زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۳، ۰۹:۴۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناري هاي رضا شاهيده

*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #1
قناري هاي رضا شاهيده
سلام دوستان قصد دارم عكس قناري هام رو براي نمايش تقديم كنم 
اول از همه از اولين جوجه هام كه متولد 1392/09/26 مي باشند شروع مي كنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم مادرشونه كه متولد 1391/12/24 مي باشد و از 20 روزگي دست خودم بوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم پدرشونه كه تقريباَ 2 ماه هست به خونه ما اومده و جوجه امسالي مي باشد
خدا وكيلي وظيفه پدريشو از خيلي از ما انسانها بهتر به جا مي ياره 
 خوب نوبتی هم باشه نوبت قناری نر عزیزمه که داداش بزرگ ماده بالایی ست و متولد 1391/12/24 می باشد و الان با یه ماده لیمویی جفت زدمش تا ببینیم جوجه میدن یا نه
اینم عکس ماده لیمویی میباشه که 2 ماهه به جمع ما اضافه شده طفلک خیلی ترسویه و دلم همیشه براش میسوزه دعا کنید جفت خوردنشون جواب بده واینم تخم بذاره
این قناری که در زیر مشاهده می کنید هم یه ماده سفید هست که متاسفانه قناری نر دیگه ای ندارم که باهش جفت بزنم واسه همین برنامه که براش دارم اینه که قناری نری که 2 ماه پیش خریدمش (پدر جوجه های بالا) رو واسه آخر سال با ایشون جفت بزنم
این هم از آخرین قناریم که ماده می باشد و متولد 1392/12/24 هست و خواهر دو تا قناریهای بالاتره ! البته 2 هفته است که فهمیدم دختره ! این همون قناری ابلقیه که مدتها سر جنسیتش مشکل داشتم

دوستان امروز دو تا قناري نر ديگه هم خريدم كه به توصيه دوستان با دو تا ماده بالا جفت بزنم

اين نر پرتغالي جهت جفت زدن با ماده ابلق پرتغالي
اينم نر ليمويي جهت جفت زدن با ماده سفيد
اين هم عكس جوجه متولد 26 آذر امسال كه الان 19 روزست

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط رضا شاهيده.)
۱۳۹۲/۱۰/۰۱، ۰۹:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #21
RE: قناري هاي رضا شاهيده
خاهش
ماده حیف میشه
نر لیمویی(چیزی ک از عکس معلومه زرد طلاییه) رو بایک زرد جفت کنید اگه خودش پررنگه بازرد کم رنگ اگه کم رنگه با ی زرد پررنگ. تو عکس که به طلایی میخوره یعنی زرد پررنگه/وجوجه هاشون زرد   میشن
اگه صبر کنی و دنبال همچین نری ک عرض کردم بگردین جوجه های با ارزش تری رو میگیرید
اگه این هارو هم جفت بزنید(سفید با زرد)جوجشون زرد کم رنگ که به سفید میره ویا سفیدی که رو بدنش زرد میوفته

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
ارسال: #22
(۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۰ ب.ظ)'محمدمهدی بخشی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من يه نر ابلق طلايي كه جوجه خودم بود با يه ماده مثل نر پرتقالي شما جفت زدم چون مادر نر سفيد بود توي چال اول تمام جوجه ها يا سفيد بودن يا ابلق سفيد آهويي.

خوش بحالت !!! آخ چقدر عاشق ابلق سفيد آهويي هستم من !!! ديروز قيمت كردم نر و ماده اين رنگي 150 تومن !!!
دعا كنين جوجه تو اين مايه ها بدن !!! عاليييييييييييي ميشه

۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، hamid@line
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #23
سلام
اگر يه نر ابلق سبزو طلايي با ماده سفيد جفت كنيد ابلق سفيد آهويي هم توليد مي كنن.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
ارسال: #24
(۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۱ ب.ظ)'محمدامين كاوسی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاهش
ماده حیف میشه
نر لیمویی(چیزی ک از عکس معلومه زرد طلاییه) رو بایک زرد جفت کنید اگه خودش پررنگه بازرد کم رنگ اگه کم رنگه با ی زرد پررنگ. تو عکس که به طلایی میخوره یعنی زرد پررنگه/وجوجه هاشون زرد   میشن
اگه صبر کنی و دنبال همچین نری ک عرض کردم بگردین جوجه های با ارزش تری رو میگیرید
اگه این هارو هم جفت بزنید(سفید با زرد)جوجشون زرد کم رنگ که به سفید میره ویا سفیدی که رو بدنش زرد میوفته

الان تو قناريام يه ماده طلايي كه عكسم آپ كردم موجوده كه فعلاً با نر پرتغاليه جفت زدم و نتيجه اي حاصل نشده شايد اگر نتيجه نده يكي دو روز ديگه با اين طلاييه جفت بزنمش !
ممنون از راهنمايي شما دوستاي گلم.
راستي ماده پرتغالي كه تا الان 2 تا جوجه داده امروز لونه ي دومي كه تو قفس گذاشتمو گود كرده اما نكته خنده دارش اينه كه جوجه هاش ميرن تو لونه ميخوابن.
ديشب هم بدبخت رو ميله داشت چورت ميزد نره هي ميومد بهش سيخ ميزد ، نوك ميزد بهش و گاهي لگد ميزد بهش از خواب مي پروندش !

۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، hamid@line
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #25
طلائي با طلائي جفت نزن .رنگ وحالت پر  جوجه هاشون زياد جالب نميشه. طلائي را با همون سفيد جفت بزن جوجه سفيد هم زياد بهت ميده.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۱:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
ارسال: #26
دوستان عرض سلام و وقت بخير
امروز بلاخره ماده طلايي كه با نر پرتغالي نزديك ٢ ماه هست جفت زده بودم و بدقلقي ميكرد تخم اولشو گذاشت كه با تخم مصنوعي عوضش كردم
همچنين ماده سفيده هم لونو ٤ روزي ميشه گود كرده 
ماده ابلق هم كه بيچاره از اول بدشانس بود تا الان بدليل نبود نر و اين اواخر مريض بودن قناري نر تازه خريداري شدم جمعا ٧ تا تخم هرز در ٢ سري گذاشته كه انشالله يكي دو روز ديگه با نري كه حالش خوب شده جفت ميزنم
ماده پرتغالي هم انشالله يكشنبه تخمهاش بايد باز بشن و جوجه بدنيا بيان در لون سري دوم

۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۰۹:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 48
56 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #27
عکسها که باز نمیشن؟//////
۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۰۶:۴۷ ق.ظ