زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۴:۴۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مسابقه قناری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #1
مسابقه قناری
سلام
داشتم تو آلبوم عکس قناری میچرخیدم که به یه تاپیکی برخورم با عنوان عکس قناری بچه های فروم دیدم کار قشنگیه که دوباره از سر گرفته بشه و هرکی عکس قناری هاش را بزاره و برای امتیاز دهی هم از گزینه سپاس استفاده میکنیم هرکی بیشترین سپاس را اورد با کمک مدیر سایت یه جایزه ی نقدیه کوچکی بهش بدیم.
قوانین:
1. میتونین هر چی میخاهید عکس قناریهاتونا بزارید ولی در هر پست فقط عکس یک قناری باشه و توضیحات مختصری در حد 1 خط.
2.هر پست باید حداقل 1 عکس داشته باشه اگر نه به کمک مدیر سایت حذف میشه
3.دوستان فقط از قناری که چشمشون را گرفته سپاس کنن لطفا.
۱۳۹۳/۰۶/۰۵، ۱۱:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #2
RE: مسابقه قناری
سلام دوستان پیشنهاد خوبیه فقط چندموضوع را باید در نظر گرفت:
1- بحث جایزه نقدی به نظر من معنی  نداره مگر در مسابقه حق ثبت نام در مسابقه در نظر گرفته بشه . از سوی دیگه در مسابقات اصلا جایزه نقشی نداره . افتخار برنده شدن خودش بالاترین جایزه است
2- موضوع مسابقه تخصصی باشه - مثلال گلاستر - سهره - رسمی بلند و....
3- در بحث قناری هرچند امتیازها کیفی است  وتوصیفی و هیچ دو فردی به یک قناری امتیاز ثابتی نمیدن ولی باید استانداردهای کمی برای نزادهای استاندارد  مثل گلاستر - جیبر - جیبوس  اعلام شود.  جدول  امتیازها   و شرح استاندارد گفته شود ( مثلا طول گلاسترA امتیاز دارد  در شرح  استاندارد طول استاندارد بین 11 الی 12.5   بر اساس نرم بین المللی )
4- برای نزادهایی که ثبت جهانی نشدن مثل رسمی خودمان و رسمی بلند  وسوپر چه اشکالی داره ما خودمان اساتیدی داریم که میتوانند  امتیاز بندی کنند واعلام کنند وشرح هر استانداردی رو معلوم کنند مثلا طول دم حداقل 9 سانتی متر  امتیاز مثلا 30 و ..
برای تدوین این استاندارد میتوان از قناریهای ثبت شده نزدیک به این نزادها استفاده کرد مثلا برای رسمی بلند از نزاد لارگوت وبرای رسمی از نزاد رازا و برای سوپر ...
میشه حتی هیات ژوری انتخاب کرد و ....   

به نظر من در غیر این صورت فقط یک تفریحه وموحب اعتلا نمیشه . من از یکی خوشم میاد بدون در نظر گرفتن استاندارد  ،یکی دیگه خوشش نمیاد بدون در نظر گرفتن استاندارد
من نمیگم کار رو اینقدر بزرگ بگیریم که بشه سنگ بزرگ ولی حداقل میشه مثلا از یک نزاد استاندارد که گسترش خوبی هم داره مثل گلاستر شروع کردو یا هر نزاد دیگهای که دوستان نظر بدن

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۶/۰۶، ۰۷:۵۵ ق.ظ، توسط hassanpour.)
۱۳۹۳/۰۶/۰۶، ۰۷:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #3
خیلی پیشنهادات خوبی بود
1.بله الان که شما گفتی جایزه نقدی هیچ نقشی نداره من هم موافق شدم باشما.
2.بعضی ها مثل خودم هنوز آماتورند و بهتره که در مورد رسمی معمولی باشه چون هر قناری بازی حداقل یکیشا دارند اگر دیدیم از این تاپیک استقبال شد تاپیک های جدیدی باز میکنیم و عکس از بقیه قناری ها مثل گلاستر و یورک و ...میزاریم.
3. خب باید یه سری امکاناتی مدیر سایت قرار بده برای امتیاز دهی که هر شخص بتونه نظر خودش را بگه در مورد اون قناری و فقط هم حق مثلا رای دادن به 2 یا 3 قناری را داشته باشه.
4.بله این کار را هم میشه کرد و هیئت ژوری انتخاب کرد مثلا 5 نفر داور باشن که یکیشون مدیر سایت و بقیه هم به انتخاب مدیر سایت باشه.

۱۳۹۳/۰۶/۰۶، ۰۹:۰۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #4
من هم با این پیشنهاد موافقم ولی اگه قرار باشه هرکی یه نژادی بذاره قطعا بحث سلیقه ای میشه مثلا من خودم شیفته ی لیزاردم یا ممکنه یکی از دوستان خیلی به گلستر علاقه مند باشه.
برای شروع به نظر من هر کس از یک تا ۱۰امتیاز بده.بالاخره اونی که حرفه ای تر نگاه میکنه مثل آقای حسن پور به نسبت استانداردها نمره میده و دیگر دوستان آماتور هم مثل من برحسب سلیقه و زیبایی که به دلشون نشسته نمره میدن و مجموع نمرات حساب میشه.
ممنون
۱۳۹۳/۰۶/۰۶، ۱۱:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #5
سلام
من همه عكس هايي را كه عزيزان زحمت كشيدن وگذاشتن اينجا به لينك زير منتقل كردم چون هنوز مسابقه برگزار نشده.انشالله به محض اينكه زمان مسابقه وقوانينش مشخص شده در خدمت دوستان هستيم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۶/۱۲، ۰۱:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، hamid@line ، hidrane ، meisam_th1980 ، meisam_th1980

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان