زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۰۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قفس پرسی غلامی

*
کاربر انجمن

دیپلوم
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 279
327 سپاس گرفته‌شده در 148 ارسال
ارسال: #1
قفس پرسی غلامی
سلام و خسته نباشید

از دوستانی که از قفس پرسی شرکت غلامی استفاده میکنند برای سهره لطفا عکس بزاره ببینم چجوریه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط legend.)
۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۰۴:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: theanimal
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #2
RE: قفس پرسی غلامی
با سلام خدمت شما تو قسمت نگهداری سهره یه عنوان هست به نامه(( مست شدن سهره ))چند تا عکس من گذاشتم ملاحظه کنید البته دونوع داره این کفه آبتنی داره یه نوع دیگش بدون کفه ابتنی داره
۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۸:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: rrgghh ، theanimal
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #3
سلام
اینها تقریباً عکس و ابعاد تمام قفسهای غلامی هستش :

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۰۹:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 66
48 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #4
با سلام خدمت دوستان عزیز من در مشهد زندگی می کنم از این قفس های پرسی غلامی کجا می شه پیدا کرد اگه در تهران تولید و پخش می شه امکان خرید اینترنتی هست یا خیر ؟ 
۱۳۹۲/۰۸/۲۱، ۱۰:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: رضا شاهيده ، theanimal
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #5
دوست عزیز .جناب polise گرامی شما مگه قفست رو نساختی هنوز؟!
گفته بودی یه قفس دست ساز ساختی.!!!
۱۳۹۲/۰۸/۲۲، ۱۱:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: theanimal ، POLICE
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #6
دوست عزیز hidrane گرامی قفس غلامی رو دیدم ,واقعا از هر جهت کامل بود  ، هر چند که سهره ما رو فراری دادند!!!  ولی قصد دارم یک سهره دیگه بگیرم و از نو شروع کنم از اینکه روحیه میدی ممنونم. یا حق.

سلام دوستان قفسی که عکسشو براتون گذاشتم از بقایای یک قفس فرسوده و تقریبا بدرد نخور ساخته شده که هنوز کامل نیست و هنوز جای کار زیاد داره همونطور که ملاحظه می کنید از قسمت عرض قفس مجبور شدم براش درب تعبیه کنم و همچنین کشو زیر نیز از قسمت عرض تعبیه شده ، طول ، عرض و ارتفاع قفس زیاد استاندارد نیست ، فعلا به علت آسیب دست راست قادر به کار کردن و اتمام کارهای باقی مانده قفس نیستم هرچند کاری که مانده بیشتر در بخش نما و زیبایی کار ه انشا ا... به محض تکمیل خدمت دوستان ارائه می کنم شایان ذکره که از قفس مستعمل دو تا قفس بدست آمده که عکس های ذیل مربوط به قفسیه که ظاهرش زیباتر ه و همونطور که می بینید قسمت نما فعلا با چسب نواری پهن مهار شده که در صورت ایده آل بودن با چسب یک دو سه مهار خواهد شد از جهت اطلاع قسمت بالا و کلبه ای شکل قفس از جنس پالت می باشد که محصولی مصنوعی طرح چوبه و برای نمای داخلی اتاقها در ساختمان از اون استفاده میشه ، چند تکه از کنار خیابان پیدا کردم فکر کردم شاید به درد بخوره و خاصیتش اینه که رویه طرح چوب آن صاف و صیقلی بوده و در اثر تماس آب و باران تخریب نمی شه ، در مجموع ارزش ریالی این قفس شاید صد تا تک تومنی هم نشه ولی احساس کردم یک جورایی به محصولات سنتی نزدیک تره از اینکه تصدیع اوقات کردم از این جهت که زیاد ارزش توضیح دادن نداشت از همه بزرگواران عذرخواهی می کنم این روز عزیز و مقدس رو به همه دوستان تسلیت و تعزیت عرض می کنم التماس دعا دارم خدا همه اسیران خاک رو بیامرزه و قلم عفو به گناهان ما بکشه . در پناه ایزد منان .

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۸/۲۳، ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط POLICE.)
۱۳۹۲/۰۸/۲۳، ۰۵:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #7
سلام
قفس بسیار زیبا وهنرمندانه ای هست.دستتون درد نکنه. به نظر من به درد سهره نمیخوره اگر اندازش بزرگتر بشه برای قناری عالی هست چون سهره را باید به گردش برد واگر سهره آسمان ودور برش را ببینه خیلی بهتره.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۲۴، ۰۵:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: POLICE ، محمد تقی کریمی
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #8
سلام آقای بخشی سپاس از نظر تخصصی شما تایید می کنم همانطوریکه جنابعالی فرمودید به درد سهره نمی خوره ، شاید به درد فنچ بخوره ! شایدم در آینده با توجه به تذکر شما برای قفس قناری این مدل رو اجرا کردم. سپاسگزارم. 

با سلام مجدد خدمت همه دوستان اگه دوستان در مورد قفس تله ، اطلاعاتی دارن (ابعاد و انداره) و یا تصویر مشخص و و واضحی از قفس مورد نظر دارن بذل محبت کنن . خدا یارتان.
کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا....
چه می دانی تو از امروز چه می دانم من از فردا ....
همین یک لحظه را دریاب که فردا قصه اش فرداست.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۸/۲۴، ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط POLICE.)
۱۳۹۲/۰۸/۲۴، ۰۷:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #9
بسیار زیبا. نهایت سلیقه رو بکار بریدید فقط کاش کمی ارتفعش بلند تر بود تا بدرد قناری هم میخورد ولی همونطور که فرمودید خوراک  فنچه.!!
۱۳۹۲/۰۸/۲۴، ۱۰:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: POLICE ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان