زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۹:۰۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

فروش انواع پرندگان آوازخوان متعلق به کاربران

صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
فروش انواع پرندگان آوازخوان متعلق به کاربران
قوانین فروش پرندگان, طوطی, لوازم جانبی پرندگان متعلق به کاربران،
عدم رعایت این قوانین محرومیت از ارسال و یا محرومیت از فعالیت در انجمن را در پی خواهد داشت.

نحوه ارائه اطلاعات متن آگهی:
  • اطلاعات متن آگهی فروش پرندگان
    قیمت، گونه، نژاد، سن، نحوه فروش، شرایط فروش و در صورت لزوم ارائه توضیحات در مورد پرنده و یا... باشند.
    اگر آگهی شما متعلق به فروش طوطی می باشد، در قسمت توضیحات حتما در مورد سخنگویی، تعداد کلمات، اهلی بودن و... شرح نمایید.
    ارائه حداقل 2 عکس از پرنده/طوطی
  • اطلاعات متن آگهی فروش لوازم جانبی پرندگان
    قیمت و در صورت لزوم ارائه اطلاعاتی همچون شرکت تولید کننده، تاریخ انقضا، تاریخ تولید، کشور تولید کننده
    اگر آگهی فروش لوازم دست دوم هستند باید اطلاعاتی در مورد خود محصول و میزان سلامت آن ارائه کنید.
    ارائه حداقل 2 عکس از لوازم/ قفس/ غذا و...
شرایط نمایش آگهی:
  • آگهی‌ها پس از تایید مدیران به نمایش گذاشته می شوند.
  • پست هایه نامربوط به فروش و یا درخواست خرید تایید نمی شوند.
  • ارائه شماره تماس، آدرس پستی، ایمیل و... در متن آگهی شما ممنوع می باشد.
  • فروشنده موظف است پس از فروش و انصراف از فروش سریعا مراتب را به اطلاع مدیران برسانند.
ارتباط با فروشنده:
  • هماهنگی و خرید از فروشنده (آگهی دهنده) از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.
  • هرگونه سوال و درخواست تخفیف و... از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.
  • ارائه مشخصات تماس، آدرس پستی، ایمیل و... از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.
رفع مسئوليت از جانب مدیران انجمن:
  • آگهی دهنده (فروشنده) و خریدار موظف به رعایت قوانین ذکر شده در بالا می باشد و هرگونه سهل انگاری از جانب طرفین بر عهده خودشان می باشد.
  • عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش و ارسال مواردی جز پرندگان مجاز و لوازم جانبی پرندگان متعلق به کاربران بر عهده فروشنده و یا خریدار می باشد.
  • تمامی مسئولیت در ارتباط با آگهی فروش پرنده و لوازم جانبی پرندگان متعلق به کاربران بر عهده شخص فروشنده می باشد. تشخیص درستی و نادرستی آگهی بر عهده خود خریدار می باشد.
  • مدیریت انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    هیچ گونه مسئولیتی درباره نوع پرنده، ارسال نشدن، سلامت، قیمت، و هر موارد دیگری در ارتباط با فروش پرندگان و لوازم جانبی پرندگان متعلق به کاربران ندارد.
۱۳۹۲/۰۷/۰۶، ۰۱:۴۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #11
RE: فروش انواع پرندگان آوازخوان متعلق به کاربران
فروش یک جفت بلبل خرمای بالغ آوازخوان با صدایی دل نشین و پرجنب و جوش

هم معاوضه با یک جفت فنچ گلدین​

به بیشتر شهرستانها از طریق اتوبوس میفرستم

قیمتم جفتی با قفسو وسایل:150 هزار

جفت خوردن و آواز قشنگی نرش داره

محمد تقی کریمی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ نوشته:

فروخته شد

۱۳۹۲/۱۰/۰۳، ۰۵:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: marjan021
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #12
سلام
قناری گلاستر ماده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۲/۱۰/۰۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #13
سلام
بالاخره مجبور شدم منم قناری های خودمو آگهی کنم، مطمئنن این قناریارو خیلی خیلی دوست دارم چون برای خرید و حملشون به منزلم خیلی سختی کشیدم، برای نگهداریشونم که خوب چون خیلی رو پرنده حساسم، هر دو روز غذاشون و هر روز ظرف آبشونو تعویض میکردم و تو ظرف آب همشون نکتون اس و ای میریختم. کف قفسشونم هر روز تمیز میکردم که راحتتر باشه و تمیزتر بمونه.

از نظر نوردهی هم هر روز ساعت 7:40 دقیقه تا 22:30 یه لامپ 200وات براشون روشن بوده و هست.
از نظر دما حداقل 24 و حداکثر 26 درجه بوده براشون
از نظر رطوبت هم همیشه با دستگاه بخور سرد اتاقو مرطوب نگه میداشتم،
درصد رطوبت همیشه از حداقل 38% تا حداکثر 55% متفاوت بوده

لوازم نگهداری و مصرفیشون زیاده از هر کدوم چندتا خریدم که الان اینجا لیست نمیکنم ولی شما هر چیزی که برای نگهداری لازم داشته باشید از هرکدوم حداقل 5تا موجوده.

متاسفانه دوست ندارم، اما باید آگهیشون کنم، ولی پول این قناریارو نمیخوام به حساب من واریز کنید، شماره حساب شرکت "هاست ایران" در اختیارتون میذارم و مستقیم برای اونها واریز کنید، ایشالا که این حرکت باعث پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر انجمن و در نتیجه اطلاع رسانی صحیحتری داشته باشیم.

هر کسی که این قناریها و لوازمو باهم خرید کنه یه تخفیفی میدم بهش مطمئنن.

برسیم به خود جفتام، خوب عکس قناریامو که تو بخش معرفی قبلا گذاشته بودم و دیده بودین مطمئنن، فقط یه چندتا عکس دیگه اینجا میذارم که لوازم و قفس و محل نگهداریشون هست

برای دیدن قناریهای دیگم میتونید به این ارسال مراجعه کنید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ترتیب، نر سفید خاکستری گلاستر
جفت چغندری
محل نگهداری قناریهام

عکسهای زیر یه تعداد از لوازم نگهداریشون هست، من از همه چیز عکس نگرفتم فقط میخواستم یه دید کلی داشته باشید
بین سطل زباله و بخاری برقی یه کاغذ دیواری یبار مصرف هستش که میتونید نحوه استفادشم ببنید، رو دیوار اتاقم کشیدم تا مشکلی براش پیش نیاد :) شما هم میتونید برای تمیزی بیشتر از همین استفاده کنید.

قیمت قفسهای غلامی همراه پایه نگهداری و لوازم شامل(سطل زباله، لوازم دانخوری، آبخوری و...) 900 تومان
جفت چغندری 350 تومان
جفت گلاستر اول (ماده طلایی، نر سیاه) 1000 تومان
جفت گلاستر دوم (ماده ابلق، نر سفید) 1100 تومان

چندتا دارو دارم که کاملا نو و دربسته هستش که اینا هم سرجمع میشه 300 تومان، البته قیمتی که خریدم هستش، اما برای فروش 200 میذارم.

تماس بگیرید: 09355377181

محمد تقی کریمی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ نوشته:

فروخته شد به مبلغ 1 ملیونو 500 هزار تومان، به دلایل:

• بنده فروشنده پرنده نیستم و فقط برای علاقه نگهداری میکردم
  • ترجیح میدم بیشتر زمان خودمو در بخش اطلاع رسانی بذارم
  • ضرر کردم از نظر مالی، اما بارها گفتم پول برام مهم نیست

۱۳۹۲/۱۰/۰۹، ۰۲:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #14
سلام به آقای کریمی عزیز
من باید شما رو تحسین کنم از بابت سلیقه شما در نگهداری از قناری و مخصوصآ وسایل مورد استفاده آنها بسیار تمیز و مرتب نگهداری شده . نمیدونم چرا داری همرو رد میکنی ولی هر کس از شما خرید کنه برد کرده چون هم پرنده ها رو خوب رسیدی بهشون هم وسایلشون تمیز و نو هستند . ایشالله هر جا هستی موفق باشی.

۱۳۹۲/۱۰/۰۹، ۰۲:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 5
10 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #15
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نر جوجه سال قبل قیمت 300

نر جوجه سال قبل در حد قرص قیمت 300

نر رسمی بلند جوجه سال قبل در حد قرص بسیار زیبا قیمت 800

نر 2 ساله قرص آماده جفت مست مست معاوضه با ماده همطراز فروش 800 ت

نر جوجه سال قبل بسیار خوش استیل در حد قرص هنوز دمش کامل نشده معا وضه با ماده همطراز فروش 500 ت

نر جوجه سال قبل رسمی بلند کاملا استاندارد و به معنای واقعی البته هیچگاه عکس با دیدن از نزدیک نمیشه در حد قرص معا وضه با ماده همطراز یا فروش قیمت 1000000 ت

پیگیری از طریق پیام خصوصی، بیات

فروخته شد

۱۳۹۲/۱۰/۱۹، ۰۹:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sami.y ، milada ، hamid@line ، kouroshcy
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 43
184 سپاس گرفته‌شده در 65 ارسال
ارسال: #16
سلام دوستان
من این قناریو وقتی جوجه کال بود خریدم فکر میکردم ماده باشه اما 2 ماه پیش شروع کرد به ریزه خونی الانم داره کوتاه بلند میخونه یه ماده احتیاج دارم با این نر معاوضه میکنم کسی داره لطقا پ خ بده ممنون
ببخشید اگه عکسها کیفیت ندارند بهتر نتونستم

فروخته شد

۱۳۹۲/۱۰/۲۶، ۰۷:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: میلادی ، hamid@line ، marjan021
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 4
5 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #17
=14px2 عدد قناری ماده ابلغ با قیمت استثنایی و زیر قیمت بازار بفروش میرسد،کاملا خونگی هستند واز بهترین مولتی ویتامین های خارجی تغذیه شدند.خوش استیل و کاملا سلامت
ماده بالایی که روی نی بالایی هستش که میشه همومنی که کناره پرتقالیه به علت مستی بیش از حد که دمش رو میزده به قفس یکم دمش خراب شده اما کاملاا اماده هستند

۱۳۹۲/۱۰/۲۷، ۰۱:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: میلادی ، hamid@line ، marjan021
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #18
 با سلام طرقه فروشی نزدیک دو سالشه  قیمت 700000 تومان

محمد تقی کریمی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۸ نوشته:

فروخته شد

بندانگشتی (ها)

My recording #3.mp3
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
83 363.83 KB .mp3
۱۳۹۲/۱۱/۱۲، ۱۰:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 73
89 سپاس گرفته‌شده در 30 ارسال
ارسال: #19
فروش یک قطعه  بلبل هزاردستان 1800000 جوجه پارسال درخواست از طریق پیام خصوصی 
فایل صوتی آوازش هم هست هر کس خریدار واقعی بود میتونم قبل از خرید واسش ایمیل کنم 

فروخته شد

۱۳۹۲/۱۱/۱۵، ۰۲:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #20

تعداد 10 جفت جوجه قناری 3 ماهه موزائیکی اورجینال سفید سرخ بصورت کلی یا جزئی بفروش میرسد.

همچنين
تعداد 20 جفت جوجه قناری رسمی رنگی یا پرستار به رنگ های سرخ، پرتقالی و ابلق پرتقالی به صورت کلی یا جزئی به فروش میرسد.

همگى واكسينه شده هستن براى بازديد تماس بگيريد فروش فورى

تهران -جدی پور
۱۳۹۲/۱۱/۲۳، ۱۲:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: marjan021

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان