زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۱:۱۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قيمت رسمي بلند

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #1
قيمت رسمي بلند
راستیتش هر پرنده فروشی که میرم قناریاش رو از همدان میاره
هر چند به قول رفیقمون میگفت وقتی پرنده فروشا اهواز میرن همدان قناری بیارن طرف میگه اهل کجایی؟
اهوازیه میگه اهل اهوازم
میگه خوب اومدی اشغال قناریا رو گذاشتم بدم ببری اهواز حالشو ببری
حالا سوالم اینه همدان پرورشگاه داره و عمده فروشی میکنن یا اینکه قناری کلن ارزونه اونجا؟
هر چند دیروز که به یه قناری فروشی رفتم تازه از همدان اومده بود یه 200 تایی قناری اورده بود  نهایت دم قناریاش 5 تا 7 سانت بود

دوستان یکم در مورد سایتهایی که ادعا میکنن قناری با دم 12 تا 13 سانت دارن توضیح بدن ممنون میشم
یعنی دمشون 12 سانته یا از منقار تا دم 12 سانته کسی تا حالا دیده؟
اگه دم 13 سانت باشه قناری قناری هم کمترین حالت میشه 8 تا 10 سانت پس جمعش میشه 23 سانت لانگشایر ازش کوچیکتره که یعنی کشیده بلند از همه قناریا دنیا بزرگتره؟
همدان برم گیر میاد؟
حدود قیمتش چنده ؟

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۳/۲۴، ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط اهواز قناری.)
۱۳۹۰/۰۳/۲۴، ۰۳:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #21
RE: چرا همه پرنده فروشا از همدان قناری میخرن؟
(۱۳۹۱/۰۱/۱۲، ۰۱:۲۷ ق.ظ)fazlog نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به هر حال هر کسی علاقه و عشقی داره و شاید کسی خیلی علاقه مند به این نوع قناری باشه و به هر قیمتی هم باشه خریداری کنه.اما خود من نه تنها از این نژاد خوشم نمیاد بلکه خیلی متنفرم و یه قناری جیبر رو به این نوع قناری خیلی بیشتر ترجیح میدم.واین علاقه شخصیه

با سلام به دوست خوبم

(۱۳۹۱/۰۱/۱۲، ۰۱:۲۷ ق.ظ)fazlog نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به هر حال هر کسی علاقه و عشقی داره و شاید کسی خیلی علاقه مند به این نوع قناری باشه و به هر قیمتی هم باشه خریداری کنه.اما خود من نه تنها از این نژاد خوشم نمیاد بلکه خیلی متنفرم و یه قناری جیبر رو به این نوع قناری خیلی بیشتر ترجیح میدم.واین علاقه شخصیه

با سلام به دوست خوبم:

به نظر من استفاده كلمه تنفر صحيح نمي باشد .سعي كنيد از عبارات بهتري استفاده كنيد .اين هم يكي از نژاد هاست

با احترام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۱۱:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #22
بله حق با شماست آقای کاتبی عزیز
۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۰۲:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
3 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #23
با سلام خدمت دوست عزیز سوال شما در خصوص چرا همه از همدان قناری تهیه میکنند را چون جواب مفصل است

خواهشا" اگر تمایل داری با اینجانب تماس بگیر جنتی 09183110561

تا هم قیمت رسمی بلند را بگم تا برایت در صورت لزوم عکس ارسال یا از نزدیک در صورت تمایل شما پرنده را نشان بدهم.
۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۰۸:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، hamidreza7090 ، iman_888
*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 1202
698 سپاس گرفته‌شده در 207 ارسال
ارسال: #24
درود به همه ی عاشقان پرنده زیبای قناری
من هم اکثر پرنده فروشی های شهرمو میگردم هم به خاطر داشتن دوستان خوب در شهر همدان به پرنده فروشی های این شهر هم خیلی سر میزنم.خدا را شکر همشون هم آدم های باحال و با عشقی هستند که وقتی میفهمن که من هم شهری شون نیستم خیلی بیشتر هم بهم احترام میزارن.از این بابت از همه شون ممنونم.ولی یه علتی که من خودم دیدم و از نزدیک شاهدش بودم اینه که شهر هایی مثل اراک که خودم ساکنش هستم پرنده بازهای خوبی داره ولی اکثر اونها با همدانی ها کار میکنند و پرنده فروشهای همدانی میان و قناری هایی که هر سال اینجا پرورش میدن را یکجا میخرن و میبرن همدان.واسه همینه که همه پرنده فروشا از همدان خرید میکنند.چون هم تولیدشون بالاست و هم خریدشون از تولید کنندگان شهر های دیگه زیاده.ولی این چیزی از قابلیت های پرورش دهندگان همدانی کم نمیکنه.
۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۰۸:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

diplom
سپاس‌ها: 18
50 سپاس گرفته‌شده در 36 ارسال
ارسال: #25
خندم میگیره از این پست ها که بعضی دوستان گذاشتن نوشتن قناری بلند ۱۰ ملیونی بیشتر از ۵۰۰ هزار تومن نمیارزه هه هه کجایید که ببینید که توی قم که مهد قناری ایرانه قناری ۱۰۰ ملیونی هم هست
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۰۹:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehrdad faraji
*
کاربر انجمن

diplom
سپاس‌ها: 18
50 سپاس گرفته‌شده در 36 ارسال
ارسال: #26
هر ساله نمایشگاه قناری توی قم برگزار میشه بیاید ببینید
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۰۹:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehrdad faraji
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #27
RE: قيمت رسمي بلند
(۱۳۹۰/۰۳/۲۷، ۱۱:۲۹ ق.ظ)esfahan-canary نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمامی  قناری هایی که عکسشون توی لینک زیر گذاشته شده رسمی بلند هستند.البته ابعاد واقعی اونها درست مشخص نیست ولی معیار ها و پارا متر های رسمی بلند کاملا مشخصه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس نر زیتونی که توی این پست قرار دادم کشیده بلند محسوب میشه و اون ماده ابلق سبز هم با کمی اغراق(به خاطر پای نه چندان بلند و قطر سینه کمی زیاد و نوع پوشش پری که اون رو به اصطلاح پیشکسوتان کلفت نشون میده ) رسمی بند محسوب میشه
اما باز هم دیده میشه که با عکس سفید وسطی خیلی فاصله داره به همین خاطر شاید به لحاظ امتیاز دهی کشیده بلند محسوب شه

سلام
ماده ابلق آخري به زور ميشه كشيده بلند حسابش كرد وبيشتر تو مايه سوپر هست.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۰/۱۰، ۱۰:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Saeed S

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان