نه!
اصلاً نمیدونم هرچی کاکل داشته باشه میشه گلاستر یا مدل‎های رسمی کاکل‎دار هم داریم؟ البته بعضی ازقناری‎هایی که قیافشون تابلو هست که گلاستر نیستن و فقط کاکل دارند رو می‎تونم تشخیص بدم اما گلاستر اصیل رو نه! نمی‎تونم شناسایی کنم.
می‎خواستم ببینم کسی یک جفت از این قناری برای فروش با قیمت مناسب سراغ نداره؟ سفید یا طلایی فرق نداره. هرچی ارزون‎تر بهتر...چون دانشجو هستم و باید خرجی جیبم رو کنار بذارم تا بخرمشون...
اگر جوجه هم باشه که چه بهتر، با قیمت مناسب استقبال هم می‎کنم.
با تشکر

باسلام
دوست من علیرضا خان ، شما قبل از اینکه این نوع قناری رو بخرین میباید ابتدا تجارب مربوط به نگهداری و پرورش این نژاد رو بدست بیاری تا همونطور که گفتین با شرایط دانشجویی هزینه بیمورد نکرده باشین . شما بهتره ابتدا با رسمی معمولی شروع
کنید و مطالب سایت رو هم مرور و مطالعه نمایید تا با وجهه بهتری اقدام به نگهداری از گلستر بکنید . در ضمن مطالبتون رو در تاپیک مناسب عنوان کنید .

براتون آرزوی موفقیت میکنم .

خیلی ممنون از راهنماییتون.
بله. بنده این کار یعنی نگهداری و پرورش رسمی معمولی و یکسر رو 2 سالی هست که شروع کردم.
حالا هم بعد این مدت حس علاقه‎ی زیادی که به این نوع قناری دارم باعث شده دنبال خریدش باشم.
ممنون میشم اگه موردی برای فروش بود خبر بدید.
سپاس
۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۹:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #12
با سلام مجدد

علیرضا جان حداقل بودجه برای خرید یک جفت گلستر اصیل حدود 400 تومنه که نمیدونم با بودجه ای شما در نظر داره
جور در میاد یا نه . در هر صورت اگر تمایل بخرید داری حتما باید با یک شخص آگاه به شتاخت گلستر اصیل اقدام کنی تا
مغبون نشی و ضرر بیمورد هم متحمل نشی .

موفق باشی .
۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۹:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: alireza.m ، 10reza10
*
کاربر انجمن

دانشجوی دکتر
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 39
75 سپاس گرفته‌شده در 26 ارسال
ارسال: #13
(۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۹:۳۱ ب.ظ)ayhn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام مجدد

علیرضا جان حداقل بودجه برای خرید یک جفت گلستر اصیل حدود 400 تومنه که نمیدونم با بودجه ای شما در نظر داره
جور در میاد یا نه . در هر صورت اگر تمایل بخرید داری حتما باید با یک شخص آگاه به شتاخت گلستر اصیل اقدام کنی تا
مغبون نشی و ضرر بیمورد هم متحمل نشی .

موفق باشی .

بازهم ممنون. این قیمت برای خرید از بازاره؟ یا برای خرید از پرورش دهندگان خانگی که توی این فروم هم تعدادشون کم نیست؟
با این اوصاف باید برای خرید جوجش اقدام کنم! :basa (135):
باتشکر از لطفت.
۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۹:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر اخراجی سایت

اول متوسطه
سپاس‌ها: 10
77 سپاس گرفته‌شده در 29 ارسال
ارسال: #14
سلام دوستان عزیز.
من امروز به چند پرنده فروشی سر زدم و یک جفت گلاستر که تخم هم داشتن و ابلق سبز و زرد بودند رو دیدم میگفت جفتشون 350
یک پرنده فروشی دیگه جوجه های اون جفت قبلی رو داشت که یکساله بودند میداد جفتی200.یکی نر بود و یکی ماده و هردو بی کاکل بودند.
البته پدرشون کاکل دار بود.
میخواستم بدونم که اگر من این جوجه های بیکاکل رو بخرم جوجه ی کاکل دار میدن؟
(قناری ها همه سالم و اصیل بودند و جثه ی متوسطی داشتند داشتند)
۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۰۷:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان