زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۲:۴۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری نر سفید وماده وجوجه هاشون

*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 210
49 سپاس گرفته‌شده در 21 ارسال
ارسال: #1
عکس جوجه قناریهای 7روزه
سلام به دوستان انجمن نمیدونم عکسامو جای درستی فرستادم برای نظرخواهی یا نه؟ یا همینجا درسته؟ به هر حال دوستان خواستم نظرتونو در مورد این نر وماده وجوجه هاشون بدونم؟ که چطورن؟ جوجه هاشون چطورن؟ وآیا این که ارزشی دارن یا نه؟
این عکس نر وماده هستن

واینم جوجه هاشون

۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۴:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #2
RE: از جوجگی تا جوجه کشی یک قناری!
سلام
خیلی زیبا هستن ماشالله
کاش مشخص میکردین کدوم نره وکدوم ماده ولی به نظر من زرد نر هستش وسفیده ماده
جوجه هاشون فعلا نظری درموردشون نمیشه داد خیلی خوشکلن انشالله سالم بالا بیان
نظر من درمورد جفت شما:خیلی خوب هستن وعالین رنگ سفید خیلی باارزش وبهتره با قناری جفت زده بشه که جوجه سفید بگیرید الان اگه به جوجه ها توجه کنید پرهاشون زرده شما میتونستین این سفید رو بایک زرد خیلی کمرنگ جفت میزدید که جوجه هاشون بهتر میشد
فک کنم تخم هارو باهم زیر قناری نذاشتید وبا فاصله دنیا اومدن بهتره تخم ها با تخم مصنوعی عوض بشن وتویک روز همه تخم هارو بذارید تو لونه
قناری سفیدتون خیلی خوش استیله  یک جفت خوب ویهتر از خودش براش بگیرید
مبارکتون باشن موفق باشید
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۱/۰۱، ۱۲:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پرستار ، saeednikzad ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #3
قناری نر سفید وماده وجوجه هاشون
سلامی دوباره خدمت اساتید وبچه های انجمن اولین بارمه که جوجه گرفتم...

۱۳۹۳/۰۱/۰۲، ۱۰:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shams ، majid*h ، ehsantaghavi2007 ، mehdi1221
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #4
RE: قناری نر سفید وماده وجوجه هاشون
(۱۳۹۳/۰۱/۰۱، ۱۲:۰۱ ب.ظ)'محمدامين كاوسی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خیلی زیبا هستن ماشالله
کاش مشخص میکردین کدوم نره وکدوم ماده ولی به نظر من زرد نر هستش وسفیده ماده
جوجه هاشون فعلا نظری درموردشون نمیشه داد خیلی خوشکلن انشالله سالم بالا بیان
نظر من درمورد جفت شما:خیلی خوب هستن وعالین رنگ سفید خیلی باارزش وبهتره با قناری جفت زده بشه که جوجه سفید بگیرید الان اگه به جوجه ها توجه کنید پرهاشون زرده شما میتونستین این سفید رو بایک زرد خیلی کمرنگ جفت میزدید که جوجه هاشون بهتر میشد
فک کنم تخم هارو باهم زیر قناری نذاشتید وبا فاصله دنیا اومدن بهتره تخم ها با تخم مصنوعی عوض بشن وتویک روز همه تخم هارو بذارید تو لونه
قناری سفیدتون خیلی خوش استیله  یک جفت خوب ویهتر از خودش براش بگیرید
مبارکتون باشن موفق باشید

سلام مرسی محمد امین خان
ممنونم از نظرت سفیده نر هستش وزرده ماده ودرست گفتی باید تخمهارا بلند میکردم که نکردم ولی این بار اینکارو میکنم حالا چند سوال دیگه؟ الان بار سوم بود که از این نر وماده دارم جوجه میگیرم پشت سر هم بار اول چهار تا بار دوم دوتا وبار سوم سه تا حالا جوجه های لون سوم 16 روزشونه وبازم دارن جفتگیری میکنن باید چندروز دیگه تخم بذارن  خواستم ببینم بازم ازشون جوجه بگیرم یا نه؟ خستشونه یا استراحت بدم؟ اگه بخوام استراحت بدم باید از چه روشی استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان...

۱۳۹۳/۰۱/۰۷، ۱۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی
مدیر بازنشسته

کارشناسی
ارسال: #5
سلام قربانت عزیز
خیلی عالیه که سفیده نره اگه نزدیک بودیم حتما وبه هرقیمتی که میگفتین نر رو ازتون میخریدم مبارکتون باشه.نر رو چقد خریدین؟
اره اگه دفه های بعد تخم هارو باهم بذارید خیلی بهتر میشه
اینبارهم بذارید جوجه بدن لونه رو بذارید داخل قفس
این لون هم که جوجه دادن بعدجوجه هاشون که ده دوازده روزه که شدن نر رو جدا کنید وبذارید ماده تنهایی جوجه هارو بزرگ کنه وبعد که جوجه ها دون خور شدن و جدا کردین تغذیه ماده ونر رو سبک کنید وکمتر از غذای مقوی استفاده کنید تا جفت دوره استراحتشون شروع بشه
خوشحالم که ماشالله سال موفقی داشتید
امضای محمدامين كاوسی
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۱/۰۷، ۰۱:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hidrane ، پرستار ، محمدمهدی ، hamid@line
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #6
سلام دوباره خدمت اساتید ودوستان گل... بالاخره این جوجه ها به سن 20 روزگی رسیدن واومدن روی چوب... بچه به نظرتون
نر ومادشون مشخص نیست؟ وخواستم ببینم چه جورن؟ وارزش پولی هم دارن؟ اگه دارن به چه قیمتی خوبه؟ مرسی

جوجه اخری

جوجه سمت راست جوجه اولیه وسمت چپ جوجه دومی

(۱۳۹۳/۰۱/۰۷، ۰۱:۴۹ ب.ظ)'محمدامين كاوسی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قربانت عزیز
خیلی عالیه که سفیده نره اگه نزدیک بودیم حتما وبه هرقیمتی که میگفتین نر رو ازتون میخریدم مبارکتون باشه.نر رو چقد خریدین؟
اره اگه دفه های بعد تخم هارو باهم بذارید خیلی بهتر میشه
اینبارهم بذارید جوجه بدن لونه رو بذارید داخل قفس
این لون هم که جوجه دادن بعدجوجه هاشون که ده دوازده روزه که شدن نر رو جدا کنید وبذارید ماده تنهایی جوجه هارو بزرگ کنه وبعد که جوجه ها دون خور شدن و جدا کردین تغذیه ماده ونر رو سبک کنید وکمتر از غذای مقوی استفاده کنید تا جفت دوره استراحتشون شروع بشه
خوشحالم که ماشالله سال موفقی داشتید

سلام مرسی نر وماده رو باهم با 5تخم وشرط چهار جوجه  به قیمت 400 هزار خریدم؟ فکر کنم سرم کلاه گذاشتن نامردا...
منظورتون در مورد لون دوم اینه که تخم که گذاشتن و دارن جوجه ها رو بزرگ میکننن (جوجه جدیدا) این جوجه ها که الان دیدین هنوز تو قفس باشن؟ یا اینکه تخمهاشو کامل گذاشت نر وجوجه ها رو جدا کنم؟ و منظور از اینکه تغذیه رو سبک کنید ومواد مقوی بدین چیه؟ چه چیزی رو کم کرد وچه چیزی رو زیاد؟

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۱/۱۱، ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط پرستار.)
۱۳۹۳/۰۱/۱۱، ۰۱:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: میلادی
مدیر بازنشسته

کارشناسی
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
25روزه که شدن  جداشون کنید وبهشون غذا نرم بدین خودشون میخورن من خودم جوجه قناری هامو از 23 روز 25 روز جدا کردم وغذا نرم براشون گذاشتم مشکلی پیش نیومد  ولی اگه بشه تا 30 روز پیش والدین باشن بهتره ولی وقتی  ماده تخم میذاره  اجباری 25 روزه که میشدن جداشون میکردم
نر مادشون تو این سن یخورده سخته وافراد حرفه ی  فقط میتونن واونم درصد اشتباه گفتنشون هم زیاد هست
ولی معمولا نر ها درشت تر هستن  ولی این دلیل صددرصد نیست 
عکس ها خوب نیوفتادن  والدینشون که خوب بودن مطمئنن  جوجه هاشون هم خوب هستن ولی اگه امکانش بود عکس های بهتری بذارید 
ارزش پولی هم دارن زرده ها دونه ی 40 و سفیده هم 50/
400 یخورده زیاده کاش قبل خریدنشون با بچه ها مشورت میکردین مطمئنن اگه اینجا  نظر دوستانو میخاستین قیمت دقیقشونو میگفتن اگه از مغازه دار خریدی برو خدارو شکر کن که جوجه داده.
شما الان این جوجه ها که بیست و پنج روزه شدن همین که تونستن غذا نرم بخورن جدا کنید
ونر وماده رو بذارید پیش هم وقتی که تخم ها جوجه شدن و وجوجه ها 10 روزه که شدن نر رو جدا کنید وبذارید ماده تنهایی جوجه ها رو بزرگ کنه تا جفتگیری نکنن  و تخم نذارن  جوجه هارو که از ماده جدا کردین یخورده دان سرد به ماده بدید  و غذای مقوی رو خیلی کم کنید ودان گرم هم ندین تا مست نمونه ومستیش کم بشه 
موفق باشید
امضای محمدامين كاوسی
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۱/۱۱، ۰۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان