زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۳:۲۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناریهای سعید نیک زاد

**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #1
قناریهای سعید نیک زاد
عکس از قناریهای خودم(سال 91-92)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۱۲/۰۹، ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط saeednikzad.)
۱۳۹۲/۰۹/۰۵، ۰۷:۳۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #11
RE: قناریهای سعید نیک زاد
سعید جان مبارکت باشه قناری های خوبی داری ولی سعی کن از جیبرت بیشتر استفاده کنی وبا یه جیبر خوب دیگه جفتش کنی دو تا سرخی هم که میگی از آقای نوری گرفتی زیبان سعی کن ازشون جوجه های سرخ خوبی بگیری در ضمن سعی کن رو نژاد بیشتر تمرکز کنی تا هیبرید.
موفق باشی
۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۱۰:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
ارسال: #12
(۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۱۰:۲۴ ب.ظ)mahmoud.asghari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان مبارکت باشه قناری های خوبی داری ولی سعی کن از جیبرت بیشتر استفاده کنی وبا یه جیبر خوب دیگه جفتش کنی دو تا سرخی هم که میگی از آقای نوری گرفتی زیبان سعی کن ازشون جوجه های سرخ خوبی بگیری در ضمن سعی کن رو نژاد بیشتر تمرکز کنی تا هیبرید.
موفق باشی
سلام آقای اصغری
ممنون از اینکه وقت گذاشتین و نظرات دلسوزانه خودتونو بیان کردین♥
از اینکه میفرمایید باید از جیبر بیشتر استفاده کنم کاملا حق با شماست،من خودم از اون دسته هستم که علاقه شدیدی به نژادهای خالص و اصیل دارم و علاقه ای به هیبرید ندارم،اما یک مسئله رو در نظر بگیرید،شروع کار من سال 88 با یک جفت قناری بود و تا سال 91 فقط به عنوان عشقبازی و تفریح این کار را دنبال میکردم،اما امسال تصمیم به گسترش این کار گرفتم،اما در این بازار با قیمتهای فضایی نمیشه یک شبه به چیزهایی که نیاز داری دست پیدا کنی،منم امسال با اندک سرمایه ای که داشتم تعدادی قفس حرفه ای+چند عدد جیبر با سطح استاندارد بالاتر از قناریهای خودم+دان مصرفی حدود 6ماه+مکمل و ویتامین و ... خریداری کردم،انشاالله در سال بعد اهدافی که در نظر دارم:خرید یک جفت جیبر یا جیبوس اصیل+یک جفت رسمی بلند خوب+ یک جفت گلاستر که دارای استاندارد قابل قبول باشه.امیدوارم در این راه از کمکهای اساتیدی چون شما بی بهره نباشمEmo_im_heart

(۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۰۶:۱۷ ب.ظ)dorehamiha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی زیبا هستند.
راستی از نظر خوندن خوب هستند.من تازه تو کار قناری اومدو و فکر کنم بخاطر خصوصیات ظاهیشون خوندنشون نسبت به نژاد های دیگه کمتر باشه.ممنون میشم از شما بشنوم که چجوریه.

سلام دوست عزیز
مرسی خوشحالم خوشت اومدهEmo_im_happy
ورودت به جمع عشقبازها رو تبریک میگم.
این حرفی که بیان میکنم نمیگم 100% درسته چیزی که من تجربه کردم:
قناریهای رسمی خیلی خوش دهن و با صدای دلنشینی آواز میخونن و توانایی یادگیری آواز بیشتری دارند.
قناری جیبر نسبت به رسمی خیلی صدای بلندتری داره و از زیبایی آواز رسمی برخوردار نیست،خیلی هم کمتر میل به آواز خواندن دارند.
پس مسلما یکسر جیبر چیزی بین این دو خواهد بود،حداقل در بین قناریهای خودم میگم که خیلی آواز دلنشینی ندارند با اینکه خیلی خواستم رو صداشون کار کنم.
اما یک مورد اینکه هدف از پرورش هر نژادی مشخص است،جیبر برای تکنیک خاصی که در پرورش آن وجود دارد مورد توجه است نه صدا.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم،موفق باشید این هم یک عکس از اتاق قناریهای خودم،خوشحال میشم نظرات سازنده دوستانم رو بشنوم
۱۳۹۲/۰۹/۰۷، ۰۲:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: -1
سپاس‌ها: 273
20 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #13
سلام
آقا سعید قناریای خوش استیل و سرحالی داری مبارکت باشه
دستتون هم درد نکنه
۱۳۹۲/۰۹/۰۸، ۰۲:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 9
56 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #14
خیلی هم زیبا هستند جاشون هم تمیز و با سلیقه ایشالا امسال بتونی بیشتر از چیزی که میخوای ازشون جوجه بگیری
۱۳۹۲/۰۹/۱۰، ۰۵:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 6
18 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #15
سعید همشون  ماشالله دارن اما سرخ یه چیز دیگست
۱۳۹۲/۰۹/۱۰، ۰۷:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 627
110 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #16
ماشاله ، کف کردم قناری خوشکلی دارین مبارک باشه و برات بمونن
جیبر الان چند قیمته؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۲/۰۹/۱۱، ۰۲:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
ارسال: #17
(۱۳۹۲/۰۹/۱۱، ۰۲:۵۲ ب.ظ)ayapir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشاله ، کف کردم قناری خوشکلی دارین مبارک باشه و برات بمونن
جیبر الان چند قیمته؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
جیبر به نسبت خالص بودن و داشتن استانداردهای بیشتر قیمتش افزایش پیدا میکنه مثل بقیه نژادها
برای یک عدد قناری که بشه اسم جیبر(نه یکسر جیبر) به اون داد حدود 800قیمتشه و تا 3 و 5 میلیون هم وجود داره.
جیبوسو هم تا جفتی 5تومن شنیدم که دیگه هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت و کاملا استاندارد هستEmo_im_winking
۱۳۹۲/۰۹/۱۳، ۰۷:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 23
54 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #18
سلام دستت درد نکنه خیلی حال کردم خدا بهشون برکت بده منم یه زمانی جوجه کشی میکردم ولی قناری بازی فقط عشق بازیه سود اصلی رو دلال و سله ای میبره و  پرنده  رو  مفت از پرورش دهنده میخره
۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۰۱:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
ارسال: #19
(۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۰۱:۵۰ ب.ظ)محمد حسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دستت درد نکنه خیلی حال کردم خدا بهشون برکت بده منم یه زمانی جوجه کشی میکردم ولی قناری بازی فقط عشق بازیه سود اصلی رو دلال و سله ای میبره و  پرنده  رو  مفت از پرورش دهنده میخره

سلام دوست عزیز

اگه ما عشق بازا یکدست باشیم و آشنایی و ارتباط بین خودمون رو بیشتر کنیم نیازی به دلال نداریم.این نظر منه و تلاشم رو میکنم تا عملی بشه.
البته هیچ کاری به تنهایی ممکن نیست و نیاز به گروه بزرگی مثل همین انجمن هست.

موفق باشید
۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۰۲:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 2
19 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #20
(۱۳۹۲/۰۹/۰۵، ۰۷:۳۵ ق.ظ)'saeednikzad' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس از قناریهای خودم

۱۳۹۲/۰۹/۲۰، ۱۱:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، mn_746 ، saman2000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان