زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۲:۲۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

فیلم قناری یکسر جیبر من

**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #1
فیلم قناری یکسر جیبر من
سلام دوستان
امروز این قناری نر یکسر جیبر رو گرفتم،در موردش باید بگم که تا ۷ ۸ ماهگی خیلی خوب تغذیه شد ولی از ۸ماهگی به بعد گیر یه آدم ناشی افتاد که اصلا نمیدونست قناری رو چطور باید نگه داره،الان حدود ۱سال و نیم سنشه و تو این فصل رفته تولک و الان پرهاش دیگه داره در میاد،اما نمیدونم چرا دمشو کند!!با این وضعیت بدی که داره اما رو میل استیل خوشگلی داره و واسه همین گرفتمش.البته فک کنم ۸۰تومن باسه این قناری خوبه؟نظر شما چیه؟
خوشحال میشم نظر دوستان رو در مورد قناریم بدونم.
و اینکه این قناری،جوجه یکی از پرورش دهنده های حرفه ای شهرمون هست و در مورد پدر و مادرش اطلاعات کامل دارم،
اینم از لینک فیلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای saeednikzad
استاندارد جهانی قناری فرم بدنی خاص

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط saeednikzad.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۱۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: فیلم قناری یکسر جیبر من
بله دوست من..به قیمت گرفتی...نه ارزون گرفتی نه گرون..قیمتش همینه..البته یکسر جیبریه که از جیبر سو زیاد داره....سه چهارمه
۱۳۹۰/۱۰/۰۸، ۰۱:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #3
با سلام وادب به دوست خوبم:
يك دست بودن رنگش خيلي خوب است .البته اميدوارم رنگ دمش رنگش فرق نكند. قيمتش هم مناسب به نظر ميرسد چنانچه دمش كامل بود .
موفق باشيد
۱۳۹۰/۱۰/۰۸، ۰۱:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، yashar_lotfi
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
ارسال: #4
سلام دوستان.
مرسی از توجهتون.
پست اول ویرایش شد و چندتا عکس از همون فیلم قرار داده شد تا دوستانی که فیلم رو دانلود نکردن با دیدن عکس نظرشون رو اعلام کنند.
تا حالا جیبر نداشتم و از نزدیک زیاد به حرکاتش دقت نکردم..واقعا خیلی استیل زیبایی داره:basa (135):.عاشقش شدم.امیدوارم هر چه زودتر با رسیدگی که بهش میکنم به سلامتی 100% برسه.‏1سوال،نژاد جیبر شب رو میل میخوابه؟آخه این قناری از موقعی که لامپ رو خاموش کردم تا الان هنوز داره این پا اون پا میکنه انگار رو میل نمیتونه بخوابه!درست میگم یا مشکل داره؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۰۹، ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط saeednikzad.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۸، ۱۱:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
ارسال: #5
نه دوست من مشکلی نداره و همشون اینجوری هستن
۱۳۹۰/۱۰/۰۹، ۰۱:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، langarood
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
ارسال: #6
همشون تا صبح رو میله فقط این پا اون میکنن و نمیخوابن؟ قبل اینکه لامپو خاموش کنم رو جادونی نشسته بود،منم طبق عادت همرو کیش میدم،اونم کیش دادم تا بره رو میله و لامپپ رو خاموش کردم اما انگارکارم اشتباه بود..
امضای saeednikzad
استاندارد جهانی قناری فرم بدنی خاص

۱۳۹۰/۱۰/۰۹، ۰۲:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
ارسال: #7
قناری شما هیچ مشگلی نداره...کاری به خوابیدنشون نداشته باش و فقط لامپو خاموش کن...حساسیت زیاد هم خوب نیست و بعضی وقتها مشگل سازه
۱۳۹۰/۱۰/۱۱، ۰۲:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #8
سلام
همه پرنده ها به مکان خوابشون حساسیت دارن و اولش چون احساس امنیت نمیکنن بد میخوابن ...و البته جیبرها به علت فیزیک بدنی به یه حالت خاص عادت میکنن بعضی ها جفت پا رو چوب زیر پا..بعضیها یه پا به میل قفس..و بعضیها رو جادونی ..بعضیها حتی کف قفس..تغیر عادت دادنشون راحت نیست پرنده شما هم کم کم به جای جدید و محل خواب جدید عادت میکنه..موفق باشی
۱۳۹۰/۱۰/۱۱، ۰۳:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
ارسال: #9
این فیلم رو همین هفته گرفتم که قناری کاملا صاف کرده و خوش استیل شده..اما هنوز خیلی کم میخونه..دوستان لطفا نظر بدید و اگه پیشنهادی برای بالا آوردن این قناری دارین بگین.مرسی
لینک دانلود به ارسال 1 اضافه شد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط saeednikzad.)
۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۱:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line ، shahrooz32 ، langarood
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #10
(۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۱:۳۲ ب.ظ)saeed4448 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فیلم رو همین هفته گرفتم که قناری کاملا صاف کرده و خوش استیل شده..اما هنوز خیلی کم میخونه..دوستان لطفا نظر بدید و اگه پیشنهادی برای بالا آوردن این قناری دارین بگین.مرسی

باسلام

مبارک باشه قناری خوبیه منم مثل همین یکی دارم البته یه کم گردنش بلندتره من 100 خریدمش و یه ماده سفید براش گرفتم و منتظرم آماده شه و انشااله ازش جوجه سیاه سفید بگیرم شما هم از لحاظ تغذیه بهش برس و آماده که شد حتما سعی کن یه ماده روشن سفید یا طلائی باهاش جفت کنی تا انشااله جوجه های خوش رنگ بدن.

موفق باشی

:basa (92):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۰:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، ha_med ، langarood

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان