زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۳:۴۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

فضله گچی با حچم بزرگ

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 5
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #1
فضله گچی با حچم بزرگ
با عرض سلام خدمت اساتید عزیز و گرامی
من یکی از قناریهای نرم که رسمی میباشد به مدت دو ماه هست که تو لک مانده و از لک در نمیایید . فضله اش بسیار بزرگ بود و گچی ماننده و از لحاظ بالینی گاهی اوقات که نرهای دیگه میخونند اونهم یه ریزه خونی میکنه و زود کم میاره و ساکت میشه . خوراکش بسیار خوبه و غذایش نسبت به قناریهای دیگر یک و نیم برابره . بردم دامپزشک آقای دکتر فرمودند که قناری شما هیچ مشکلی ندارن فقط باید نوع تغذیه اش را عوض کنی و تنوع غذایی اش را بیشتر کنی . در حال حاضر خوراکش کتان و ارزن به نسبت درسته . هفته ای دوبار هر دفعه یک شستی بادام رنده شده بهش میدم . از توتال تبرنیل هفته ای دو بار استفاده میکنم . سبزیجات هم کاهو و سیب در هفته دو بار بهش میدم که زیاد میلی به سبزیجات نداره فقط غذای خشک دوست داره . یک دوره داروی سولفای تبرنیل استفاده کردم.حجم مدفوع کمتر شده ولی همچنان سفیده . البته یک دوره هم از پودر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کردم . و یک مشکل دیگه که داره بسیار استرس داره و یک ظرف غذا را که میخوای عوض کنی همش خودشو به اینور و آنور میزنه . در ضمن دو سال هم سن داره .اساتید ببخشید طولانی شد . لطفا راهنمایی بفرمایید . با سپاس
۱۳۹۳/۱۰/۲۱، ۰۳:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، jorahim
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: فضله گچی با حچم بزرگ
سلام
مولتي ويتامين بهش نده. بادام يك بار كافيه.كاهو وسيب يك بار در هفته بده با فاصله.آهسته به قفسش نزديك شو.زياد بهش سر نزن.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۰/۲۲، ۰۸:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
علی حقیقی منش‬‎

سپاس‌ها:
سپاس گرفته‌شده در ارسال
ارسال: #3
RE: فضله گچی با حچم بزرگ
برا تولک رفتن حمام بزار و تخم مرغ هویج و شاهدونه چون تو شاهدونه و تخم مرغ پروتئین است و جنس پر از پروتئینه. پرنده الکی استرس نمیگیره حتما زیاد دست گرفتی یا....زیاد دست نکن تو لونش جلوشو از سایره پرنده ها جدا کن هر روزحمام و در هفته ،هفت تخم و تخم مرغ و هویج و گشنیز و جعفری بده . امیدوارم خوب بشه سعی کن با پرندت دوست بشی با سوت زدن که وقتی دست میکنی توي قفس نترسه.
۱۳۹۳/۱۱/۱۴، ۰۳:۲۰ ب.ظ
نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان