زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴، ۱۲:۰۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

لطفا کمک کنید. قناریم لاغر شده الانم میره کف قفس میخوابه

*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #1
لطفا کمک کنید. قناریم لاغر شده الانم میره کف قفس میخوابه
با سلام خدمت اساتید

قناری ماده ی من تولک بوده بهش تخم مرغ و مولتی ویتامین پرندگان هم میدم ولی تخم مرغ نمی خوره لاغر شده الانم میره کف قفس میخوابه فضلشم آبکیه مایل به زرده تورو خدا کمکم کنید چون وقتی باهاش صحبت میکنم جوابمو میده خیلی دوستش دارم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۰۳، ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۰:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #2
RE: لطفا کمک کنید
سلام.آبکی و زرد بودن فضله اش نشانه مشکل روده ای و گوارشیه.فعلا بهش کاهو و سبزیجات نده.داروی این بیماری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هست.پنج روز پشت سر هم بریز تو آبش و هر روز عوضش کن حتما خوب میشه
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۰:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، mojtaba_Torghe ، langarood
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 83
84 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #3
سلام
دوسته عزیز ببخشید ولی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نده میکشی قناریو 10 ساله که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اروپا تولید نمیشه خواهش میکنم نخرید .همون مقع هم داروی خوبی نبوده که شرکت برشکست شده.این تو ایران تولید میشه و از مواد شیمیایی غیر مرغوب هم هست .

دوسته عزیز بهترین کار اینه که یه حبه سیرو له کن بده بهش رودشو تمیز میکنه اگه عفونت باشه .برو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با آقای الماسی تلفنی صحبت کن حتما کمکت میکنه.
اگه یه نصف قاشق چایی خوری جوش شیرین تو یک لیتر آب حل کنی بهش بدی تمام کبدو کلیه هاشو شستشو میده ولی اول یا با آقای الماسی صحبت کن یا ببرش دام پزشکی .
خواهشا یه سرچ تو اینترتن بکنید متوجه میشید که یه مشت آدمه سود جو این آشغلو تولید میکنن.
هیچ وجود خارجی در حال حاضر تو کشور های خارجی نداره.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط MSCanary.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، legend ، milada
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #4
نئوکسی وت گزینه مناسبی است.
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۱:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، langarood
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #5
سلام.قابل توجه دوست عزیزمون.اجزای تشکیل دهنده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:اکسی تتراسایکلین.نءومایسین.ویتامین a.e.b.c.d. الان تو بازار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آمریکایی حرف اول رو میزنه من بیش از ده ساله دارم استفاده میکنم و نتیجه میگیرم حالا اگه شما داروی تقلبی خریدی و نتیجه نگرفتی دلیل نمیشه کلا این دارو رو محکوم بکنی.تمام قناری بازا و سهره بازای کهنه کار و با تجربه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو تایید میکنن.در ضمن همین نءوکسی وت که آدمین عزیز گفتن همون نءومایسینه که توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم هست.با تشکر
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۲:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، پارسا ایرانی ، langarood
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #6
با تشکر از اساتیدودوستان محترم به امید روزهای شاد برایتان
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۰۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #7
سلام
میشه سایت فروشنده آمریکایی یا سازنده داروی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو برام بنویسید من هر چی گشتم سایت معتبری پیدا نکردم.من از طرف خودم نمیگم از دامپزشکی هم پرسیدم گفت این دارو به هیچ عنوان تایید نشده.میشه سایت فروشش تو ایران یا آدرس فروشنده معتبرو بدین .
این سایتhttp://www.petco.com یک از فروشگاه های معتبر آمریکایی میتونین توش سرچ کنید یا قسمت پرندگان قناری و انتخاب کنید هیج جیز درباره داروی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیدا نمیکنید.
حتی سایت .www.petsmart.com که تقریبا هفته پیش یکی از چندین فروشگاهشو باز کرده و از سال 1999 داره کار میکنه و تمام آمریکا ازش خرید میکنن هیچی در باره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ننوشته .
اگر هم توی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برید در قسمت داروها زیر اسم دکتر مسعود جابری نوشته داروی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
همونطوری که زیر اسم محصولات شرکت quiko دارو های تولیدی همون شرکت رو نوشته و الا آخر .
ما تو این فروم قصد دعوا و ناراحت کردن هم دیگرو نداریم فقط میخواییم هم دیگرو از اشتباه در بیاریم.تا ضربه کم تری بخریم چه مالی چه روحی.من نمیخوام این دوستمون با استفاده از داروی کم ارزش جون حیوون رو تو خطر بندازه .
اگر سایت معتبری که فروش این دارو رو تبلیغ میکنه تو کشورهای خارجی میشناسید لطف کنید بنویسید تا من هم از ابهام در بیام
و بتونم یک کاتالوگ از شرکت مربوطه بگیرم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط MSCanary.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۰۴:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #8
سلام.دوست عزیز چه مدرکی بهتر از تجربه خوده آدم. وقتی آدم خودش سالهاست استفاده میکنه تمام اساتیدی رو که میشناسه استفاده میکنن و جواب میگیرن دیگه چه احتیاجی به سایت امریکایی و ایرانی و هرجایی داره.از قدیم گفتن تجربه بالاتر از علمه.منم نمیگم حرف من آیه ناطق هست و صد در صد درست.من نظر و تجربمو گفتم حالا شما میخوای قبول کن میخوای قبول نکن نظر شما قابل احترامه ولی دوست من یه نصیحت از برادر کوچکترت چیزی رو که از نزدیک میبینی باور کن نه چیزی رو که میخونی و میشنوی.یه سرس هم توی قسمت داروهای قناری انجمن بزن در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
چیزایی نوشته بازم میگم من تجربه خودمه گفتم اصراری هم ندارم که شما قبول بکنید.موفق باشید
۱۳۹۱/۰۵/۲۹، ۱۰:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: MSCanary ، langarood
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #9
شما درست میگی.
ولی من کوچیک ترین چیز را هم بخام استفاده کنم برای حیوون هام تو این 10 15 ساله اول تحقیقات مفصل میکنم اطلاعات دارو رو از تولید کننده میگیرم بعد استفاده میکنم.
موفق باشی.
۱۳۹۱/۰۵/۳۰، ۰۶:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #10