زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۱:۱۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ماده جوان

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 5
5 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
ماده جوان
با سلام
یک ماده جوان دارم که برای اولین باره که جفت میشه وقتی ولی هنوز زیر اون بر امده نیست میگن اگر بار اول باشه جفت میشه زیر اون بر امده نمیشه
۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۰۲:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #2
RE: ماده جوان
(۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۰۲:۴۳ ب.ظ)hamed242424 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
یک ماده جوان دارم که برای اولین باره که جفت میشه وقتی ولی هنوز زیر اون بر امده نیست میگن اگر بار اول باشه جفت میشه زیر اون بر امده نمیشه
سلام
بعضي گفته ها بين افراد مي چرخه و مي شه يك قانون منم اين حرف رو زياد شنيده بودم ولي يك اشتباهه فقط ممكن تو 5% قناري ها اتفاق بيافته
امسال كه 2 تا از جوجه قناري هاي پارسالم پيش دوستانم بود هر 2 تاشون زيرشون باد كرد و الان روي جوجه هستند.

موفق باشيد
۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۰۳:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sasy111
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۰۲:۴۳ ب.ظ)hamed242424 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

ربطی به این چیزا نداره ماده داشتم پسش پایین بود تا گذاشتمش پیش نر دو روز بعد تخم گذاشت
ماده داشتم پسش جوری بود هر کی میدید میگفت الان تو دستم تخم میزاره بعد چند هفته تخم گذاشت
۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۰۷:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: امیر محمدی
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
31 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #4
دوستان درست میگن ولی هر چیزی یه باره اولی داره منم همیشه مادههام یا 0 کیلومترن یا سا دومشون دوست ندارم
مادهای که جفت رفته بره پیشه نرام
حالا شما به این سال اولی یه شانسی بده لون اول خراب میکنه بقیه رو درست اونم به نژادشه
۱۳۹۱/۰۱/۲۱، ۱۱:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ماده جوان یا کارکرده MRNA 28 4,052 ۱۳۹۳/۰۳/۰۴، ۰۶:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان