زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۰، ۰۴:۴۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری پرماجرا

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 33
28 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #1
قناری پرماجرا
باسلام.ابتدای مطلب از ادمین خواهش میکنم که این تایپیک من رو به صفحه ی دیگه یا جستوجو درسایت و... رجوع ندهد.
وامااصل کلام:
حدود یک ماه مونده به محرم امسال بودکه ماده ی قناریم روفروختم وتا پیداکردن یکی دیگه منتظر شدم.تواین مدت اتفاق های زیادی افتاد.حدودیک ماه ازفروش مادش نگذشته بود که نمیدونم به چه دلیل گرمی دونه ها یا قارچ پای نرم ورم کرد.منم واسه درمانش از شقاق استفاده کردم.تاحدودی جواب داد ولی کاملا خوب نشد وفهمیدم از گرمی دونشه.تومدت بیماریش که ماده نداشت به کلی ازخوندن افتادودیگه اون صلابت رونداشت.تااینکه ازیکی ازدوستام یه ماده ی فر پرتقالی واسش گرفتم.ودونش رومتعادل کردم.پاش خوب شد ولی توخوندنش اون قرصی رونداشت.ومن واسه تقویتش ازمولتی ویتامین کودک استفاده کردم.ونمی دونم بخاطر اونه یانه پرهای زیر نوکش(گردنش)کم کم ریختن.من هم دیگه مولتی ویتامین ندادم.اولش فکرمیکردم تولک رفته ولی دیدم طول کشید ودراین مدت هم خوب میخوند.حدود یه هفته پیش قفسشو بردم اتاق ماده ولی اونو نمی بینه ودوسه روزه قرص وطولانی میخونه و پسش هم براومده ولی باز هرروز پرمیریزه.مخواستم ببینم علتش چیه؟چیکارش کنم؟وآیا میتونم واسه امسال جفتش کنم؟(تاحدود بیست روزدیگه)؟باتوجه به اینکه ماده آمادس واز آمادگی ریزه خونی میکنه.
باتشکر ازدوستان.
۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۲:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
58 سپاس گرفته‌شده در 29 ارسال
ارسال: #11
RE: قناری پرماجرا
دوست عزیز برای بدنشون بد نیست ولی اگر توی ابش قاطی کنید چون دوست داره با نوکش اب بازی کنه و چربی اون برای پراش مضرر هست
۱۳۹۱/۰۱/۲۱، ۰۱:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان