زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۱۱:۲۳ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

فوري(فلج شدن قناري)

*
کاربر انجمن

.
اعتبار: -1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 4
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
فوري(فلج شدن قناري)
با سلام به همه اساتيد و كاربران گرامي اين سايت
من يك پرورش دهنده ي قناري تازه كار هستم و حدود 2 سال هست كه تو اين كار هستم.
الان حدود يك ماه است كه ار هر لانه ي قناري2 تا 1 قناري فلج هستن اول جيبر هاو بعد رسمي ها.
ايا ربطي به دانه دارد ايا بايد در دوران تخم گذاري از هفت تخم استفاده كنم؟ چه دانه هايي به قناري هايم بدهم؟
من هرروز تخم مرغ ابپز + هويج+ارد اماده سوخاري از بازار مخصوص قناري و گاهي هم در ان از بادام رنده شده و يك بار هم روغن ماهي و يك بار هم مولتي ويتامين توتال به انها ميدم
لطفا راهنمايي كنيد:basa (101):w
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط Hosein0111.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #2
RE: فوري(فلج شدن قناري)
لطفا دقت کنید 2 بار یک سوال را با دو عنوان ارسال نکنید
ممنون از توجه شما دوست عزیز
۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۵۷ ق.ظ)Hosein0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه اساتيد و كاربران گرامي اين سايت
من يك پرورش دهنده ي قناري تازه كار هستم و حدود 2 سال هست كه تو اين كار هستم.
الان حدود يك ماه است كه ار هر لانه ي قناري2 تا 1 قناري فلج هستن اول جيبر هاو بعد رسمي ها.
ايا ربطي به دانه دارد ايا بايد در دوران تخم گذاري از هفت تخم استفاده كنم؟ چه دانه هايي به قناري هايم بدهم؟
من هرروز تخم مرغ ابپز + هويج+ارد اماده سوخاري از بازار مخصوص قناري و گاهي هم در ان از بادام رنده شده و يك بار هم روغن ماهي و يك بار هم مولتي ويتامين توتال به انها ميدم
لطفا راهنمايي كنيد:basa (101):w
با سلام
دوست عزیز قبل از ایجاد موضوع جدید در انجمن جستجو نمایید و مشکل را در قسمت مربوطه عنوان نماید مشکل شما اگر زنتیکی و نسبت خویشاوندی جفتها نباشه که من این احتمال رو خیلی کم میدم عوارض و مشکلات ناشی از کمبود ویتامینها و مواد معدنی میباشد و تجربه به من نشان داده که با تغذیه این مشکل بسختی رفع میشود و نیاز به دارو و مکمل برای جبران کمبود ها میباشد و این مشکل از جفتهای ضعیف ( ماده ) بوجود امده و یا با اسهال میان جوجه ها بر اثر غذای فاسد که متوجه فاسد بودن مکمل هایی اضافه شده ( مثال ارد سوخاری ) به غذای تخم مرغی نشده اید تشدید میشود و یک مورد در مورد تغذیه صحیح بیشتر از جانب پرنده میباشد تا شما با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 10reza10
*
کاربر انجمن

.
اعتبار: -1
سپاس‌ها: 4
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۰:۱۷ ب.ظ)ehsantaghavi2007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا دقت کنید 2 بار یک سوال را با دو عنوان ارسال نکنید
ممنون از توجه شما دوست عزیز
سلام چون اين سوال خيلي برام مهم بود براي همين دوتا نوشتم ديگه اينكارو نمي كنم
۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۱۱:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فلج شدن جوجه قناري(فوري) Hosein0111 3 3,816 ۱۳۹۴/۰۴/۱۳، ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید زمانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان