زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۱۱:۳۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ماده قناریهای که واسه سهره مناسبند

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 64
110 سپاس گرفته‌شده در 33 ارسال
ارسال: #1
ماده قناریهای که واسه سهره مناسبند
با سلام 1سوال از دوستان داشتم ایا قناری که با قناری جفت شده میشه واسه سهره استفاده کرد یا بلعکس؟اخه میگن قناری نباید جفت خورده باشه تا با سهره جفت بخوره ..تا حالا کسی از دوستان قناری که قبلا با قناری جفت خورده با سهره جفت کرده که جوجه بگیره؟
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۱۲:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 126
119 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #2
RE: ماده قناریهای که واسه سهره مناسبند
سلام دوست عزیز
خودم اینکارو نکردم اما یکی دوستام که سهره قناری گرفت.ماده قناریش کارنکرده بود.
البته میگفت اگه ماده کارکرده باشه(البته باید با سهره جفت خورده باشه)بهتر از ماده کارنکرده است.
البته ماده نباید با قناری نر جفت خورده باشه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط mohammad ghadri.)
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۱۲:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۱۲:۰۳ ب.ظ)@EBI@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام 1سوال از دوستان داشتم ایا قناری که با قناری جفت شده میشه واسه سهره استفاده کرد یا بلعکس؟اخه میگن قناری نباید جفت خورده باشه تا با سهره جفت بخوره ..تا حالا کسی از دوستان قناری که قبلا با قناری جفت خورده با سهره جفت کرده که جوجه بگیره؟

سلام

ببین اگه ماده قناری که با قناری جفت نخورده باشه گیرت بیاد راحتر با سهره جفت می خوره وگرنه ماده ای هم که قبلن جفت خورده رو میشه جفت کرد من خودم یه ماده قناری موزایکی سفیدو قرمز دارم هم با سهره جفتش میکنم هم با قناری عکس سهره قناریم که بچه همین ماده مورایکی هست تو ارشیو عکس سهره قناری گذاشتم

موفق باشی
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۰۳:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
yasharجان دستت درد نکنه سهره قناریتم دیدم خیلی خوشگل زده 1سواله دیگه سهره قناری سفید و میگن باید با ماده سفید جفت کرد ولی من جفت کردم اونی که خواستم نشد تا حالا سفید گرفتی؟
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۰۳:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #5
سهره قناری سفید نگرفتم اما زرد گرفتم یه قناری زرد ماده داشتم جفت کردم با سهره یکی از جوجهاش زرد شود فقط رو سرش یه خال سیاه بود بقیه بدنش زرد بود همین که اومد رو چوب فروختمش به یه نهاوندی 250 تومن

این سهره قناری که دیدی بچه قناری موزایکی هست ابلغ سرخ دوره گردنش یه طوق سفید داره قابل شما رو نداره
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۰۳:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: @EBI@
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
خواهش میکنم .منم امسال با قرمز جفت کردم فقط یکیشون قرمز شد 2تا خال قرمز درشتم پشت سرش زد باقیشون معمولی شدن .اخه من خیلی سعی کردم سهره قناری سفید بگیرم ولی تا حالا سفید نداده.از دوستانی که تونستن سهره قناری سفیدی که سفیدش قالب باشه بگیرن اگه نظریاتشونو بدن که واسه راهنمای کاربرهای گرامی موثر باشه ممنون میشم .اگه کسی سهره قناری سفید گرفته راهنمایی کنه ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۰۵، ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط @EBI@.)
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۰۴:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان