زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۲، ۰۳:۰۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری یورک من

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #1
قناری یورک من
با سلام
این قناذی تر هست و دو سالشه.صاحبش میگفت از نژاد لانکشایر هست که خوب خودتون میبینید که نیست.خواستم نظر دوستان رو هم در موردش جویا بشم.میدونم کار اشتباهی هم هست اما قکر میکنید از نظر قیمت، این قناری چقدر ارزش داشته باشه؟

۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۱۲:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 83
84 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #2
RE: قناری یورک من
سلام
دوسته عزیز به نظرمن یورکه لانکشایر یک کم کشیده تره
قیمته یورک بالا هستش از 180 من قیمت گرفتم تا 250 البته این رنج نیستا فقط قیمتی بود که من گرفتمشاید بالاتر هم باشه .
ماشالا حیوونه خوبیه مبارکت باشه .براش ماده یورک بگیر.البته با رسمی هم میشه جفت زد ولی به نظر من بهتره جفتش از نژاد خودش باشه.
۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۰۹:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran_j ، پدربزرگ
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۰۹:۳۱ ق.ظ)MSCanary نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوسته عزیز به نظرمن یورکه لانکشایر یک کم کشیده تره
قیمته یورک بالا هستش از 180 من قیمت گرفتم تا 250 البته این رنج نیستا فقط قیمتی بود که من گرفتمشاید بالاتر هم باشه .
ماشالا حیوونه خوبیه مبارکت باشه .براش ماده یورک بگیر.البته با رسمی هم میشه جفت زد ولی به نظر من بهتره جفتش از نژاد خودش باشه.

والا همینم فروشندش روی یه پا وایساده بود که 370 کمتر نمیدم.نظر من هم روی یورکه .چون به قول شما لانکشایر کشیده تره.هر چی گشتم یورک ماده تو این فصل پیدا نکردم.دست کم اون چیزی که خودم دلم میخواد
۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۱۰:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: maryam_sh
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #4
قناری شما یورکه اما به احتمال زیاد خالص نیست اما خوبه....
حدود قیمت 300 تا 400 هزار تومن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۹/۲۶، ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۰۵:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 9
سپاس‌ها: 1306
607 سپاس گرفته‌شده در 229 ارسال
ارسال: #5

من عاشق یورکشایر هستم، فکر نمیکردم تو ایران باشه که مدتی پیش در یک تاپیک دوستان گفتن هست.

قناری بسیار زیبایی دارین و کاملا استایل یورک رو داره اما فکر میکنم کمی طولش کم هست.

در مشهد اصلا یورک نیست و خودم هم از نزدیک ندیدم و این قناری اگه در مشهد باشه به راحتی بالا 700 تومن قیمت میخوره.

ممنون
۱۳۹۱/۰۶/۲۶، ۰۱:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #6
(۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۰۵:۲۴ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قناری شما یورکه اما به احتمال زیاد خالص نیست اما خوبه....
حدود قیمت 30 تا 400 هزار تومن

درود بر شما نوید جان ودقیقا درست گفتی.خود من هم متوجهش نشده بودم تا پس از رویت چند نفر اهل فن این موضوع تایید شد که گفتن یک سو از لانکشایر داره.
۱۳۹۱/۰۶/۲۶، ۰۶:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: maryam_sh ، Navid_IT ، پدربزرگ
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #7
أصولا قناري يورك ماده هم خيلي كم ديده ميشه ، من خودم خيلي وقت دنبال يورك ماده هستم .
:basa (166):[/quote]
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۳:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۳:۳۹ ب.ظ)Alfa777 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
أصولا قناري يورك ماده هم خيلي كم ديده ميشه ، من خودم خيلي وقت دنبال يورك ماده هستم .
:basa (166):
[/quote]

کملا صحیحه.بعد از اینکه یکی از بچه های همین فروم یورک مادشو برای فروش گذاشت و قسمت من نشد کلی گشتم تا تونستم یه ماده دیگه پیدا کنم.البته هفت خان رستمش از اینجا به بعده که بشه جفتشون کرد و ازشون جوجه گرفت.واقعا کار سختیه و بدترین مشکل هم کم بودنشه.من همیشه دعا میکنم که اگر قرار شد جوجه ای از یورکهام بگیرم همشون ماده باشن.بازم همین جا اعلام میکنم اگر دوستان یورک داشتن (بالاخص ماده)من خریدارم و اگر ماده باشه هرجای ایران باشه خودم میرم تحویل میگیرم.منظ.ر اینه که جاش و شهرش واسم مهم نیست.البته نرم خوب هم همینطور.
موفق باشید و واستون ارزو میکنم که الان که اوج فصل جوجه گیری مخصوصا برای نژادهای کشیده بلند و یورک و کلا نژادهای سخت هست همه دوستان موفق باشن توی این کار
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۴:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان