زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۰، ۰۷:۰۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مرغ عشق به جای حمال ؟

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #1
مرغ عشق به جای حمال ؟
من یه نظریه دارم
به دلیل فوق العاده بی عرضه بودن قناریا در بزرگ کردن جوجه ها ایا به نظرتون میشه از پرنده های دیگری مث مرغ عشق که واقعا استاده تو بزرگ کردن جوجه ها در حالی که به راحتی 6 تا جوجه با سن های متفاوت رو طوری تغذیه میکنه که هیچ کدوم نمیمیرن در حالی که قناریا من دوتا جوجه رو نمیتونن بزرگ کن یکیش از گشنگی میمره
به نظرتون عملیه گذاشتن تخم های قناری زیر پای مرغ عشق؟ و بزرگ کردنشون توسط مرغ عشق های که عادت کنن به خوردن دان نرم؟
دوستان نظری دارن بگن
ایا به نظرتون شدنیه ؟
۱۳۹۰/۰۲/۲۷، ۰۲:۱۰ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #11
RE: مرغ عشق به جای حمال ؟
لطفاً از موضوع اصلی بحث خارج نشوید . یکی از دوستان سوالی را مطرح کرده اگه کسی با دلیل و منطق میتونه رد بکنه حتماً این کار رو انجام بده و برعکس اگر کسی هم با دلیل و منطق یا بر اساس تجربه می تونه اثبات بکنه که این کار شدنیه دلایلش رو بیان کنه . اینجا جای جر و بحث کردنهای بی مورد نیست.
ممنون
۱۳۹۰/۰۲/۳۰، ۰۲:۳۲ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: hamid@line
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #12
(۱۳۹۰/۰۲/۳۰، ۱۰:۰۹ ق.ظ)sky_bird نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این حرفو ادمایی کنجکاو میزنن که دوست دارن یه تنوعی تو کارشون و یه کشفیات جدید داشته باشن نه فقط استفاده از تجربیات دیگران
سودجو بودن بهتر از مردن جوجه قناریا بخاطر تغذیست شما هر چی میخوای برداشت کن
سودجو
کنجکاو
دلسوز
یا......

عجب مخی هستی تو ؟؟؟؟

شک دارم که هنوز احمدی نژاد کشفت نکرده!!!!!!!!!!!!
۱۳۹۰/۰۲/۳۰، ۰۵:۳۵ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق ليسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 88
685 سپاس گرفته‌شده در 158 ارسال
ارسال: #13
از admin عزيز خواهش ميكنم جلوي اين رفتارها رو بگيره
۱۳۹۰/۰۲/۳۰، ۰۹:۵۳ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #14
(۱۳۹۰/۰۲/۲۹، ۰۸:۳۰ ق.ظ)mh1441 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با عرض معذرت این حرفو فقط آدمهای سودجو که میخوان از قناری یه برده بسازن که فقط واسشون سود داشته باشه و واسه عشق قناری نگه نمیدارن میزنن امیدوارم شما از اون دسته آدما نباشید
موفق باشید
سلام
دوست عزيز اگه هم قراره پرنده اي تو ايم موضوع برده بشه مرغ عشقه نه قناري!!! و سوال دوستمون هم به دليل سودجويي نبود چون تو همون سوال اولي اشاره كردن كه به دليل تغذيه غلط قناري و مردن جوجه قناري ها از مرغ عشق استفاده كنيم.موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۲/۳۱، ۰۷:۰۰ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان