زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۳، ۰۵:۱۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری سایلنت

ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #1
قناری سایلنت
با سلام
یه قناری موزاییکی دارم که چند وقت پیش سرما خورده بود و ورم روده گرفته بود برای درمانش 3دوره 5 روزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادم و بعد از قرص سرما خوردگی انسانی دادم الان ظاهرا یه خورده هنوز سرماخوردگی داره تا چند روز پیش حالت خوندن میگرفت و انگار چه چه میزد ولی صدایی ازش در نمیامد امروز داشت میخوند ی چیزی تو مایه های کوتاه بلند خوندن و صدای ضعیفی ازش در میامد دوستان تا حالا کسی به همچین بیماری برخورد کرده؟لطفا راهنمایی کنید
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۲/۰۷، ۰۵:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 3
30 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #2
RE: قناری سایلنت
قناری بنده هم همین طور شده چکار کنم؟
۱۳۹۱/۰۳/۰۷، ۰۷:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 3
30 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #3
[/size][size=x-large]کسی نبود جواب ما را بده؟
۱۳۹۱/۰۳/۰۸، ۱۱:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #4
با سلام

منم پرنده ای داشتم که بالش شکسته بود و درست همین مسایل رو داشت .

من مدام با اب عسل تقویتش کردم و الان کاملا سالم شده و ششدونگ میزنه

پرنده شما هم انشالله با استادی شما مشکلش حل میشه . فقط تقویتش کن .

موفق باشی .
۱۳۹۱/۰۳/۰۹، ۱۲:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #5
باسلام قناری موزاییکی مذکور همچنان نمیخونه فعلا رفته تولک ی مدت هم انگار پوستش خشک شده بود و حالت شوره شده بود یک مدت بهش مکمل مواد معدنی دادم حالت شوره آن از بین رفت ناگفته نماند فلس های پاش هم حالت ایستاده گرفته بود که پماد AD بهش زدم بهتر شد نوکش هم غیر معمول بلند میشد با اینکه کف دریا و سنگ پا تو قفس دارد و هر از چند گاهی کوتاهش میکنم احتمال میدم مشکلات بعدیش تاثیر آنتی بیوتیک باشد تو مدت درمان ی مدت داکسی سیلین مخصوص قناری و قرص اریترومایسین انسانی براش استفاده کردم مولتی ویتامین هم بهش میدادم الان حالش خیلی خوبه خوب غذا میخوره ولی فقط نمیخونه قبلا تو ی پرنده فروشی ی قناری باهمچین مشکلاتی دیده بودم و این قناری من دومین موردیه که دیدم دوستان کسی تا حالا همچین مشکلی برا قناریش پیش نیامده‏‏?راه درمانی به نظرتان نمیرسد‏?‏
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۰۲:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، پارس
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۰۲:۵۳ ب.ظ)silverman909 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام قناری موزاییکی مذکور همچنان نمیخونه فعلا رفته تولک ی مدت هم انگار پوستش خشک شده بود و حالت شوره شده بود یک مدت بهش مکمل مواد معدنی دادم حالت شوره آن از بین رفت ناگفته نماند فلس های پاش هم حالت ایستاده گرفته بود که پماد AD بهش زدم بهتر شد نوکش هم غیر معمول بلند میشد با اینکه کف دریا و سنگ پا تو قفس دارد و هر از چند گاهی کوتاهش میکنم احتمال میدم مشکلات بعدیش تاثیر آنتی بیوتیک باشد تو مدت درمان ی مدت داکسی سیلین مخصوص قناری و قرص اریترومایسین انسانی براش استفاده کردم مولتی ویتامین هم بهش میدادم الان حالش خیلی خوبه خوب غذا میخوره ولی فقط نمیخونه قبلا تو ی پرنده فروشی ی قناری باهمچین مشکلاتی دیده بودم و این قناری من دومین موردیه که دیدم دوستان کسی تا حالا همچین مشکلی برا قناریش پیش نیامده‏‏?راه درمانی به نظرتان نمیرسد‏?‏
با سلام
سال گذشته منم یک قناری داشتم که بیکباره سایلنت شدو وقتی پیشش میرفتی صدای جیک خیلی خیلی ضعیف به زور میشنیدی و در کل مشکلات و بیماریهای تنفسی باعث این مشکل شده بود و فکر میکنم اون موقع یکی از داروهاش اکسی تترا ساکلین بود و در کل از داروهای که برای عفونت و مشکلات تنفسی مناسب هست استفاده شود و بعد از یه تو لکی که رفت و درست شد و در مورد کف دریا بعضی از قناریها کف دریا رو نمیشناسند و اصلا استفاده نمیکنند یه ماده داشتم که مجبور میشدم پوست تخم مرغ براش بزارم و کف دریا رو نمیشناخت و برای فلس پا روغن مایع یا روغن زیتون برای مایت های پا مناسبتره با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط nazmi.)
۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۰۶:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، پارس ، SmileMoON ، عمادذر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان