زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۶:۵۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

كليپ قناري موزاييكي

کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #1
كليپ قناري موزاييكي
باسلام به همه

اين آدرس يه كليپ قناريه كه تعداد زيادي قناري موزاييكي رو ميتونين اونجا ببينين اميدوارم خوشتون بياد

:basa (92):

http://www.aparat.com/v/66e8b7dcb5e20fe2cce7f2169c5b6b9b192716

موفق باشيد
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۰۲/۲۳، ۰۹:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: كليپ قناري موزاييكي
(۱۳۹۱/۰۲/۲۳، ۰۱:۴۵ ب.ظ)hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوست عزیز جناب حمید دوستان خوب انجمن توجه داشته باشند کلیپهای که در آپارات آپلود میکنند ترجیحا با لوگوی انجمن مارک دار کنند به عنوان نمونه کلیپ سایتی که دوست خوبمان معرفی کردند منبع آن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویدیوهای دوستان انجمن مانند مانند قناری عمادذر وکلیپهای که شامل حقوق کپی رایت نمی شود میتوانید به اسم انجمن مارک دار نمایید اگر ویدیو شما در سایتی استفاده شود منبع آن مشخص باشد

باسلام مجدد

هستي عزيز باتشكر از راهنمايي شما اين آدرس و لينك رو يكي از دوستانم با همين آدرس كه قرار دادم برام به ايميلم فرستاده بود كه من هم همونطور براي دوستان قرار دادم چون ديده بودم كه بعضي هاشون تو خط پرورش و نگهداري قناري موزاييكي هستن گفتن ببينن بازم ممنون از تذكرتون ............ياعلي

:basa (159):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۰۲/۲۳، ۰۷:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان