زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۶:۰۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری های محسن

**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 6
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 488
375 سپاس گرفته‌شده در 143 ارسال
ارسال: #1
قناری های محسن
جوجه های 2015
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای mohsenb150 << آیا آن روز رسد که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ >>
۱۳۹۴/۰۷/۲۵، ۰۹:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #11
RE: قناری های محسن

امضای mohsenb150 << آیا آن روز رسد که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ >>
۱۳۹۴/۰۸/۰۳، ۰۱:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #12
سلام
ماشالله به گلاستر . آقا محسن دهن زدن گلاستر خوبه يا نه؟
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۸/۰۳، ۰۲:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahabbatista ، mohsenb150
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #13
سلام. آواز نرم و زیبایی داره و ظریف. البته حنجرش ضعیف تر از رسمی و نژاد های آواز خونه هرچند به نظر من برا نگهداری در منزل خیلی مناسب تره و صداش اذیت نمی کنه.
۱۳۹۴/۰۸/۰۴، ۰۷:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Mohmad Saadi ، shahabbatista ، محمدمهدی
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #14
آقا محسن من شنیدم گلاستر ها پرستار ها و والدین خیلی خوبی هستند درست مثل موزاییک ها اگه میشه یه توضیحی راجع به این موضوع بدین،یکی دیگه هم راجع به رژیم غذاییشون که چربی نیارن چون گلاستر ها مستعدترهستند نسبت به بقیه نژاد ها تواین زمینه.
با تشکر
۱۳۹۴/۰۸/۰۴، ۰۸:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #15
(۱۳۹۴/۰۸/۰۴، ۰۸:۴۰ ق.ظ)shahabbatista نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محسن من شنیدم گلاستر ها پرستار ها و والدین خیلی خوبی هستند درست مثل موزاییک ها اگه میشه یه توضیحی راجع به این موضوع بدین،یکی دیگه هم راجع به رژیم غذاییشون که چربی نیارن چون گلاستر ها مستعدترهستند نسبت به بقیه نژاد ها تواین زمینه.
با تشکر

سلام. گلاستر ها والدین خیلی خوبی هستن اما به عنوان پرستار، قراره پرنده ای که کف قیمتش 250، 300 تومن هست؛ پرستار چه نژادی بشه که ارزش اقتصادی داشته باشه. شاید تنها نژادی که واقعا ارزش داشته باشه رسمی بلنده. ولی مشکل اینجاست که گلاسترها نوک کوچیکی دارن و بدرد مادرخوندگی نژاد های سنگین مثل رسمی بلند نمی خورن. بنابراین به نظر من خود گلاستر یک نژاد واجد ارزشه.
رژیم عذایی خاصی ندارن. من کتان و ارزن و شلغم به نسبت 5-1-1 با قدری هم کلم استفاده می کنم. هفته ای هم یک شصتی دونه سیاه برا هر 4 تا قناری. تا حالا مشکلی ندارم. حتی کافشه هم هفته ای یک بار میدم کافشه دهن بسته که جوونه زده. برا پیشگیری از چربی هم راهش نگهداری تو قفس پرونه به جای رژِیم غذایی ضعیف. یکی دو ماه قبل از جفت اندازی نرها باید از بقیه نرهاجدا بشن که قدری رژیم غذاییشون باید کم چربیتر باشه. ویتامین هم بیشتر و جوونه ها و میوه هامثل سیب و هویج و کلم بروکلی هم مثل همیشه.
۱۳۹۴/۰۸/۰۴، ۰۱:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahabbatista ، محمدمهدی ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 258
36 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #16
(۱۳۹۴/۰۷/۲۶، ۰۹:۱۶ ق.ظ)mohsenb150 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این پست حدود 45 بازدید داشته و فقط آقای بخشی زحمت فشردن دکمه سپاس رو به خودش داده. نه من نه آقای بخشی احتیاجی به تشکر کسی نداریم،  بحث خودم هم نیست. صحبت فرهنگ ناسپاسی هست که متسفانه داره همه گیر میشه. بگذریم.
ظاهرا آقای بخشی تنها دنبال کننده انجمنه. به نظر شما حدود قیمت این قناری ها به شرط مستی و آمادگی چه قدره؟

سلام محسن جان .بستگی داره بخوای بخری یا بفروشی؟خرید این مدل قناری از مغازه 100تا 130 ولی اگه بخوای بفروشی به مغازه حدود 35تا بترکونی 70.مغازه داره دیگه کاریش نمیشه کرد کناره مشتری برات بیاد تا 90 میتونی ردش کنی.اینقدر با مغازه دار ها سرو کله زدم اینجوری هم تایپ میکنم شرمندتم .ببخشید دادا Emo_im_happy
۱۳۹۴/۰۸/۰۵، ۰۳:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: gholizadeh ، mohsenb150
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #17
(۱۳۹۴/۰۸/۰۵، ۰۳:۴۲ ب.ظ)Iman Imany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۴/۰۷/۲۶، ۰۹:۱۶ ق.ظ)mohsenb150 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این پست حدود 45 بازدید داشته و فقط آقای بخشی زحمت فشردن دکمه سپاس رو به خودش داده. نه من نه آقای بخشی احتیاجی به تشکر کسی نداریم،  بحث خودم هم نیست. صحبت فرهنگ ناسپاسی هست که متسفانه داره همه گیر میشه. بگذریم.
ظاهرا آقای بخشی تنها دنبال کننده انجمنه. به نظر شما حدود قیمت این قناری ها به شرط مستی و آمادگی چه قدره؟

سلام محسن جان .بستگی داره بخوای بخری یا بفروشی؟خرید این مدل قناری از مغازه 100تا 130 ولی اگه بخوای بفروشی به مغازه حدود 35تا بترکونی 70.مغازه داره دیگه کاریش نمیشه کرد کناره مشتری برات بیاد تا 90 میتونی ردش کنی.اینقدر با مغازه دار ها سرو کله زدم اینجوری هم تایپ میکنم شرمندتم .ببخشید دادا Emo_im_happy

سلام مادر این قناری ها رو پارسال قبل از لک 160 از خونه گرفتم. مغازه که گرون تر می داد. به هر حال ممنون که جواب دادید.
۱۳۹۴/۰۸/۰۶، ۰۸:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahabbatista ، Iman Imany
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #18
سلام
قيمت تو شهرهاي مختلف تفاوت داره .تو شيراز سوپر حتي اگر ريز هم باشه كمتر از 100نيست.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۸/۰۹، ۰۸:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Iman Imany ، mohsenb150
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 258
36 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #19
خداییش خراسان رضوی بهشته خیلی راه میان جیبر امسال از تربت جام شهر خوودمون گرفتم 3 جفت برداشتم در حد پادشاهن به 1.700هزار تومان اول حرف از جفتی 1میلیون تومان بود.
۱۳۹۴/۰۸/۰۹، ۰۹:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 9
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #20
من دنبال همچین قناری هایی هستم تو شهر ما متاسفانه خیلی کمیابه دوس دارم ی جفت از این داشته باشم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید©
۱۳۹۴/۰۹/۱۹، ۰۲:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان