زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۱:۵۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشارکت در پرورش قناری

*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #1
مشارکت در پرورش قناری
سلام خدمت تمامی دوستان
هدف از ایجاد این تاپیک نزدیکی بین دوستانه هم استانی هستش به این صورت که گاهناً پیش میاد که مثلاً یکی از دوستان یه نر یا ماده داره اما جفتی براش نداره یا جفت مناسبی نداره که به درد قناریش بخوره , بیاد در این تاپیک اعلام کنه و عکس قناریش رو بذاره و بگه که مثلاً : من یه قناری نر یا ماده دارم آمادهء جفت هستش و اگر کسی تمایل داره و قناری آماده داره باهم مشارکت کنیم و قناریهارو جفت بندازیم و هر چندتا جوجه که دادن باهم نصف کنند.
اینجوری هم قناریهایی که 1 سال زحمتشون رو کشیدیم بیکار نمی مونن و هم دوستان بیشتر بهم نزدیک میشن و آشنا می شن.
من خودم یه نر کشیده بلند دارم اما ماده مناسبی براش پیدا نکردم و الان 90% آمادس.
اگر کسی از دوستانه تهرانی مادهء مناسب (از نظر رنگ و هیکل) برای این قناری داره لطفاً اعلام کنه.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۰۴:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #21
RE: * مشـــــارکت *
ببخشید من خیلی کوچک تر از اونی هستم که بخوام نظری بدم ولی باید بگم بنده با یکی از نزدیک ترین افراد فامیل بخاطر 4 تا قناری مشکل پیدا کردیم همه را دادم به خودش ولی الان 6 ماهه که حتی سایه هم را با تیر میزنیم درصورتی که قبلا صمیمی تر از ما کسی نبوده
هر سکه 2 رو داره مراقب باشید شانس طرف سیاه را بالا نیاره
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۱۲:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #22
(۱۳۹۱/۱۲/۰۹، ۱۰:۱۷ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گویا شما در ذهنتون اینجا رو یک مدینه فاضله میپندارید که چنین پیشنهاداتی میدید؟
اینجا ایرانه قناریتو دادی دست رفیقت با ده تا ماده جفتش میکنه بعد بهت میگه اصن جفت نخورد یا جوجه هاش مردن تو هم هیچ راهی واسه رد حرفش نداری نمیتونی که بگی بزار خونتون رو بگردم یا خونه دوست و آشناتو بگردم؟

سلام
دوست عزیز اگر شما نسبت به همه چیز بد بین هستین و کلاه سرتون رفته دلیل بر این نیست که این موضوع از پایه ایراد داره !
خدارو شکر این مشارکت با یکی از دوستانه عزیز انجام شد و نتیجه رو هم از طریق همین تاپیک برای شما و سایرین اعلام می کنم شاید کمی دیدتون بهتر بشه.
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۸:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line ، عمادذر ، nazmi ، moh3nshirazboy
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #23
باسلام

من هم چند سال پیش همین کار رو کردم و البته ضرر نکردم ولی خوب چون طرف زیاد وارد نبود و تازه کار بود دو سه تا جوجه رو تلف کرد که در نهایت چهارتا موند و دو به دو تقسیم کردیم.
البته برای این گونه شراکت ها باید به طرف مقابل کاملا اعتماد داشته باشی وبشناسیش وگرنه جور در نمیاد چون آدمیزاده دیگه یه وقت شیطون میره تو جلدش و یه کارایی میکنه که نباید؟؟!!

موفق باشید

:basa (166):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۹:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، hamed MB ، عمادذر ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #24
(۱۳۹۱/۱۲/۰۹، ۱۰:۱۷ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گویا شما در ذهنتون اینجا رو یک مدینه فاضله میپندارید که چنین پیشنهاداتی میدید؟
اینجا ایرانه قناریتو دادی دست رفیقت با ده تا ماده جفتش میکنه بعد بهت میگه اصن جفت نخورد یا جوجه هاش مردن تو هم هیچ راهی واسه رد حرفش نداری نمیتونی که بگی بزار خونتون رو بگردم یا خونه دوست و آشناتو بگردم؟

اهواز جان به نظر من کسانی میان تو انجمن که عشق دارن به پرنده و دلال نیستن من با چند نفر از این کاربران رابطه دوستی برقرار کردم اندازه برادر خودم دوسشون دارم و هنوز کوچکترین مشکل پیش نیومده شما نمیتونی بگی همه بدن یا خوب هرجا باشه بد هست و خوب هم هست پس باید فقط اعتماد کنی با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، sami.y
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #25
من نمیگم همه بد هستن ولی 99% افراد حس میکنن زرنگ تشریف دارن و فکر میکنن به تیزی سوزنن ولی یه روز میرسه نخ .........
ما رفقای داشتیم که در توهماتمون هم به این فکر نمیکردیم که بخوان سرمون شیره بمالن ولی در عین نا باوری دیدم که .........
ما حقیقت رو گفتیم شاید تلخ باشه ولی هیچ کس از شریک خوبی ندیده
به عبارتی اگه شریک خوب بود خدا واسه خودش شریک پیدا میکرد
ایرانی یعنی علی بابا
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۱:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #26
سلام
اینجا ایران است به لطف وجود همه دوستان...
موضوع مشارکت را کسی اینجا مطرح کرده که اگه بهترین قناریها را توی بچه های انجمن نداشته باشه یکی از بهترین هاست...
یعنی نوید نر کشیده بلند طوسی خودش را طعمه کرده که حمالهای من و شمارا بلند کنه؟
تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی...گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش
شاد باشید
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۲:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، عمادذر ، امیر محمدی
*
کاربر انجمن

كارشناسي
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 182
36 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #27
(۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۲:۲۲ ب.ظ)برف زمستان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاد باشید

زشته بخدا زشته از كسي اينطوري اسم برده بشه
من هيچ كدوم از بچه هاي اين سايت را از نزديك نديدم ولي از همشون جز مرام ومعرفت چيزي بهم نرسيده
نه تنها من بلكه تمام اونهايي كه با مشكل برخورد ميكنن و نميدونن چطوري خودشون رو نجات بدن ميايم و هي پست ميزنيم و هي كمك فوري كمك فوري ميكنيم بعد كاركشته هايي مثل همين كسي كه اين تاپيك را زده بدون هيچ چشم داشت و توقعي بهمون كمك ميكنن حالا درست نيست از اين حرفا زده بشه
نظر درمورد اصل بحث اين تاپيك بدين نه حاشيه
ممنونم
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۳:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 18
82 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #28
با سلام و احترام
دوستان منم با نظر دوستان خوبم برف زمستان و گلاستر موافقم
جدیدا" مد شده تو انجمن به جای بحث رو موضوع حالا یا خوب یا بد به حاشیه ها میریم .
دوستان عزیز به نظر من این تاپیک یا تاپیک های دیگه زده شده اگه دوست دارم توش شرکت می کنم و در موردش اطلاعات دارم خوب تقدیم دوستان میکنم اگر هم ندارم اصلا نباید نظری بدم یا همین تاپیک من قناری داشتم و دوست داشتم توش شرکت کنم و پیشنهاد دادم اما اگه دوست نداشتم خوب اظهار نظر و حاشیه ها جز اسپم چیزی نیست
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط hahab$.)
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۳:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: گلاستر
Ramin89

سپاس‌ها:
سپاس گرفته‌شده در ارسال
ارسال: #29
دوستان شما از گفته های من و یا اهواز قناری، برداشت اشتباهی کردید!
ما کی شخصی رو نام بردیم؟!!!
ما نگفتیم نویدجان خدایی نا کرده مشکلی دارن! فقط گفتیم اعتماد کردن در نت خیلی خطرناکه!
چرا این حرف ها رو به شخص خاصی ربط میدین؟
زشته!!!:basa (47):
.
.
نوید عزیز این تاپیک رو شروع کرد تا ارتباط دوستانه ی اعضا بیشتر بشه ولی منظور من و جناب اهواز قناری چیز دیگه ای بود:basa (26):
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۳:۳۷ ب.ظ
نقل قول
سپاس شده توسط: گلاستر
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #30
(۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۳:۰۳ ب.ظ)گلاستر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۲:۲۲ ب.ظ)برف زمستان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاد باشید

زشته بخدا زشته از كسي اينطوري اسم برده بشه
من هيچ كدوم از بچه هاي اين سايت را از نزديك نديدم ولي از همشون جز مرام ومعرفت چيزي بهم نرسيده
نه تنها من بلكه تمام اونهايي كه با مشكل برخورد ميكنن و نميدونن چطوري خودشون رو نجات بدن ميايم و هي پست ميزنيم و هي كمك فوري كمك فوري ميكنيم بعد كاركشته هايي مثل همين كسي كه اين تاپيك را زده بدون هيچ چشم داشت و توقعي بهمون كمك ميكنن حالا درست نيست از اين حرفا زده بشه
نظر درمورد اصل بحث اين تاپيك بدين نه حاشيه
ممنونم

با سلام
دوست عزیز مثل اینکه شما متوجه منظور و مفهوم اصلی دوست عزیز برف زمستان نشده اید با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۳:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: برف زمستان ، گلاستر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان