زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۲:۰۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناريه خوش صدا

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2
19 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
قناريه خوش صدا
از ديدنش پشيمون نميشيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۹/۲۸، ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط moh3en.)
۱۳۹۰/۰۹/۲۸، ۱۲:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #2
RE: قناريه خوش صدا
ضمن تشکر از جناب محسن عزیز٬دوستانی که این فایل رو دانلود کردن لطف کنن بگن چند ثانیه مدت زمانشه٬
من وقتی دانلود میکنم به یه حجمی که میرسه ارور میده اما فایل اجرا میشه و مدت زمانش 49 ثانیه است٬
برای شما عزیزان هم همین مقداره؟
۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۰۱:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۰۱:۴۲ ق.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از جناب محسن عزیز٬دوستانی که این فایل رو دانلود کردن لطف کنن بگن چند ثانیه مدت زمانشه٬
من وقتی دانلود میکنم به یه حجمی که میرسه ارور میده اما فایل اجرا میشه و مدت زمانش 49 ثانیه است٬

دوست عزيز مدت زمان كليپ 49 ثانيه هست منم چند بار دانلود كردم تا كامل دانلود بشه وسطش قطع ميشد نميدونم مشكل از چيه يك بار ديگه امتحان نتيجه ميگيري
۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۱۰:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Mohammad Karol
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۱۰:۰۱ ق.ظ)hesam-seyf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۰۱:۴۲ ق.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز مدت زمان كليپ 49 ثانيه هست منم چند بار دانلود كردم تا كامل دانلود بشه وسطش قطع ميشد نميدونم مشكل از چيه يك بار ديگه امتحان نتيجه ميگيري
سلام٬ممنونم از پاسختون حسام عزیز٬حدس میزنم کلا 49 ثانیه باشه٬چون فایلهای 3gp تا کامل دانلود نشن اجرا نمیشن٬

حالا چرا بجای اینکه پیغام تکمیل دانلود بده٬پیغام ارور میده رو نمیدونم.:basa (75):
۱۳۹۰/۱۰/۰۲، ۰۱:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان