زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۹:۵۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مست بودن و نخواندن

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 23
45 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #1
مست بودن و نخواندن
سلام به اساتيد و دوستان خوبم من يك هفته بيش يك قناري برتغالي خريدم كه صاحبه اصليش كفت مست جفت كيري هست و ميخوند اوردمش خونه اين سه روز بيشمه خيلي خيلي كم ميخونه و بردمش بيشه صاحبش تا اويزونش كرد شروع كرد به مست خوندن من دوباره بردمش خونه اين دو روز كم ميخونه به نظر شما مشكل جي لطفا كمك كنيد؟
۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۲:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: مست بودن و نخواندن
یه 3/4 روزی طول میکشه تا به جای جدیدش عادت کنه.دماش رو ثابت نگه دار.یه جوری بزنش که قناریهای دیگه رو نبینه.و به احتمال زیاد خونه شما جاش خلوته و از مغازه ای که میبری سر و صدا خیلی کمتره.واسه همین قناریت کم میخونه و الا مشگلی نداره دوست من.هر چی سر و صدای محیط زیاد باشه قناری با صدا لج میکنه و بیشتر میخونه
۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۱:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۲:۴۶ ق.ظ)gogo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتيد و دوستان خوبم من يك هفته بيش يك قناري برتغالي خريدم كه صاحبه اصليش كفت مست جفت كيري هست و ميخوند اوردمش خونه اين سه روز بيشمه خيلي خيلي كم ميخونه و بردمش بيشه صاحبش تا اويزونش كرد شروع كرد به مست خوندن من دوباره بردمش خونه اين دو روز كم ميخونه به نظر شما مشكل جي لطفا كمك كنيد؟
سلام
قناري وقتي توي خانه صاحبش تك ميخ بشه اگر جايش را عوض كنند از خواندن مي افتد. پس صبر كنيد اگر قناري ديگه اي توي خانه نداريد جايي بگذاريدش كه افراد خانواده را ببيند وصداي آن هارا بشنود.برايش صداي قناري بگذاريد. اگر قناري ديگه اي داريد بگذاريدش توي همون اتاق وبينشان چيزي بگذاريد كه همديگر را نبينند .
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۷:۳۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 16
30 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
1-ببین شرایط که از مغازه خریده بودی چی بوده توی همون شرایط نگاه داریش کن مثلا اگر کناره پنجره بوده به همون صورت بزن کنار پنجره توی خونتون یا اگر از سقف آویزان بوده آویزانش کن خیلی فرق میکنه ایشالا زودتر بخونه
۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۰۹:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، امیر محمدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان