زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۱:۳۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری ساکت

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 25
125 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #1
قناری ساکت
سلام به همگی من چند روزیه که یه جیبر خریدم ولی خیلی ساکت و بی تحرکه روی نی که میشینه اصلا سرشم تکون نمیده چه برسه به پریدن اینورو اون ور ولی از لحاظ ظاهری بد نیست غذا هم میخوره ولی مثل آدم آهنیه خیلی بی تحرکه و بی صدا از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید در این زمینه کمکم کنید. مرسییییی
۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۲:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد كاظم نوروزي
*
کاربر انجمن

اعتبار: 8
سپاس‌ها: 89
635 سپاس گرفته‌شده در 102 ارسال
ارسال: #2
RE: قناری ساکت
برخی قناریهای جیبر تحرک کمی دارند

عالبا این نوع جیبر هم مورد پسند افراد میباشد چون بهتر زیبایی خود را نشان میدهند
۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۰۳:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 89
815 سپاس گرفته‌شده در 167 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۰۳:۰۸ ب.ظ)canaryalireza نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود.
حرف دوست خوبمون استاد علیرضا کاملآ درسته. ولی واسه اطمینان بیشتر چکش کن تا بیمار نباشه.
معمولآ ورم روده پرنده رو خیلی آروم و بی تحرک میکنه.
۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۰:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۰:۱۱ ب.ظ)آبتین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۰۳:۰۸ ب.ظ)canaryalireza نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود.
حرف دوست خوبمون استاد علیرضا کاملآ درسته. ولی واسه اطمینان بیشتر چکش کن تا بیمار نباشه.
معمولآ ورم روده پرنده رو خیلی آروم و بی تحرک میکنه.

با سلام به دوستان
من هم 3 ماه پيش يك قناري جيبر سفيد رنگ به عنوان ماده گرفتم كه از چند نفر پرسيدم و گفتند نر هست. دنبال يه جيبر ماده سفيد رنگ يا طلايي هستم. از دوستان اگر كسي قناري جيبر ماده براي فروش داره عكس آن را در سايت گذاشته تا ببينم. با تشكر
۱۳۹۰/۰۵/۰۸، ۱۰:۱۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۲:۱۲ ب.ظ)avat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی من چند روزیه که یه جیبر خریدم ولی خیلی ساکت و بی تحرکه روی نی که میشینه اصلا سرشم تکون نمیده چه برسه به پریدن اینورو اون ور ولی از لحاظ ظاهری بد نیست غذا هم میخوره ولی مثل آدم آهنیه خیلی بی تحرکه و بی صدا از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید در این زمینه کمکم کنید. مرسییییی

با سلام

درسته قناری های جیبر خیلی پر تحرک نیستند و اکثر اوقات روی نی کنار میله میایستند و یه پاشون رو به میله های کنارشون میگیرن و اگه سر حاله مشکلی نیستش.

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۵/۰۸، ۰۴:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #6
قناری ساکت
سلام دوستان عزیز
قناری ماده ای که تازه خریدم که حدودا یک سالشه صدا در نمیاره اولش فکر میکردم لال ولی بعدا دیدم جیک میزنه
شاید تو طول روز فقط چند بار جیک بزنه با یه ماده دیگه گذاشتمش تو قفس
به نظر شما مشکلی داره؟
اگه همیشه اینجوری بمونه برای تولید مثل به مشکل برمیخوره؟
۱۳۹۱/۰۳/۰۵، ۰۹:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۱/۰۳/۰۵، ۰۹:۳۴ ب.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
قناری ماده ای که تازه خریدم که حدودا یک سالشه صدا در نمیاره اولش فکر میکردم لال ولی بعدا دیدم جیک میزنه
شاید تو طول روز فقط چند بار جیک بزنه با یه ماده دیگه گذاشتمش تو قفس
به نظر شما مشکلی داره؟
اگه همیشه اینجوری بمونه برای تولید مثل به مشکل برمیخوره؟

با سلام
اگه صدای جیک پرنده خیلی ضعیف و غیر طبیعی باشه و پرنده هم تو لک نباشه احتمال بیماری تنفسی هست ولی در کل بعضی از ماده ها کم سرو صدا میکنند مخصوصا در مواقعی که اماده نباشند و مهم نیست با تشکر
۱۳۹۱/۰۳/۰۵، ۱۰:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: امیر محمدی
*
کاربر انجمن

فوق ابتدايي
سپاس‌ها: 0
3 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #8
با عرض سلام خدمت دوستان.من يکي از قناري رسمي بلندام ساکت ماهي يه بار دو ماه يه بار يکي دو دهن ميخونه دوباره ساکت ميشه نزديکه 2سالشه.1ساله دسته منه تا حالا نديدم تولک بره به نظرتون چيکار کنم راه بيوفته؟اکثرا يه گوشه ميشينه ولي ميري سمتش ميپره اينور و اونور غذاشم خوبه...؟؟؟من خودم فکر ميکنم اوايل که اوردمش 3بار جابه جاش کردم به فاصله چند روز...ولي الان نزديکه 10ماه سابته...نظر شما اساتيد چيه؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۲۸، ۰۳:۳۸ ق.ظ، توسط رسمي بلند.)
۱۳۹۱/۰۷/۲۸، ۰۳:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 16
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #9
باسلام بنده یه سوال داشتم یه قناری نر قرص خون تازه گرفتم تومغازه خیلی خوب میخون ولی الان 4روزه هیجی نمیخونه بعضا جیک میکنه دماش هم 24-27 میشه غذا هم کتان با پودر پسته میدم ساعت نوردهی هم از 7 صبح تا 6.30 عصر هست چیکار کنم بخونه
۱۳۹۲/۰۷/۲۸، ۰۱:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #10
سلام
قناري كه جا به جا بشه ممكن هست تا چند روز نخونه .تك ميخ باشه به زودي مي خونه. پسته هفته اي يك بار كافي چون چربي بالايي داره باعث چاقي ميشه. ساعت خوابش را به صورت منظم تا ساعت 8شب زياد كنيد.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۷/۲۸، ۰۷:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان