زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۲۸، ۰۶:۲۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

فیلم قناری یکسر جیبر من

**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #1
فیلم قناری یکسر جیبر من
سلام دوستان
امروز این قناری نر یکسر جیبر رو گرفتم،در موردش باید بگم که تا ۷ ۸ ماهگی خیلی خوب تغذیه شد ولی از ۸ماهگی به بعد گیر یه آدم ناشی افتاد که اصلا نمیدونست قناری رو چطور باید نگه داره،الان حدود ۱سال و نیم سنشه و تو این فصل رفته تولک و الان پرهاش دیگه داره در میاد،اما نمیدونم چرا دمشو کند!!با این وضعیت بدی که داره اما رو میل استیل خوشگلی داره و واسه همین گرفتمش.البته فک کنم ۸۰تومن باسه این قناری خوبه؟نظر شما چیه؟
خوشحال میشم نظر دوستان رو در مورد قناریم بدونم.
و اینکه این قناری،جوجه یکی از پرورش دهنده های حرفه ای شهرمون هست و در مورد پدر و مادرش اطلاعات کامل دارم،
اینم از لینک فیلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای saeednikzad
استاندارد جهانی قناری فرم بدنی خاص

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط saeednikzad.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۱۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #11
RE: فیلم قناری یکسر جیبر من
سلام به همه دوستان و اساتید
چندتا عکس جدید از 1سر جیبر بعد جفت زدن
این عکسو حدود 20روز پیش گرفتم و امروز 2تا جوجه از تخم بیرون اومدن و 2تخم هم به امید خدا فردا جوجه میشن

۱۳۹۱/۰۱/۲۷، ۰۱:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، کلوب قناری گیلان ، langarood
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #12
ماشاله . رنگش و فرمش خوبه . به نظر من برا تکثیرش با یه جیبر جفت کن که قناری های خوبی بهت تحویل میده و به تغذیه ش خوب برس دان مخلوط و ویتامین ها و دمای مناسب چون این نژاد جز نژادهای حساسیه . موق باشی .
۱۳۹۱/۰۱/۲۷، ۰۳:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، langarood
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #13
آقا سعید عزیز
منم بادوستان در مورد رنگش موافقم . امیدوارم برات خوش یمن و مبارک باشه و جوجه های قشنگی ازش بگیری .
در مورد خاموشی شب من دیدم و شنیدم که بعد از خاموش کردن لامپ یک لامپ کوچک رو برای چند دقیقه روشن
میزارن تاپرنده ها یه جایی رو برای خوابیدن انتخاب کنن .
از اساتید محترم میخوام که در این مورد نظر خودشون رو اعلام کنن . با تشکر
۱۳۹۱/۰۱/۲۷، ۱۱:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، langarood

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان