زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۱۱:۱۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ماده گلستر

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #1
ماده گلستر
باسلام

من دو هفته پیش یک جفت گلستر خریدم بحساب نر و ماده ، فروشنده هم روی نر ماده بودن یکیشون شک داشت .
حالا بعد ازین مدت که تقویتشون کردم برای جفت اندازی متوجه شدم که هر ماده هستند و امروز یکیشون تخم هرز
گذاشته میخواستم از دوستان بپرسم میتونم این ماده رو جفت کنم یا باید صبر کنم 15 روزش رو طی کنه ؟ البته از
این که هر دو ماده هستند مشکلی ندارم ونمیخوام عوضشون کنم .

ممنون میشم از راهنماییتون .
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۲:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #2
RE: ماده گلستر
سلام
بهتر بود در هنگام خرید تنها به صحبتهای فروشنده اکتفا نمی کردید و از تجربهء استادیتون برای تشخیص نر و ماده استفاده می کردید...
به نظر من از اجازه بدین که 15 روز بگذره بهتره ...
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #3
باسلام

ممنونم دوست من شرمنده میکنین . باید عرض کنم خرید من در شرایط خاصی انجام شد و چون فرصتم خیلی کم بود
چندان پی جوی قضیه نشدم . همون مسئله همیشگی ( اعتماد بیمورد ) . از طرفی چون دو تا ماده نیاز داشتم اهمیت
زیادی ندادم .
سوال دیگه ای رو از حضورت بپرسم . اگه نر و ماده هر دو بدون کاکل باشن احتمال فاکتور letal در جوجه میره یا خیر ؟
محبت میکنین .
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsan104
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #4
اختیار دارین
اگر هر دو قناری گلاستر هم بدون کاکل باشن احتمال اینکه جوجه ها کاکلی بشن هستش اما بهترین حالت اینه که یکی از دو قناری کاکلی باشن.
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۵۸ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اختیار دارین
اگر هر دو قناری گلاستر هم بدون کاکل باشن احتمال اینکه جوجه ها کاکلی بشن هستش اما بهترین حالت اینه که یکی از دو قناری کاکلی باشن.

بازم ممنونم . لطف کردین دوست من .
موفق باشین .
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۷:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #6
باسلام

نه مشکلی نداره تخم روبردار و چند روزی قفس ماده رو نزدیک قفس نر بذار و بعد جفتشون کن شاید یه کم بدقلقی کنه ولی جفت میشه البته بعضی وقتها هم عکسش پیش میاد و زودتر جفت میشه.

موفق باشی

:basa (75):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۷:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #7
باسلام بدوست خوبم حمید خان عزیز
ممنونم از محبتت شک داشتم نسبت باین مورد حالا در هر صورت از دو حال خارج نیست .

لطف کردی . موفق باشی .
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۷:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 49
30 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #8
(۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۴۷ ب.ظ)ayhn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

ممنونم دوست من شرمنده میکنین . باید عرض کنم خرید من در شرایط خاصی انجام شد و چون فرصتم خیلی کم بود
چندان پی جوی قضیه نشدم . همون مسئله همیشگی ( اعتماد بیمورد ) . از طرفی چون دو تا ماده نیاز داشتم اهمیت
زیادی ندادم .
سوال دیگه ای رو از حضورت بپرسم . اگه نر و ماده هر دو بدون کاکل باشن احتمال فاکتور letal در جوجه میره یا خیر ؟
محبت میکنین .
سلام
ذوست عزیز جواب سوالتون با شرح و تصویر در لینک زیر به صورت کامل هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با احترام
۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۱۱:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #9
(۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۱۱:۲۶ ق.ظ)ehsan104 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۴۷ ب.ظ)ayhn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

زیادی ندادم .
محبت میکنین .
سلام
ذوست عزیز جواب سوالتون با شرح و تصویر در لینک زیر به صورت کامل هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با احترام

باسلام بدوست خوبم احسان
ممنونم از محبتت . من مرتب ازین سایت استفاده میکنم .
موفق باشین .
۱۳۹۱/۰۹/۱۶، ۰۸:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsan104
*
کاربر انجمن

دانشجوی دکتر
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 39
75 سپاس گرفته‌شده در 26 ارسال
ارسال: #10
(۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۲:۲۱ ب.ظ)ayhn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

من دو هفته پیش یک جفت گلستر خریدم بحساب نر و ماده ، فروشنده هم روی نر ماده بودن یکیشون شک داشت .
حالا بعد ازین مدت که تقویتشون کردم برای جفت اندازی متوجه شدم که هر ماده هستند و امروز یکیشون تخم هرز
گذاشته میخواستم از دوستان بپرسم میتونم این ماده رو جفت کنم یا باید صبر کنم 15 روزش رو طی کنه ؟ البته از
این که هر دو ماده هستند مشکلی ندارم ونمیخوام عوضشون کنم .

ممنون میشم از راهنماییتون .

با سلام.
میشه بفرمایید چند و از کجا خریدید!؟ ممکنه عکسی ازشون تهییه کنید و بارگذاری کنید دوستان هم استفاده کنند!؟
ممنون.
۱۳۹۱/۰۹/۱۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان