زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۰:۱۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

لطفا راهنمایی کنید (حمله گربه به طرقه)

*
کاربر انجمن

مهندسی برق
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 92
84 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #1
لطفا راهنمایی کنید (حمله گربه به طرقه)
دوستان سلام
دیشب در اتاق طرقه هام باز موند وگربه بهشون حمله کرد بعد از چندلحظه ای که از خواب بیدار شدم وگربه رو بیرون کردم دیدم تمام شاه پرهاشوی ریخته وهمش خودشون رو باد میکنن واز دستم هم غذا نگرفتن خیلی وضعشون ناجوره آیا ممکنه که دیگه نخونن آیا ممکنه که بمیرن باید چکارشون کنم اطفا سریعتر راهنماییم کنید.
۱۳۹۱/۰۶/۰۸، ۰۷:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلوم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 279
327 سپاس گرفته‌شده در 148 ارسال
ارسال: #2
RE: لطفا راهنمایی کنید (حمله گربه به طرقه)
(۱۳۹۱/۰۶/۰۸، ۰۷:۴۴ ق.ظ)bmehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
دیشب در اتاق طرقه هام باز موند وگربه بهشون حمله کرد بعد از چندلحظه ای که از خواب بیدار شدم وگربه رو بیرون کردم دیدم تمام شاه پرهاشوی ریخته وهمش خودشون رو باد میکنن واز دستم هم غذا نگرفتن خیلی وضعشون ناجوره آیا ممکنه که دیگه نخونن آیا ممکنه که بمیرن باید چکارشون کنم اطفا سریعتر راهنماییم کنید.

سلام دادش و عصر بخیر !!

اول بگو چنتا طرقه داری ؟!
شما یک پارچه بنداز روی طرقه و بذارش یک جای که طرقه نترسه *التبه تا چند روز حس ترس توی وجود طرقه هست *
بعد 1 روز پارچه رو بردار و بذارشون همون جای که گربه بهشون حمله کرده * نباید 2باره این اتفاق به وجود بیاد*
اینقدر بزار اونجا باشه تا احساس ارامش کنه و اصلا بهشون توجه نکن و فقت بزار زمان کار خودشو بکنه
اگر زخمی نشده باشه ناراحتی وجود نداره ولی در مورد خوندن بستگی به طرقه شما داره

اگر زخمی شده حتما واکسن ضد کزاس بزنین که امکان داره مسری باشه
۱۳۹۱/۰۶/۰۸، ۰۱:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، پارسا ایرانی ، bmehdi
*
کاربر انجمن

مهندسی برق
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 92
84 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #3
RE: لطفا راهنمایی کنید (حمله گربه به طرقه)
با تشکر از Legend عزیز
اول عرض کنم که 3تا طرقه دار م که 1 دونه از اونا که جلوی درب بوده که اتفاقا بهترین طرقه من هم هست تمام شاهپراش ریخته که فکر میکنم از همه بیشتر ترسیده .در مورد زخمی شدن هم نگاه کردم مشکلی نداشتن همون طوری که گفتین جاشون رو عوض کردم ولی هنوز که نخوندن و کز کردن کف قفس باز هم ممنون از راهنمایی تون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۰۹، ۰۶:۱۹ ق.ظ، توسط bmehdi.)
۱۳۹۱/۰۶/۰۹، ۰۶:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لطفا راهنمایی کنید در مورد طرقه ی من(عکسش رو هم در پست چهارم گذاشتم) Ramin89 54 7,146 ۱۳۹۱/۰۵/۲۱، ۰۹:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: legend

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان