زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۰۵:۰۱ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشاوره خريد وفروش وتشخيص نژاد قناري

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 45
427 سپاس گرفته‌شده در 67 ارسال
ارسال: #1
قناریم خیلی ناراحت و افسرده به نظر میاد می خوام براش یه همسر بگیرم
سلام من دوباره اومدم با یه کیف پر از سوال
حالتون خوبه ؟ دلم براتون تنگ شده بود
خب بریم سر اصل مطلب
قناریم خیلی ناراحت و افسرده به نظر میاد می خوام براش یه همسر بگیرم اصلا هم قصد جوجه گرفتن ندارم که بگید واسه جوجه می خوام اگه جوجه داد که داد ندادم فدا سرش
واسه قناری من چه نوع ماده ای خوبه ؟ با هم میسازن؟مشکلی هم ندارم که نخونن
می خوام بزارمشون توی یه قفس با سایز متوسط رو به بزرگ خوبه؟ ماده چند قیمته؟

ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۹/۱۶، ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۱/۱۰، ۱۲:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، Ashkan66 ، rahimzade74 ، vahid babayi
صفحه 40 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #391
RE: مشاوره خريد وفروش وتشخيص نژاد قناري
والا قیمت بازاری حدود 600 تا 800 بسته به خلوص تا 3 یا 4 م هم دیدم   ... یکسر باشند 200 تا 400  که تشخیص یکسر بودنش به سادگی جیبر جیبوس و گلاستر و ... نیست

خودم یک جفت جوجه سال 90 و دو  جفت پارسال خریدم مناسبتر از این حرفا فروشنده آشنا و از دوستان بود  .. ولی امسال قیمتها خیلی تغییر کرده 

امیدوارم این ناهنجاری و دلال بازی که خیلی سفت و سخت عشقبازی و پرورش قناری رو آلوده کرده به لطف خود عشق بازها ، رفع شود .

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۴/۱۲، ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط omidlord.)
۱۳۹۳/۰۴/۱۲، ۱۲:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، MIG_MIG ، hassanpour
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #392
 سلام نمیدونم من شانس ندارم  یا بد سلیقه هستم و روی نزادهای خاصی که مورد پسند عام نیست دست میگذارم باز هم میگم من لانکشایر بدون کاکل میخوام . کسی خودش ویا دوستانش نداره ؟ برام شمارتونو پیام حصوصی بدید .حتما و به سرعت باهاتون تماس میگیرم.
۱۳۹۳/۰۵/۱۰، ۱۰:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 98
99 سپاس گرفته‌شده در 29 ارسال
ارسال: #393
بهترین زمان برای خرید قناری
سلام به همه ی دوستان:

بهترین زمان برای خرید قناری چه ساعاتی در روزه ؟ (صبح ها،عصرها،شب ها ، ....)؟؟؟

و بهترین مکان برای خرید قناری ؟ (سله،پرورش دهنده،...)؟؟؟
۱۳۹۳/۰۶/۱۱، ۱۱:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #394
RE: بهترین زمان برای خرید قناری
توی سله ها چون تا زمان زیادی در طول شب چراغ روشنه و نحوه نگه داری و تغذیه هم مناسب نیست من زیاد مناسب نمیدونم خرید قناری رو حالا باز سهره های تازه گیر و جوجه سهره فرق داره.به نظر من پرورش دهنده حالا چه کسی که تعداد کم پرورش میده و چه تعداد بالا بهتره باشه در مورد ساعت خرید نمیدونم اما فک کنم ساعاته میانیه روز مناسب باشه.
۱۳۹۳/۰۶/۱۱، ۱۱:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #395
RE: بهترین زمان برای خرید قناری
سلام دوست عزیز کاشکی این سوالو در قسمت مشاوره و خرید مطرح میکردی و موضوع جدید ایجاد نمیکردی
۱۳۹۳/۰۶/۱۱، ۱۱:۲۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #396
سلام دوستان. کسی رنج قیمت قناری فری میلانی که به فری دورگ معروفه رو میدونه؟
۱۳۹۳/۰۶/۱۲، ۰۸:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #397
سلام آقای حسن پور تو این بازاری که فنچو جای قناری میفروشن سوال عجیبیه فری میلانی.اگر آشنا پرورش دهنده داشته باشید یا شانس.بتونید یک جفت قناری فر تمیز گیر بیارید خودش کلیه.نژادای تابلو مثل موزاییک و یورک و گلاستر ... که چهره و فرم شکل تابلویی دارند خالصش به زور گیر میاد و تازه اگرم درصد بالاش گیر بیاد خدا هم بیاد پایین فروشنده قبول نمیکنه خالص نیست.حالا چه برسه به فری اونم از نوع فری میلانی عزیز.اگرم کسی فری داشت در حد نژاد خواست بفروشه بدونید دروغ میگه.فری ایرانی که قدیم تک و توک گیر میومد همونم به زور گیر میاد.کلا اگر دنبال نژاد بازی هستید باید صبر ایوب داشته باشید و البته پول زیاد تا شاید نژاد خالص و استاندارد گیرتون بیاد.
در مورد دورگ بودن نژاد اصطلاح من دراوردنی ایرانیه چون هر نژادی تعریف و شکل و شمایل و استاندارد خودش رو داره و فقط تو ایرانه که نژاد دورگ ارزش داره و گرنه کل این کار کار اشتباهیه.مثلا فری میلانی که سالها تلاش شده تا به عنوان یک نژاد از قناری ثبت بشه تو دنیا و بیام یک جفتشو بیاریم ایران و با ده تا فری جفت کنیم و تا 100 پشته بعدشو به اسم دورگ فلان نژاد بفروشیم از پایه و اساس مشکل داره و کار بعضی از پرنده فروشای قالتاق و سودجو ماست.امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۶/۱۳، ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط مسعود میرزالو.)
۱۳۹۳/۰۶/۱۳، ۱۱:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #398
دوستان منظور از سله فروشي چيه؟ تو تهران كجا سله فروش هست؟ به اميد خدا فردا دارم ميرم بازار پرندگان آزادگان يه دوري بزنم
۱۳۹۳/۰۶/۱۴، ۱۲:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

محصل
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 102
136 سپاس گرفته‌شده در 64 ارسال
ارسال: #399
(۱۳۹۳/۰۶/۱۴، ۱۲:۰۳ ق.ظ)'رضا شاهيده' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان منظور از سله فروشي چيه؟ تو تهران كجا سله فروش هست؟ به اميد خدا فردا دارم ميرم بازار پرندگان آزادگان يه دوري بزنم

سله یه اصطلاح بین پرنده بازا که به پرنده فروشی میگن سله

۱۳۹۳/۰۶/۱۴، ۰۸:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #400
سلام دوستان .
با توجه به اینکه تقریبا خم و چم نگهداری قناری  رسمی دستم اومده و از پرورشش لذت می برم . میخواستم یه جفت بهتر خریداری کنم و این 3 قناری رو بفروشمشون
ممنون می شم قیمتی بدید .
این قناری ها مست نیستن هنوز اما تولکشون تموم شده و در آستانه ی مست شدن می باشند

1- اولین عکس قناری که پرتقالی می باشد ......ایشون ماده تشریف دارند و همینجوری که می بینید لکه ای در پشت سر دارند . ممنون می شم قیمت این  قناری رو که سله ها بر می دارند بگید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2- این دو عکس هم از دو قناری نر من می باشد که یکیش ابلغ تشریف داره و دیگری لیمویی کاکلی که کاکلش ناقص هستش و مقداری سیاهی پائین دمش داره ...ممنون می شم قیمتی که سله ها این هارو برمی دارند بگید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=====================================================

سوال دیگری هم داشتم . با توجه به اینکه دارای بودجه ی 300 تومانی می باشم شما چه نوع قناری و چه رنگی رو پیشنهاد می دید
قناری بالغ هم می خواهم

منتظر جواب های تمامی دوستان هستم
Emo_im_winkingEmo_im_winkingEmo_im_winking

۱۳۹۳/۰۶/۱۴، ۰۶:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان