زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

فضله سبز ، اسهال سبز قناری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 5
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
فضله سبز ، اسهال سبز قناری
:basa (101):خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم مشگلی دارم که لطفا" اساتید فن راهنمائی فرمایند :
یک از قناریهایم (با عرض پوزش)فضله سبز رنگ دارد . 1ـ آیا این یکنوع بیماریست ؟ 2ـ اگر هست آیا واگیر دارد ؟ خواهشمند است اگر بیماریست راه علاج و داروی آنرا بفرمائید. باتشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۶، ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۱۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: worya
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلوم
سپاس‌ها: 186
28 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #11
RE: فضله سبز ، اسهال سبز قناری
سلام خدمت دوستان همونطور که در پست قبلی گفته بودم شرح حال قناریمو الان رنگ فضلش خوب شده ولی خیلی کم تغذیه میکنه چشماش همش ماته شبا در خواب نوک میزنه و میلرزه کف دریا هم زیاد میخوره  لطفا راهنمای کنید که خیلی دوستش دارم با دامپزشک مشورت کردم پیشنهاد یه دوره 5 روزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داد با تشکر

۱۳۹۲/۰۷/۲۳، ۱۱:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #12
منظور از نوک زدن تو شب چیه اگه شب بیقراره و خودشو با نوک تمیز میکنه شپشک داره حتما از قطره آیور مکتین پشت گردن استفاده کن تا ضعیف تر نشده مولتی ویتامین بهش میدی؟اگه نه یک هفته هر روز ب-کمپلکس یا یک روز در میان مولتی ویتامین بهش بده تقویت شه و اشتهاش هم زیاد میشه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۷/۲۴، ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط مسعود میرزالو.)
۱۳۹۲/۰۷/۲۴، ۱۲:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: uosef
*
کاربر انجمن

دیپلوم
ارسال: #13
سلام شب نوکشو بهم میزنه  مولتی ویتامینم 2روز دادم الانم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده میکنم   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو با مولتی ویتامین قاطی بهش بدم ؟  پسته و بادام و نباتو پوست تخم مرغ کوبیده شده بهش میدم ضرر داره؟  با تشکر از راهنمای دوستان 
۱۳۹۲/۰۷/۲۴، ۰۱:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #14
نه همش خوبه ولی مولتیو بنا به احتیاط جدا از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بده یعنی چند ساعت دارو بردار تو یه آبخوری ویتامین بذار بخوره بعد باز دارو.نوکشو میسابه به هم مشکلی نیست
۱۳۹۲/۰۷/۲۴، ۰۳:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: uosef
*
کاربر انجمن

دیپلوم
ارسال: #15
سلام خدمت دوستان چند روزه تی ا ن تی میدم بهش ولی صبح 4تا5 بار فضله سبز ابکی الانم خیلی بیحاله شب تو خواب خیلی میلرزه سبزی بهش ندادم  الان میخوام دارو ندم تا 3 روز  فقط مولتی ویتامین بعد از قطره عفونت روده استفاده کنم اسمشو نمی دونم کل داروش 3 روز تیتراسکلین 4روز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان نظر بدید و راهنمای کنیدبا تشکر 
۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۱:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #16
(۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۱:۲۳ ب.ظ)'uosef' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان چند روزه تی ا ن تی میدم بهش ولی صبح 4تا5 بار فضله سبز ابکی الانم خیلی بیحاله شب تو خواب خیلی میلرزه سبزی بهش ندادم  الان میخوام دارو ندم تا 3 روز  فقط مولتی ویتامین بعد از قطره عفونت روده استفاده کنم اسمشو نمی دونم کل داروش 3 روز تیتراسکلین 4روز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان نظر بدید و راهنمای کنیدبا تشکر 

سلام
5روز فقط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
بده بعدش يك روز مولتي ويتامين خالي دوباره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
5روز.غذاهي مقوي بده تا از بيحالي در بياد. هفت تخم ، كافشه  ، شاهدانه خرد شده تا راحت بخوره. خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
مولتي ويتامين داره. در ضمن از دارويي كه نمي شناسي چه جوري مي خواي استفاده كني ؟
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۱:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مسعود میرزالو ، jorahim
*
کاربر انجمن

دیپلوم
ارسال: #17
سلام مننون از راهنمای دوستان  اقای بخشی ای درمان عفونت رود رو از پروش دهنده گرفتم اسمشو گفتن ام من یادم رفت و از وقتی من تیتراسکلین  و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
دادم به قناریم شروع کرد به پر ریزی الان کف قفسو نگاه کردم کلی پر ریخته اخه قناری من فقط فضلش سبزه اونم صبح و بی اشتها و کم تحرک تمام بدنشو نگاه کردم هیچ سیاهی یا ورم روده نداره لطفا راهنمای کنید با تشکر شاید مشکل کبد داشته باشه؟
۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۷:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #18
سلام
این لینک راهم بخوانید .مفید هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۷:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim ، jorahim
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #19
همه ما طبق گفته های شما فکر کردیم اسهال سبز عفونیه پش چرا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و آنتی بیوتیک های دیگه میدید؟اشکالی نداره تولک طبیعی هست سالی یکبار پرنده های ضعیف تر دیر تر تولک میرن تابستون که تولک(پرریزی) نبوده؟
یوسف جان ضد شپشک استفاده کردی؟فعلا هم یک روز در میون مولتی ویتامین بده تقویت بشه مریضیای دیگه نگیره
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط مسعود میرزالو.)
۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۷:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim
*
کاربر انجمن

دیپلوم
ارسال: #20
سلام نه  مسعود جان تولک کرده بود داشت اماده میشد از مغازه اوردم خونه  که هوا مغازه سرد شده بود تو این جا بجای طفلی اینجوری شد الانم تو این دو روز شروع کرد به پر ریزی خدا کنه با این تولک بیماری هم دفع کنه امکان داره؟ با تشکر از دوستان واین سایت زیبا
۱۳۹۲/۰۷/۲۷، ۰۸:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان