زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۵:۰۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری جدید

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 994
170 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #1
قناری جدید
با عرض سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی.من میخواستم یه قناری نر که عکسش رو گذاشتم بخرم. که طبق گفته فروشندش نر هستش و جوجه امساله. می خواستم نظر اساتید و دوستان رو نسبط به این قناری و قیمتش بدونم.نژاد این قناری چیه؟ (شما به این نوع قناری با این رنگ چی میگید؟). خیلی ممنون.(به خاطر کیفیت عکس ها ببخشید)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط shahin20.)
۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۰۹:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #11
RE: قناری جدید
سلام
مباركتان باشد خيلي زيباست.اگر خواستيد جفت بزنيد اگر به سفيد علاقه مند هستيد حتما جفت سفيد برايش بگيريد.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۲:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #12
سلام دوست عزیز مبارکتون باشه انشاا...
به نظر من قناریه خوبیه و به قیمت خیلی خوبی خریدین...امیدوارم ماده هم براش بخرین و جوجه بگیرین ازش
موفق باشید.
۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۲:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20 ، عمادذر
*
کاربر انجمن

.......
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 976
193 سپاس گرفته‌شده در 74 ارسال
ارسال: #13
قیمتش 60 تومان مناسبه

دوهفته پیش برای برادرم یه جوجه امسال همین رنگ کمی پرنگتر خردیم 60 قیمت رسمی معمولی همین اندازه هست .

وبعداز یک هفته داره ریزه خوانی میکنه .

مبارکتون باشه . انشالله ازش جوجه بکشی عکسهاشو قرار بدی .
۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #14
با سلام
مبارک باشه قناری خوشرنگ و رویی هستش خصوصا در عکس شماره 2 که خال سیاه روی کتش داره خیلی خوشگل بنظر میرسه قیمت هم عالیه خوب گرفتی دوست عزیز خیرشو ببینی..
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط عمادذر.)
۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۰۸:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، پدربزرگ ، shahin20
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #15
سلام دوستان
بنده یک جفت قناری جدید از یکی از دوستان خریدم که رفتاری بسیار عجیب دارند اصلا رفتاری شبیه دیگر قناری ها ندارند
هر دو مست هستند نر لاکی و گل سوخته داره و ماده پرتغالی
نر بسیار میخواند ولی به میل نمیچسبه فقط میرقصه و پس نر بسیار بالا آمده حتی در دستم میخواند
پس ماده کاملا کوزه ای است و جیک میکشد روزنامه کف قفس را پاره میکند
دور که هستند برای هم میرقصد هم را صدا میکنند و نر آواز ممتد میخواند رقتار هر دو طبیعی است ولی قفس ها را کنار هم میگذارم ساکت میشوند حتی بعد 3 روز فقط جیک میزنند و به هم دانه نمی دهند در یک قفس هم باشند 3 روز گذشت فقط کنار هم هستند واکنشی به هم ندارند
از همه نظر بررسی شدند و مشکلی ندارند
اگر راه حلی برای این جفت دارید لطفا کمک کنید تا بتوانم همزمان با بقیه گله جفتشان کنم
با تشکر
۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۲:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 1202
698 سپاس گرفته‌شده در 207 ارسال
ارسال: #16
درود بر آقا احسان
به نظر من جفتشون کن و صبر داشته باش.اگه توی گله باشند حتما زود جفت میرن.ولی اگه فقط همین یه جفت را داری زمان میبره تا جفت بخورن.بعضی از قناری ها اینجوری هستند.من هم یک جفت داشتم که اینطوری بود ولی در نهایت بعد از یک ماه جفت رفتن و ماده تخم گذاشت.الان هم لون دوم هستند.موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۲:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، ayapir ، ehsantaghavi2007
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #17
(۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۲:۲۶ ق.ظ)ehsantaghavi2007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده یک جفت قناری جدید از یکی از دوستان خریدم که رفتاری بسیار عجیب دارند اصلا رفتاری شبیه دیگر قناری ها ندارند
هر دو مست هستند نر لاکی و گل سوخته داره و ماده پرتغالی
نر بسیار میخواند ولی به میل نمیچسبه فقط میرقصه و پس نر بسیار بالا آمده حتی در دستم میخواند
پس ماده کاملا کوزه ای است و جیک میکشد روزنامه کف قفس را پاره میکند
دور که هستند برای هم میرقصد هم را صدا میکنند و نر آواز ممتد میخواند رقتار هر دو طبیعی است ولی قفس ها را کنار هم میگذارم ساکت میشوند حتی بعد 3 روز فقط جیک میزنند و به هم دانه نمی دهند در یک قفس هم باشند 3 روز گذشت فقط کنار هم هستند واکنشی به هم ندارند
از همه نظر بررسی شدند و مشکلی ندارند
اگر راه حلی برای این جفت دارید لطفا کمک کنید تا بتوانم همزمان با بقیه گله جفتشان کنم
با تشکر

باسلام

به نظر من هم با این تفاسیر که گفتین هر دو بسیار آماده هستن پس بهم جفتشون کنین و بعد دوسه روز لونه رو براشون بزارین و عجله هم نکنین انشااله بزودی جفت میشن...بزاریدشون بحال خودشون تاجفت شن و صبر داشته باشین.

موفق باشین

:basa (159):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۹:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #18
سلام بنده حدود 10 روز پیش یک گله قناری سرخ و لاکی و سوخته و پرتغالی خریدم با همشون مشکل دارم بد قلق هستن
یک نر پرتغالی پررنگ را با یک ماده شتری سوپر واسه هم گذاشتم تا نزدیک قفس هم که میشن نر میخونه ولی تو قفس هم که میرن نر از ماده فرار میکنه بعد 5 روز هنوزم فراری هست
لطفا راه حل بدید این قناری را چیکار کنم؟درضمن بگید قناری های ترسو چه از آدم یا قناری دیگه که وقتی روبرو میشن بیش از حد عادی میلرزن و میترسن باید چیکارشون کنم؟
ممنون از دوستان
۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۹:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #19
(۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۹:۴۹ ب.ظ)ehsantaghavi2007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بنده حدود 10 روز پیش یک گله قناری سرخ و لاکی و سوخته و پرتغالی خریدم با همشون مشکل دارم بد قلق هستن
یک نر پرتغالی پررنگ را با یک ماده شتری سوپر واسه هم گذاشتم تا نزدیک قفس هم که میشن نر میخونه ولی تو قفس هم که میرن نر از ماده فرار میکنه بعد 5 روز هنوزم فراری هست
لطفا راه حل بدید این قناری را چیکار کنم؟درضمن بگید قناری های ترسو چه از آدم یا قناری دیگه که وقتی روبرو میشن بیش از حد عادی میلرزن و میترسن باید چیکارشون کنم؟
ممنون از دوستان
سلام احسان جان
اگر نر هيكلش از ماده كوچكتر هست تعويضش كن ولي كلا مشكل حادي نيست اگر تا 2 الي 3روز ديگر به همين صورت باشند از هم جداشون كن كارهاي جفت اندازي را از اول انجام بده خصوصا قفس را وقتي كنار هم مي گذاري خيلي موثر هست.راجع به لرزيدنشان اگر اونهايي هستند كه تازه خريدي مي توني از داروي آنتي استرس استفاده كني.از داروهاي آرامبخش گياهي هم ميشه استفاده كرد.اما اين موضوع هم به مرور زمان حل ميشه فقط توي چند روز اول كمتر بهشون سر بزن .وقتي هم براي آب ودانه كنارشون هستي اول يك مقدار كم كاهو بهشون بده تا به تو علاقه مند بشوند.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۰۸:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، پدربزرگ ، ehsantaghavi2007 ، 10reza10

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان