زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۸:۱۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

محصولات تقلبی نکتون

صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
محصولات تقلبی نکتون
سلام
طبق بررسی های ما، برای معرفی محصولات اصلی نکتون در ایران، سعی کردم با شرکت نکتون ارتباط برقرار کنم و نتیجشو براتون اینجا بصورت فایل صوتی پارسی و انگلیسی میذارم که مطالعه و گوش کنید، حرف خاصی اینجا نمیزنم، اگر اطلاعات دیگه ای به دستم رسید حتما اعلام میکنم خدمتتون نحوه خرید نکتون اصل

حتما این فایل صوتیی که در مورد محصولات نکتون داخل استودیو ضبط شده را دانلود کنید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل صوتی متن ارتباطی شرکت نکتون با ما به زبان انگلیسی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن به زبان اصلی شرکت نکتون که به ما ارسال شده:
Dear Mr. Karimi,

Your emails have been well received and we want to say motsahkerm for the information and for also for expressing your appreciation.  We are of course very pleased to get these kind of feedbacks.

Now regarding the mentioned issues we would like to state as follows:

Very important – we do not have different quality standards depending on the continent. From our point of view, this doesn’t make sense at all. We deliver the same NEKTON-products the world over. NEKTON-products are being produced here in the city of Pforzheim, Germany with the same ingredients.

Regarding the bottles, following information is helpful:

Approx. 2 years ago , quality of the bigger sized bottles in square shape became poor in quality – therefore something had to be done. The management here then decided to get bigger bottles for the bigger sizes and chose the round ones after having talked to different suppliers.

It might also be good to visit our Website under دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
where interested customers can find pictures of both kind of bottles, even in one picture. This should assure them also of the unique quality. In section  “downloads” media pictures of round and square bottles are to be found.

Furthermore – attaching product labels in different languages is a special service from us and in many cases is required by a country’s government.
It has absolutely nothing to do with the standard of quality.

Being a governmental registered manufacturing facility, it is impossible to act in the assumed kind of way.

Thank you once again for your work and efforts and for your attention to the above.

Have an excellent day and all the best regards.

i.A. V. El Kahza

Mit freundlichen Grüßen
V. El Kahza
Tel.: +49 (0)7231 9546-60
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

NEKTON GmbH
Kieselbronner Str. 28b
D- 75177 Pforzheim
Tel.: +49 (0)7231/9546-0
Fax: +49 (0)7231/9546-26
E-Mail: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

HP: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Register Gericht: Amtsgericht Mannheim - HRB 707876
Firmensitz: D- 75177 Pforzheim
Geschäftsführer: Thomas Enderle

متن ترجمه شده ایمیل ارسال شده از طرف شرکت نکتون:

آقای کریمی عزیز
ایمیل های شما دریافت شده و ما میخواهیم بابت اطلاعات و همچنین قدردانی شما، تشکر کنیم. و البته از چنین بازخوردهایی خرسندیم. حال راجع به موضوعات اشاره شده اینطور توضیح می دهیم:
بسیار مهم -  استانداردهای کیفی ما به واسطه ی تفوت قاره ها، تغییر نمی‌کند. از نظر ما چنین چیزی کاملا بی معنی ست. ما به تمام دنیا یک نوع "نکتون" ارسال می کنیم. محصولات نکتون اینجا در شهر Pforzheim آلمان با محتویات یکسان تولید می‌شوند. در خصوص بطری ها، اطلاعات زیر مفید می‌باشد:
حدود دو سال پیش کیفیت قوطی هایی که بزرگ و مربع شکل بودند کاهش یافت، بنابراین باید اقدامی صورت می‌گرفت. مدیریت دراینجا پس ازگفتگو با تهیه کنندگان مختلف تصمیم گرفت که برای سایزهای بزرگتر، قوطی های بزرگتر درنظر بگیرد و فرم گرد را برگزید.
همچنین خوب است که از وبسایت ما که در زیر آمده دیدن کنید
<دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
>
دراین وبسایت مشتریان علاقمند می‌توانند هردونوع بطری را حتی در یک تصویر ببینند.
این همچنین آنها را از کیفیت بی‌همتای محصولات مطمئن خواهد کرد. در قسمت "دانلود" تصویری از بطری های گرد و مربعی قابل دسترسی است.
بعلاوه – الصاق برچسب محصولات به زبان‌های مختلف یک سرویس ویژه از طرف ماست که در بسیاری از موارد توسط دولت یک کشور مورد نیاز است.
قطعا این موضوع ارتباطی با استاندارد کیفیت ندارد.
بعنوان تسهیلات ساخت دولتی ثبت شده، انجام عملی به روش گفته شده غیرممکن است.
بار دیگر بابت کار و تلاش شما و توجهتان به مطالب بالا سپاس.
روز خوبی داشته باشید
با احترام    

تصویر ایمیل ارسالی :)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکاتی که بعدا به ذهنم برسه اینجا مطرح میکنم به ترتیب

برای تاریخ حتما به برچسبش دقت کنید، چون بسیاری از محصولات طبق تجربه از نزدیک، وقتی با ماده "سانسور" روش کشیده بشه تاریخشون پاک میشه و قابل تشخیص نیست که تاریخ انقضاش کی هست. اسم ماده شمیاییو نمیبرم که سو استفاده نشه. اما چیزیه که انجام دادم و شده و حتما باید بهش دقت کنید.

فراموش نشه در صورت مطالعه بخش محصولات تقلبی نکتون و مشاهده عکس و متن ایمیل ارسالی توسط شرکت ایمیل مادر به بنده، از وب سایت ما و بنده به زبان پارسی تشکر کردند به این علت که تا به حال کسی محصولات این شرکت را به این شکل معرفی نکرده بود، وب سایت ما حتی برای محصولات شرکت نکتون تیزر تبلیغاتی نیز ساخته که میتونید همینجا مشاهده کنید:

۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۱۲:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #2
RE: محصولات تقلبی نکتون
با سلام به جناب كريمي :

با آرزوي موفقيت براي شما به نظر من هيچ مدير سايتي چنين كاري را انجام نمي دهد اكثرا فقط به دنبال كپي مطالب از همديگر ميباشند
بسيار ممنون از اينهمه دلسوزي و دقت نظر
۱۳۹۲/۱۰/۲۱، ۱۲:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #3
سلام

طبق پیگیریهای بنده، متوجه شدم اوضاع بسیار خرابتر از اون چیزیه که بشه فکرشو کرد، رفتم تو مغازه قناری فروشی یکی از معرفترین افراد در تهران که اگر الان اسم ببرم احتمالا فردا شب مخالف که پیدا میکنیم هیچ، باید از تو بیمارستان براتون ارسال داشته باشم. ماجرا رو خلاصه براتون تعریف میکنم تا برسیم به حرف اصلیم
من: نکتون 750 گرمی اس چنده؟
فروشنده: 180 هزار تومان؟
من: اصلیه؟
فروشنده: بله دیگه، ما فقط اصلی میاریم بخاطر چقدر باید تقلبی بیاریم؟ (البته طرف یه لهجه ایم داشت)
من: با اعتماد به فروشنده، داداش یدونه اس 750 گرمی حساب کنید، نکتون ای ندارین؟
فروشنده: ای تموم شده میاد برامون
من: فروشنده وقتی نکتونو برام آورد هیچی نگفتم، حتی تخفیف نخواستم، پولو دادم و اومدم بیرون تا براتون چندتا عکس بگیرم فقط... بخاطر چقدر باید دروغ بشنوم؟؟؟
یعنی این آدم با این همه اعتبار... جایه تاسف داره...

دوستان و کاربران گرامی، بنده فقط فقط اطلاع رسانی میکنم و هیچ اسراری نداریم که از فروشگاه ما خرید کنید، اما اگر جایی در ایران مثل بنده و این انجمن در مورد نکتون اطلاع رسانی کرده بودن تا قبل از ما، اگر از شرکت نکتون اطلاعیه گرفته بودن، اگر روشهایه شناسایی محصولات تقلبیو ارائه کرده بودن و کاملا منطقی و صحیح بود گفته هاشون، حتما ازشون خرید کنید.
ما اطلاع رسانی میکنیم، انتخاب با شماست.

قضاوت با خودتون، برچسب پشتیش زده 375 گرم، ولی برچسب دور بستش زده 750 گرم. این هم یه روش دیگه :) خوب بی شک الان این محصول تقلبیه...
در ضمن تا یادم نرفته بگم، کسانی که نکتون اصلی مصرف کرده باشن میدونن چی میگم، محصولات نکتون یه عطر خاصی داره، اما اینی که الان عکسشو براتون گذاشتم یه بویی مثل شیر خشک میداد.

از هر کی خرید میکنید، با چشم باز خرید کنید، به این نتیجه رسیدم فقط با اطلاعات کافی باید برای خرید محصولات نکتون اقدام کنید، چون ممکنه معتبرترین افراد هم مثل این کسی که بنده ازش خرید کردم، کلاه بردار باشن

پس چندتا نکته تو این ارسال هست به نکات ارسال اولم اضافه میکنم دقت کنید حتما:
  1. به بسته بندیش دقت کنید
  2. به برچسبش دقت کنید
  3. درب پلاستیکیشو باز کنید، فویل روش که نوشته NEKTON باید خیلی محکم باشه خشک نشده باشه که تا دست زدیم باز بشه
  4. دفترچه راهنمایه استفاده از محصول توسط کش به درب اصلی وصل شده، نباید وقتی دربشو باز کردید توش دفترچه راهنما باشه
  5. رنگ کش پلاستیکی محصولات نکتون یه حالت کرم رنگ داره که اینو بر حسب تجربه باید تشخیص بدین درسته یا نه
  6. وقتی دربشو باز کردین بوش اذیتتون نکنه و ریه هاتون اذیت نشن، بویه شیر خشکم نده

خوب، فکر میکنم هنوز بعضی از افراد قانع نشدن که عکس اون محصولی که من خودم گرفتم و براشون گذاشتم تقلبیه، اشکال نداره، خودتون بارکدی که پشت ظرف هستو تو اینترنت جستجو کنید، به نتایج خوبی میرسید، مثل:

بنده تنها کسی هستم که در ایران، به این شکل در مورد محصولات نکتون دارم اطلاع رسانی میکنم، برادر من، بازم میگم، هیچ جایی نگفتم از فروشگاه ما خرید کنید، اما با چشم باز و اطلاعات کامل خرید کنید.

بی منت میگم، اما باید بگم چون توجه نمیشه به این موضوع که هیچ مدیر وب سایتی نه وقتشو اینچنین میذاره، نه میاد بخاطر اطلاع رسانی صحیح از جیبش 200 هزار تومان هزینه کنه :) که برگشت هم نداره...
طرف میاد با خودش فکر میکنه، وقتمو بذارم، آبرومو بذارم، به مردم اطلاع رسانی کنم که نکتون اصلی چی هست؟ و چی نیست؟ کلی جنگ اعصاب برای خودش درست کنه و آخرشم بگه از ما خرید نکنید؟
خیلیها مثل این فروشنده ای که همه میشناسنش، فقط به فکر فروش بیشتر و سود بیشتر هستن، واسشونم فرق نمیکنه که خریدار چی میخره یا پولی که میگیرن حرام هست یا حلال...
بنده به علت علاقه ای که دارم به دنیایه پرندگان و نوع تربیتم، نمیتونم به خودم اجازه بدم که یه محصول، با قیمت کمتر بیارم با قیمت بیشتر بفروشم بخاطر سود بیشتر، برادر من، نون من نه از این انجمن میاد نه هیچکس دیگه ای، نون منو صداقتم و رفتارم میسازه، شعار تکراری نمیدم اما...
با چشم باز قدم بردارید
[/align]

این هم همون محصول با برچسب اصلی، امروز رفتم براتون عکسشو گرفتم که ببینید

۱۳۹۲/۱۰/۲۲، ۰۲:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #4
واقعا" ممنون . فوق الغاده بود . اگه دقت بشه حتی کیفیت چاپ برچسب روی قوطی هم متفاوته !

میشه کمک بفرمایید ببینیم از کجا میتونیم تهیه کنیم ؟

ضمنا" از کش هم عکس میزاشتین دیگه !!!
۱۳۹۴/۰۱/۲۸، ۱۱:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Iman Imany
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #5
سلام
این اصل هستش یا تقلبی ؟
ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
۱۳۹۴/۰۳/۰۹، ۰۳:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان