زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۵:۲۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مردن جوجه قناری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 25
125 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #1
مردن جوجه قناری
سلام به همگی
من یه جفت قناری دارم الان 3 روزه که جوجه دادن اوضاع خوب بود تا امروز صبح که نگاه کردم یکیشون مرده بود اون 2 تا هم ضعیف شدن البته من میدیدم که هم نر و هم ماده غذا بهشون میدادن اونی که مرده بود زیر شکمش ورم کرده بود نمیدونم از چیه راستی من یه غذای خشک از ترکیه آورده بودم که روش نوشته بود غذای تخم مرغی همراه با عسل و یه سری ویتامینای دیگه که اینو با هویچ قاطی میکردم و بهشون میدادم نمیدونم از اینه یا نه ولی امروز دیگه ندادم و تخم مرغ آبپز و هویچ دادم البته مقعد جوجه هارو با روغن زیتون چرب کردم ولی خیلی ضعیف شدن ماده اگه راه حلی دارین ممنون میشم کمکم کنید
۱۳۹۰/۰۲/۱۹، ۰۸:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #31
RE: راهكارهاي جوجه كشي در لون دوم
بله به اندازه مصرف شدن هر چیزی خیلی هم عالیه،ولی نه برای جوجه ای که هنوز توان مقابله با آنتی بیوتیک رو نداره.
این جوجه نه تنها الان،بلکه در دوره ی تولکی(تابستان) هم نباید آنتی بیوتیک دریافت کنه تا موقعی که از لک در بیاد و دوره ی استراحت پرنده شروع بشه(یعنی میشه اواسط فصل پاییز و زمستان) که اون موقع توصیه شده از آنتی بیوتیک موثر بر روی این بیماری استفاده بشه.
امضای saeednikzad
استاندارد جهانی قناری فرم بدنی خاص

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۳/۱۲/۱۰، ۰۸:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

diplom
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 18
50 سپاس گرفته‌شده در 36 ارسال
ارسال: #32
RE: راهكارهاي جوجه كشي در لون دوم
سوالم رو تو پیام صفحه قبل نوشتم اگه میشه ج بدید
۱۳۹۳/۱۲/۱۱، ۱۲:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #33
RE: مشکل در جوجه کشی
سلام از اساتید چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم 1 من در لون اول و دوم بعد از تخم کردن قناریم در هر لون فقط یکی از تخم ها جوجه شدن و جوجه هم در هر دو مورد در روز اول تلف شدن درحالی که ماده به جوجه غذا داده بود و دمای محیط 25درجه بود. 2 چرا از تخم های دیگه جوجه به دنیا نیومد درحالی که تخم ها زرده و نطفه داشت حتی یکی از تخم ها جوجه تقریبا تشکیل شده بود
۱۳۹۳/۱۲/۱۱، ۰۸:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان