زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۴:۱۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشكلات قناري ماده

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 6
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #1
مشكلات قناري ماده
بچه ها قناری مادم خیلی بی حال هست من دو تا قناری دارم گه تو دو تا قفس هست قناری ماده ی من خیلی میخوره بعدش هم دیدم داره تکه های روزنامه رو پاره می کنه و میریزه توظرف امکان داره اینا واسش مشکل ایجاد کرده باشند تو ور خدا کمکم کنید من قناریام رو مثل شما خیلی دوست دارم الان هم قناری ماده رو گذاشتم توی قفس نر اومد رو میله نشست و سرش هی پایین میره هی سعی می کنه سرشو بیاره بالا دذضمن وقتی تو قفس خودش بود ته قفس افتاده بود و حالت خمار داشت
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۲:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #2
RE: قناریم در حال مرگه اگه قناریتون رو دوست دارین کمکم کنید تو روخدا
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۲:۴۷ ب.ظ)birjandia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها قناری مادم خیلی بی حال هست من دو تا قناری دارم گه تو دو تا قفس هست قناری ماده ی من خیلی میخوره بعدش هم دیدم داره تکه های روزنامه رو پاره می کنه و میریزه توظرف امکان داره اینا واسش مشکل ایجاد کرده باشند تو ور خدا کمکم کنید من قناریام رو مثل شما خیلی دوست دارم الان هم قناری ماده رو گذاشتم توی قفس نر اومد رو میله نشست و سرش هی پایین میره هی سعی می کنه سرشو بیاره بالا دذضمن وقتی تو قفس خودش بود ته قفس افتاده بود و حالت خمار داشت

با سلام
گزارش بیشتری راجب مدفوع نوع تغذیه و چه مدت اینجوریه پر خوری میتونه نشانه هایی از بیماری دستگاه گوارش باشه قناری که روزنامه هارو میکنه میرزه تو ظرف غذا از نشانه های اماده شدنه اگه در حین سلامتی سرشو پایین میبره و دمشو بالا میده نشانه اماده بودنه و همیشه از ورق خام و بدونه نوشته کاغذ برای کف قفس استفاده شود تا دچار مشکلات گوارشی و مسمومیت ناشی از سرب که خطرناکه نشه
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۳:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: birjandia ، پارسا ایرانی
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #3
RE: مشكلات قناري ماده
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۲:۴۷ ب.ظ)birjandia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام

دوست عزیز بانشونه هایی که گفتین قناری شما آماده شده و شاید یه احتمال پکر بودنش تخم پیچ شدن باشه یعنی تخم داخل مجرای تخم چرخیده و ماده دچار مشکل شده زیر قناری رو نگاه کنین ببینین ورم نکرده؟؟؟ نتیجه رو اعلام کنین

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۴:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: risk ، birjandia ، nazmi
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
قناریم تا حالا جفت نشده با نر که بخاد تخم پیچ بشه

یه سوال دیگه داشتم قناری نر من یکی از پر هاش کج هست که زیر اون یک چیز مثل زخم هست پر هاش تازه شروع به صاف شدن کرده میخواستم بدونم این طبیعی هست
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط birjandia.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۰۳ ب.ظ)birjandia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قناریم تا حالا جفت نشده با نر که بخاد تخم پیچ بشه

یه سوال دیگه داشتم قناری نر من یکی از پر هاش کج هست که زیر اون یک چیز مثل زخم هست پر هاش تازه شروع به صاف شدن کرده میخواستم بدونم این طبیعی هست

قناری های ماده وقتی خیلی آماده باشن از روی آمادگی تخم میزارن که بهش میگن تخم هرز و نطفه نداره و نر واسه نطفه دار کردن تخمه .
زخمی که میگین دقیقا کجاشه؟؟ بیشتر توضیح بدین و اگه امکان داره یه عکس واضح از زخمش بزارین

:basa (166):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: birjandia
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
نر میتونه این تخم بدون نطفه رو دارای نطفه کنه؟؟؟؟؟
زخمش هم زیر یکی از پراش هست که کج شده در ضمن من مطمئن نیستم که زخم شده باشه یه چیزی مثل زخم بود ببخشید فعلا امکان چنین کاریو ندارم الانم که قناری مادمو گذاشتم تو قفس نر حالش بهتر شد

یک سوال دیگه هم داشتم بعد از انجام نزدیکی چقدر طول میکشه تا ماده تخم بزاره و جوجه ها از تخم بیان بیرون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط birjandia.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۴۷ ب.ظ)birjandia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نر میتونه این تخم بدون نطفه رو دارای نطفه کنه؟؟؟؟؟
زخمش هم زیر یکی از پراش هست که کج شده در ضمن من مطمئن نیستم که زخم شده باشه یه چیزی مثل زخم بود ببخشید فعلا امکان چنین کاریو ندارم الانم که قناری مادمو گذاشتم تو قفس نر حالش بهتر شد

یک سوال دیگه هم داشتم بعد از انجام نزدیکی چقدر طول میکشه تا ماده تخم بزاره و جوجه ها از تخم بیان بیرون

با سلام
دوست عزیز وقتی که میگوید تخم بدون نطفه یعنی تخم هرز جفتگیری انجام نشده و به هیچ عنوان جوجه نمیشه اگه تو 3 روز اول جفتگیری ماده تخم کنه تخم بدون نطفه گذاشته و بعد از سه روز در صورت مشکل دار نبودن و اماده بودن نر و ماده تخم نطفه دار میشه معمولا تخم های بالای 4 تا نطفه نداره و بعد از 13 الی 14 روز که ماده رو تخم خوابید اگه تخمها رو با هم بزاری زیر ماده در میاند
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۰:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: birjandia
*
کاربر انجمن

ارسال: #8
سلام باید واسه ی ماده لونه درست کرد چون چند وقته همش می ره تو ظرف غذا قبل ترش هم همش روزنامه رو پاره می کرد اگه نیاز به لونه درست کردن هست چطور باید این کارو کنم؟؟؟
۱۳۹۰/۱۲/۰۷، ۰۱:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #9

قناریهای من سال قبل در اثر وجود شپشک بسیار زیاد این حالت خماری رو داشتند.
۱۳۹۱/۰۱/۱۶، ۱۲:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان